Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Menšík

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velikán

    Vladimír Menšík patrí k velikánom českého herectva.V rokoch keď žal najväčšiu slávu za svoje postavy či už v divadle alebo filme ja som sa len narodil.Ničto však neuberá na mojom obdive k nemu ako k človeku,hercovy.Je škoda že talenty typu Menšík,Kopecký,Hrušinský,Kemr,Sovák sa síce objavujú ale tak silný "ročník" tu už dlho nebol.Pánovy Menšíkovy patrí hold za všetko čo dokázal v časoch pohody aj v časoch keď sa trápil so svojou chorobou.S úctou...Richard z Bratislavy
  • nejlepší herec

    Nejlepší herec,dnes už takové nenajdete,jako Jozef Kroner
  • Žádost

    Vážení Vladimírovi příznivci. Již několik let marně scháním Menšíkovo vyprávění o tom jak jeho otci znárodnili holičskou štětku a chodil ho hlídat Pepa. Myslím, že je to ze silvestra 1968, ale nepodařilo se mi to objevit. Děkuji za případné zprávy, kde nahrávku sehnat.
  • Víte, Vladimír Menšík není jenom Pan Herec, nenapobitelný a osobitý vypravěč, ale člověk, který se po celý svůj bujarý život snažil potěšit srdíčka všech lidí. Je to člověk, kterého si nesmírně vážím pro svou prostotu a skromnost, pro svou schopnost rozesmát lidi kolem sebe, pro své dobré srdce a lásku, kterou rozdával i tehdy, když mu bylo nejhůř. Když ho vidím v pokročilém věku přicházet na podium, je mi smutno a do pláče, protože nemoc, která si Ládíka vybrala byla zákeřná, ale jakmile se "chopí" svého vypravěčského řemesla a pronese svou úvodní větu, je mi hrozně dobře u srdíčka a vím, že nikdy nechtěl aby ho lidé litovali a naopak si přál, aby se s ním radovali a užívali si to stejně tak, jako on si užívá svá živá vystoupení. Na závěr mi dovolte citát, který mi přirostl k srdci, tak jako Ládíkovi jeho DAMU, zasvěcení jistě ví:o) "Chci se vyhnout objevování dávno objeveného. Totiž, že Vladimír Menšík byl génius. A že patří do svaté trojice vedle Vlasty Burana a Jana Wericha. Všichni ostatní jsou pouze jejich apoštolové. MILOŠ FORMAN
    • Pane Vlastisi,rozplakal jste mě.Jsem moc ráda za váš komentář,normálně na tyhle fora nechodím ale protože dnes nemůžu spát tak jsem tu zavítala a jsem moc ráda že se i dnes najdou lidé kteří na Ládinka nezapomenou.Přeji Vám krásné Vánoce.Lucka
    • Re:

      Rekl bych ze plno vynikajicim hercum jeho doby velmi krivdite a navic sam pan Mensik o plno hercich kteri hrali po jeho boku rikal jen to nejlepsi
  • Pro mne byl je a bude Pan Memšík ten nejnejnejlepší člověk na světě
  • Role

    Koukam, ze autor si vzal seznam roli a z nej vyplac tuto charakteristiku, protoze jinak by nepouzil jako charakteristickou roli pro detske publikum roli z filmu Darbujan a Pandrhola, protoze tady hraji s Hrubym asi 15 vterinovou epizodku opilcu. Jinak ve filmu nevystupuje.
  • super

    výýýýborný herec *14* *1*
    • Re: super

      ??? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit