Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Menšík

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anka.k

    ...

    Jsem Menšíkova velká fanynka a je pravda, že on byl velmi výjimečný. Kokali jste ve čtvrtek 22.4. na Top Star? Bylo nádherné schrnutí jeho života.
    • ahoj Anko,a tebe ten konec nerozplakal?mě snad stokrát.. *13* Lucka
  • Menšík

    Bohužel se takovej "HEREC" jen tak nenarodí....Menšík byl prostě BOREC......Čest jeho památce..
  • Vladimir Mensik

    Zdravim vsetkych fanusikov Vladimira Mensika,neviete mi prosim vas povedat nazov filmu kde hral(myslim ze bol cierno-bieli) a cely film isiel dozadu??? vdaka za pomoc
    • nejspíše myslíte film Happy end,http://www.csfd.cz/film/5999-happy-end/.
      S pozdravem Lucka
  • Nejlepsi herec

    Tento nezapomenutelny CLOVEK a herec s laskou k lidem zustal v nasich srdcich,,Byl to velikan ktery rozdaval usmev a pomahal.Stastni to take velikani kteri si mohli zahrat po jeho boku jako byli napr:Zazvorkova,Hornicek,Sovak,Brab ec,Janzurova,Abrham,Vinklar,Kopecky ,Brodsky a take v mladoucky v te dobe Hanzlik a plno dalsich kteri se uz dnes nerodi...Tyto lide hrali s laskou k herectvi a proto to umeli oproti tem dnesnim kteri hrajou s laskou k penezum a proto to tak vypada..Radi vzpominame
  • vzpomínka

    Před dvěma dny,by oslavil náš Pan herec Vladimír narozeniny.Vzpomínáme na jeho návštěvy u nás , jeho gejzíry vtipů a příhod ze života.Byl vášnivým vypravěčem a chvíle strávené v jeho společnosti jsou hluboko vryta do našich srdcí.Pane Vladimíre-nezapomínáme.tom
  • nejlepší herec

    Anketa....Nejlepší herec....dala všem zadostiučinění,že byl Vladimír Menšík ...Pan herec.Takových lidí by bylo stále potřeba.Byl svým člověčenstvím,tak nakažlivý,že všichni v jeho okruhu se cítili šťastnými.Rádi na něho často vzpomínáme.Díru po něm zatím nikdo nezaplnil a k lítosti nás všech,jen tak dlouho nikdo nezaplní.t.
  • Výročí

    29.5.2008 to bude 20let od úmrtí Vladimíra Menšíka.Vzpomínáme
  • věk

    Upravte datum narození.V obsahu máte r.1929 (což by mělo být správně,alespoň podle Wikipedie 9.10.1929) a na začátku máte r.1924.
    Bylo známé,že datum narození se rozchází cca o 1rok,nikdo přesně nevěděl kdy se tento mistr českého filmu narodil,ale 5let je přeci jenom mnoho,určitě mu nebylo víc než 60let když zemřel.
    Skvělý herec!
    • Re: věk

      Věk odpovídá správnému datu narození a to 9.10.1929.Aby mohl dříve dostat titul Národní umělec, tak ho udělali staršího a i on sám z toho měl legraci !!! Na tento dotaz odpovídal: Když to nevadí jim, tak mě už vůbec ne.
      • Re: Re: věk

        Nevím kdo setavoval tyto stránky ? Ale když pan Menčík zemřel v 1988 , tak nemohl natočit film v 1989 ! *13*
  • Mistr

    PÁN MENŠÍK BYL ČLOVĚK!
  • VLADIMÍR

    VLADIMÍR MENŠÍK UŽ TADY NENÍ.TROCHU HO ZASTOUPIL p.DONUTIL ALE NENÍ TO ONO.HODNĚ MĚ MRZÍ ŽE UŽ NEMÁM MOŽNOST POTKAT TAK SKVĚLÉHO HERCE.A NEMŮŽU HO POŽÁDAT O FOTO S PODPISEM.KDYŽ SE NA NĚHO DÍVÁM V TELEVIZI TAK ZAPOMENU NA VŠECHNY STAROSTI.TEN KDO MĚL TO ŠTĚSTÍ POTKAT p.MENŠÍKA TAK MĚL OPRAVDU ŠTĚSTÍ S VELKÝM Š. *4* MAJKA
    • Re: VLADIMÍR

      Prosim Vas beru to jako preklep toho Donutila,,Tak za prve Vladimir mensik si myslim ze uz se nahradit neda a za druhe to co vsichni vime je ze tento CLOVEK pomahal lidem a navic na ulici je bral jako svoje vrstevniky nepohrdal nad nima oproti..............BYl to Velikan
      S pozdravem Stefan
      • Souhlasím se stefosem,porovnávat Ládinka s panem Donutilem je absolutní pitomost.Tenhle herec,je arogantní,zlý ve skutečnosti a velmi mě jako fanynku Ládě uráží,že ho srovnáváte s hercem,který rozdával všem radost,nikdy nebyl namyšlený,nikdy se nechoval arogantně,vždy se snažil pobavit i člověka at to byl kdokoliv kdo byl na dně a to podle Vás dělá pan Donutil?musím Vás zklamat,i pro mě je strašné těžké,že už Láda není,ale není a nebude na herce bohužel jako byl on.S pozdravem Lucka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit