Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Menšík

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vladimír Menšík

    Nevíte někdo,kde je pohřben tento vynikající herec? Byl jsem teď v Ivančicích,ale nikoho jsem se nezeptal..
    • Praha,Olšanský hřbitov.jsem tam každý půl rok a jezdívám tam jen díky němu.Lucka,z Brna
    • Re: Vladimír Menšík

      na Olsanech, hned vpravo od hlavniho vchodu, na vratnici velmi ochotne pomohou
    • Re: Vladimír Menšík

      Na Olšanech
  • Herec

    Vladimir Mensik... Co dodat? Nejlepsi herec, co znam. Vynikajici, mel by byt jeste slavnejsi. Chtel bych jit v jeho stopach, ale jsem na to asi porad jeste moc mladej... *15* No co se da delat... Budu si muset pockat a az budu v nejake talk show, budu jen chvalit Vladimira Mensika
  • Jo pan Mensik

    byla to velka osobnost, nenahraditelny komik a vzacny clovek. Bohuzel jsem ho nikdy osobne nepotkala, ale trilogii "Bourliveho, Zraleho a Mladeho vina" si poustim dodneska. Jsou to moje nejoblibenejsi filmy. Tam prave vedle p.Sovaka, Kopeckeho, Janzurove a pod. pan Mensik ukazuje lasku nejen k cloveku, ale taky k prirode. Taky mam moc rada jeho vrstevniky, kteri uz bohuzel nejsou mezi nami jako pani Stella Zazvorkova,Werich, Sovak, Kopecky, Hornicek, Brodsky, Hrusinsky a tak bych mohla jmenovat dal, proste stara garda, to byli lide, kteri hrali srdcem a ne touhou po penezich a ti uz se nerodi... *4*
    • Re: Jo pan Mensik

      Velice pekne receno,,Tyto herci a predevsim LIDE byli pro nas vzor v te dobe....Jaky ale vzor jsou jsou ti dnesni herci ke malde generaci.Pak se divime ze to jde s nami z kopce..Myslim si ze doba hraje svoji velkou ulohu tento nebo onen dopad..Tak jako se dnes uz nenarodi.Mozart nebo Janacek,tak se uz dnes nemuze narodit velikan jako byl Vladimir Mensik a plno jeho vrstevniku
      s pozdravem Stefan
  • BEZVA CHLAP

    Pokaždé když v telce jde nějaký film či pořad s Vladimírem Menšíkem, tak si vzpomenu i na ten nejsmutnější okamžik, kdy nás tento herec navždy opustil. Byl jsem tehdá na vojně a jako šofér jsem cestoval z Prahy do Žiliny. A někde u Vyškova mě v rádiu zastihlo ono hlášení o úmrtí. A vím, že mě bylo po celý zbytek dne smutno. Budu si to asi pamatovat navždy. I taková může být vzpomínka na tohoto člověka.
  • Vzpomínka

    Vladimír Menšík byl velký herec,ale i velký člověk.Skromnějšího velikána své doby neznám.Jeho chování u nás, na jeho chalupě v Žandově bylo toho důkazem.Tu pomohl jednomu,tu druhému.Nezištně a jeho humoru v té době, nám hodně blízkému. Nikomu neutekl,že nemá čas.S každým se zastavil a pokecal.K nám chodil do rodiny,tak vím co píšu.Hodně a s láskou na něho vzpomínáme.t.
    • Re: Vzpomínka

      Plně s tebou souhlasím. Nidky jsem se s ním nesetkal, ale prostě řečeno je to osobnost, "jejíchž vzpomínkové nahrávky" budou navždy v srdcích těch, kteří ho mají rádi...
      • Re: Re: Vzpomínka

        Plně s tebou souhlasím,setkával jsem se s ním občasně v Praze, co mi vyprávěl bylo úžasně zábavné,některé příhody co mi říkal jsem pak četl v jeho knížkách.
  • Milionovy V.Mensik

    Vladimir Mensik je nenahraditelny a nejlepsi herec, co kdy u nas byl. Moc miluji filmy s nim. Skoda jen,ze jsem se s nim nikdy osobne nesetkala.
  • Najlepsi cesky herec.

  • Spomienka

    I ja patrim k tym ludom, ktory mali to statie a osobne sa stretli s velikanmi ako bol Mensik, Sovak, Bohdalova . Je to uz viac ako dvadsatpat rokov, ale nikdy na Neho Nezabudnem. Jeho neuveritelny zivotny elan prirodzeny humor a jeho uzasne vypravania vo mne vyvolavaju stale usmev na tvari./ Ved to si prial pre vsetkych/ S dozivotnou uctou a spomienkou Marian. *4*
  • Aj ja patrím medzi ľudí, ktorí si nemohli pána Menšíka vychutnať, keď na vrchole svojej kariéry. V roku 1988, keď nás navždy opustil, som mal len 6 rokov. Jeho majstrovstvo som objavil až po pár rokoch, žiaľ, už len z filmového záznamu. Mrzí ma, že som sa s ním nikdy nemal možnosť stretnúť osobne. Často na neho myslím a uvedomujem si, že takých hercou akým bol on, je v česku, ale i u nás na LSovensku čoraz menej.... *9* MAjte sa všetci pekne a som rád, ze ste si prečítali môj príspevok *4*
  • Vladimír Menšík byl, je a asi ještě dlouho budeto nejkrásnější co může člověk na TV vidět. Mám moc rád p.Menšíka, Sováka, Cupáka, Kopeckýho, Kemra, Hrušínského, Bláhu, Brodského a spoustu spoustu dalších...... Je po nich prázdno, smutno a veliká, nezacelená mezera. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit