Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To že tvoje mafie dnes řádí na Ukrajine mam dukazy,jde Ti o Krym ,plyn ....atd.Myslím si že dnes už Ti EU i Amíci ukážou kam Rusko patří. zdraví ag ruslan
  • Paradoxem je to, že dříve, zvláště po roce 1968 jsem SSSR jako mladý člověk doslova nenáviděl, dnes je ovšem situace jiná. Strašlivá morální spoušť propagovaná západními "demokraciemi" potraty, eutnasie, negace rodiny jako jediného pilíře společnosti, propagace homosexuality, je dnes brzděna právě touto zemí, dnes RUSKOU FEDERACÍ. Vemi si vážím Vladimíra PUTINA a věřím, že tendence Nového světového řádu budou minimálně brzděny, protože v nich spatřuji mnohem větší nebezpečí pro budoucí vývoj lidstva než otevřená válka. Všechno, co se neslušuje s Božím zákonem je odsouzeno ke konečnému pádu. Howgh!
  • O můj bože. V Ukrajině jsou masakrové protesty (EU chce mít Ukrajinu ale Putin to jak si přemluvil janukovičovi) a prezident odjel do Ruska se poradit, putin řekl at policie zabíjí. (mladá studentka přišla o život). putin se vám (s nejmenším v)líbí proto že jste rostli za komunistu a všichni jste taky takový hnusááááááááááááácííííííííííííííííííííííí.
  • С 2000 по 2012 Заработанная плата возросла в12 раз!!! Внешний долг уменьшился в 60 раз!!! Золотовалютный резерв России вырос в 39 раз. Уменьшилась смертность и детская смертность. Уменьшился поток эмигрантов. Если правитель России хорош его всегда будут ругать враги. ЕБН И Горбачева в сша до сих пор хвалят!
  • *12* *11* *8* *6* *16*
  • Vy ho neznáte nebydlíte v Rusko a nevíte co ten šmejd provádí. Hnesí se mi ta tvář s plastiky. Putin je *12* *12* *12* :D
  • Nehavari, kakaja jemu slava? ŠMEJD!!!
  • Takovéhohle baťušku Rusko potřebovalo už dávno - ještě před Gorbačovem či ožralou Jelzinem. (App. u některých našich medií je to na rozdíl od Zemana Pan Nedotknutelný, přestože byl v lihu x násobně častěji).
    Nemusel by napravovat pseudomoderní zlodějny rozkládající Rusko na kousky lehce spolykatelné věčně nenasytným západním kapitálem......
  • CЛAВA ПУТИНУ!!!
  • No comment, prošikolení soudruzi!
  • jen aby vydržel,jinak amerika nedá pokoj ve svých válečných choutkách
  • Putin je v součsné době jedem z mála politiků,který dokáže svým způsobem držet USA na uzdě v zahraniční politice,což má pak dopad na celý svět,je jednoznačně nositelem maxistické dialektiky do meznárodních vztahů,tedy pravidivých nejen výroků,ale především praktických pokynů a doporučení k řešení velmi "ožehavých ohnisek nepokojů v různých částech světa",tím se vlastně možná nechtěně dostává pomalu ,ale jistě do poředí státníků na celém světě.Doba není daleko a bude on i celé Rusko a některe post ruskéstáty určujícími ve směřování rovoje lidských,výrobních a kuturních dějin většiny světa a ty "vedené"to budou příjmat jako vlastní cesu rovoje.Chtěl bych žit a umřít v Rusku,umožní mi to Putin? *1* *2*
  • Ať žije PUTIN! Jediný, kdo statečně odolává zvráceným západním globalistům!!!
  • V televizi jsme jak jinak neustále masírováni,s jakou vynikající vojenskou technikou Západ a jeho velitel-USA disponují.Ano,drahými kvéry při srovnání s nejmodernějšími Migy,Sůčky,tanky T-90,kde se k tomuto tanku není schopen jen přiblížit německý tank na míň jak 2,5 km...A jak dopadlo porovnání mezi skoro kultovním kvérem Raptor a Su-35???Dolet Raptoru o 1000km méně,větší spotřeba,větší váha,o třetinu menší maximální rychlost.No a cena?Jediný parametr,kde vyhrál Raptor,je o třetinu dražší.....Takže,generálové NATO,nemáte kruhy pod očima????To se nezmiňuji o špičkových balistických mezikontinentálních raketách,které jsou schopny měnit v každém okamžiku trajektorii letu,takže nějaký deštník,nebo co to nacvičujete,je vám k hovnu...
  • Putin bude dele premier jak do 120 let

    Putina mam rad, protoze si nenecha od nikoho do niceho kecat. Jestlize bude ochoten jit do projektu vulkanickych elektraren a zmeny casu ze 24 hodin na 36 hodin, muze byt premierem klidne dalsich 1000 let, plus ziska nejenom 6 000 000 000 klientu ale i 6 000 000 000 lidi kteri jej nejen budou milovat, ale take volit. Rad bych gratuloval panu Putinovi k jeho budouci popularite.
    Universum ma rado lidi jako je pan Putin. Na nic si nehraje protoze na to ma. Od nej by se politici typu Klaus, Merkel, ci Sarkozy meli ucit. Od budouciho presidenta EU. *14*
  • borec

    Jo Vláďa,krásnej a chytrej chlapík nemá obdoby.Rusko s ním stouplo na jinou úroveň bez něj by rusko nebylo ruskem.Miluju putina a Rusko,nádherná země,vůbec mi nevadí cobylo dřív že byla okupace vracet se k tomu co bylo je k ničemu.Rusko je zajímavá země. Ti co píšou že je to debil jsou kreténi.Když ho nemáte rádi tak proč sem chodíte??nechápu *7* *1*
  • Seper

    Putina mám moc ráda je fakt super,jj přesně bez něj by bylo Rusko v prdeli a taky se mě líbí na něm to jak buzeruje obchody že maj moc drahý zboží,sem se u televize natlemila. *4* *14* Jděte všichny kdo ho pomlouvá do Prdele *5* .
  • PUTIN JE NEJ

    Miluju Putina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Re: Kokot

    Ty kráávo blbá vypatlaná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • HRDINA

    PUTIN je ten NEJLEPŠÍ, NEJKRÁSNĚJŠÍ, NEJCHYTŘEJŠÍ A NEJMOCNĚJŠÍ MUŽ RUSKA!!!!!
    Bez něj by bylo Rusko v prdeli!!!!Tak si to laskavě uvědomte...Co ste dokázali vy a co On?????Je to borec!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tak se vzpamatujte!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit