Přejít na výpis diskuzí

Vincent Tomas

OSOBNOST 7.2.2008 
136 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milunka.op

    i love you

    miluji ho je krásnej *14*
    • usjarca

      Re: i love you

      tak to nejsi sama ale jestli si taky fanynka vinceho tak musíme držet spolu protože vinniemu nikdo nevěří a skočí všichni na ty žvásty z bulváru
  • adyss

    Vincent

    Taky sem si myslela že je Viniemu 17 ale je mu 20!!17 mu bylo kdyz bylo Chrisovi 18 a tomu je ted 21 takze Viniemu je 20 i kdyz na to nevipada takový malí zlatíčko:-* *14* *14* *14* *14*
  • nniikkiisseekk66

    achjo

    te čas letí dneska má Vinnie narozky *14*
  • renatesaskiemoncev

    Co to?

    Vždyť on byl vždycky mladší jak já a najednou mu je 20? To je kravina.xoD - je mu 17, jak psala jedna slečna tady.....xoD
    • katy501

      Re: Co to?

      podle mě je to taky kravina ale když to tvrdí on sám že je mu 20 tak to bude asi pravda *7* *7* *15*
    • nniikkiisseekk66

      Re: Co to?

      to teda je blbost ted sem koukala jinam a vinniemu je 17 takže nwm co tady blbnete
  • mileyhilary

    narozeniny

    Taky si řikám že je to chyba dyt mu je 17 a né 20 ALE JINAK VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ VINNIE *14*
  • Vincentovi je 20 let!

    Vincent dnes slavý 20. narozeniny. Proč má ale na myspace napsaný 17 let? Tady je důkaz kdyby někdo nevěřil:)( http://tus5.blog.cz/0908/bude-mu-20 )
    Na myspace profilu Vincenta Tomase, vedle jeho fotky je v kroužku jeho věk: 17?!? A taky tam je úryvek z jeho myspace zprávy. Překlad:
    "Moje narozeniny jsou tenhle čtvrtek (27. srpna) a bude mi DVACET!
    Tohle možná někoho mate, ale byla to část rozhovoru pro RTL.
    Můj STARÝ management chtěl neustále abych lhal o těčh nejněmějších věcech.
    Jedna z těchto lží byla o mém věku.

    Chtěli aby mi bylo 16, aby tak přilákali mladší fanoušky..."
    • usjarca

      Re: Vincentovi je 20 let!

      no i kdyby to byla pravda(a to já si ještě ověřím)tak stejně pokud dobře čteš tak to chtěl manager us5 aby lhal. tak bych byla ráda kdyby ste to neházeli na vinceho a až si to ověřím a pokud zjistím že je to pravda tak co stejně ho budu mít ráda pořád.nevím co tím chcete někteří docílit že je někdo tak blbej a na všechno naletí tak to je jeho věc. ale moje láska k němu se nezmění i kdyby ste mu všichni nadávali on ví že má moc fans kteří ho podržíjou a i kdyby neměl pořád jsem tu ještě já já ho nikdy nepřestanu mít ráda *4*
  • evulinek4

    chyba

    jako dneska mu je 17 a nebojte dala jsem to zmenit ale musime pockat nez to schválí
    • usjarca

      Re: chyba

      tak to mě těší *4*
  • baruska1993

    vince

    happy birthday *14*
  • chyba

    hle ze to maj blbe!!!dyt mu snad neni 20???
    • muhi

      Re: chyba

      Jn .. Mu je dnes myslim 17
      • usjarca

        Re: Re: chyba

        jj dneska je mu 17 nevěřím těm zmatkům. jinak vinniemu přeju taky všecko nej a hlavně aby se mu dařilo. mám tě moc ráda vinnie. *4*
        • nicky0012

          Re: Re: Re: chyba

          je mu 17 kde by vzal 20 ale jinak hapy hrithay!
  • annaradlova7

    Narozky

    Vince,všechno nej,nej k narozkam.Hodně úspěchů v solové karieře.Andy *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit