Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozrite si rozhovor na slobodný vysielač 13.3 2014 s Paul Craig Roberts odporúčam mila
  • mali ste na mzsli ameriku a uniu super aj ja to hovorím slava rusku
  • pozrite si rozhovor slobodný vysielač 13.3 2014 s Paul Craig Roberts odporučam milena doležité
  • Jsou prostě na světě lidi, kteří potřebují, aby jim nějaký "rádobyhrdina-vůdce-panovník-fuhrer" vládnul.Když sami nejsou úspěšní a šťastní, tak potřebují, on za ně "zatnul tipec" těm, kteří se mají dobře. Podle mě právě v tuhle chvíli pan Putin onanuje nad mapou Krymu.
  • Nekoukej moc na tu telku. To že to píšou na IDěsu nerovná se nutně pravda. *2*
  • Neříkávali jsme to za totáče o Americe? *12*
  • Toť se ví, že je nejoblíběnější! Adolf Hitler byl svého času také nejoblíbenější politik Německa!
    Veliký Kim je také nejoblíbenější!
    Ivan Hrozný byl také nejoblíbenější.
    Jindřich VIII. Anglický byl také nejoblíbenější:
    Kdo jen ceknul, šel na Sibiř nebo k popravčímu špalku!
    *1* *1* *1* *1* *1*
  • Z Ruska nikdy nic dobrého nevzešlo a ještě když je u moci fanatický blázen.
  • Stížnosti zasílejte na Salon.lola.babisch@hrad.cz jste banda nacistických pohlavarů ochranky miliardářů a boháčů.

    Brachtl Antonín vše se jen zdražilo kvůli válkám o ropuz chamtivosti Rusů i Američnů
  • Putin jde ve šlépějích Brežněva.Krym patří Ukrajině.Je vidět, že měl dobré učitele. Je to příslušník KGB
  • putin vyholal válku na krymu a to říkáte že je nejlepší prezident ruská at žije dmitrij medvěděv
  • Lázně jako u Mečjara to zrovna nejsou ač jetam velmi drahé vstupné na Krym pět eur nahodinu ,tacípolitii mají peněz at už USA nebo Rusko ale že žádná velmoc nenapadne švýcarsko fašistický stát s miliardami mafiánů pračka peněz zválek zbraní bordelů korupce ukradených peněz jednotlivých států podnikateli.

    Brachtl Antonín
  • OMG... Lidi na majdanech umírali kvůli ruským střelám. Lidi v rusku babičky vyšly na protest, protože není co jíst. Prominte že tak píší ale je mi líto těch lidi...
  • Do hajzlu jak ochráánit? Přemýšlíte co píšete? Možna bude 3. světová válka kvůli lidem s Krymu. Krym je Ukrajina tak co Putin se do toho mícha? Proč má chránit jen na Krymu že mluví rusky? Na majdanu byli zastřeleny děti ruskými snajperi super, ůžasně je chráněj.
  • pane Putine, vzdy jsem vnimal Rusko jako by spatne. Ale vazim si ho za to ze pomohlo porazit fasisty a v dnesni dny ze dokaze i celit tomu, ze chce ochranit sve spoluobcany na Ukrajine a na Krymu. Zapad pomalu ale jiste nici hodnoty, nad kterymi nechapave hledim. USA hanebne vyvrazdila Indiany a dlasi narody beztrestne tresta a nejsmutnejsi je ze to odnaseji bezni lide. Proto Vam preji aby jste obstali a vim ze to nebude jednoduche.
  • Fasisto zlodeji
  • Pne Vladimire Putine moc si Vas vazim jsem cech a chci aby me branilo Rusko a ne hnusny fasisticky zapad
  • Ty magore, válečný choutky mají ti šmejdi z ruska
  • Osle
  • zajdi si k psychyatrovi na určení diagnosy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit