Přejít na výpis diskuzí

Vladimir Putin

OSOBNOST 22.3.2011 
257 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velmi dobře at si parchanti hlídají usury a neserou se do evropy
  • bravo andy putin je gauner nejhrubšího zrna
  • At jdá ukrajině pokoj armádádou musí splnit to že vrátí ukrajině krym a nebo at Ruský prezident a vláda podá demisi a bude v evropě klid. *1* *1* *1* *1*
  • Putin a Janukovič patří před mezinárodní soudní tribunál v Haagu,za mrtvé na východě Ukrajiny.Sám si neumí udělat pořádek v Rusku,a bude poučovat jiný.Jen at se podívá na svoji chudobu ve své zemi a tu chce někomu vnucovat.At ty Vaši Rusové táhnou z Karlových varu,stačil rok 1968.At žije mír ve svobodné Ukrajině.
  • Они Путин расстояние и вернуть Крым, Украина
  • Ať už ti vojáci táhnou,mrchy jedny ruský. *12*
  • Podle me je Putin fajn ale radči bych obnovila zase vládu Romanovců což by bylo možná nejlepší ale zase není nikdo pokrvevný aby na ten trůn nastoupil škoda :( :/
  • Ty si sezrala vse co ti zapadni media nabidly. Fasizmus je na ukrajine, ne v rusku. Historii mozna znas ale soucasna realita je pro lidi jako jsi ty ZAKAZANA! Takhle oblblý lidi americkou propagandou me vzdy dostanou na kolena. :) Zijte stastne, dokud vam to jeste zapad dovoli. Pak ale nebrecte vy tupe ovce.
  • Jo,takovych bylo co chtelo Rusku ukazat kam patri,ale pokazde prchali jak prasive psy domu ani se neohlizeli *15*
  • Měl by jít do důchodu dědek.
  • Myslím že blbec jsi ty jedině sám ubožáku.
  • přestaň mě urážet jdi do háje.
  • táhni k čertu.
  • a žádný filípku to na mě neplatí.
  • tak hele abych si to vyjasnili kdo je tu blbec Josífku.Já snad no co si to dovoluješ.
  • no jistě jenom rádoby nic jinýho.
  • Josefe co tím chceš naznačit? já osobně putina nenávidím. *16*
  • Myslím, že blbec je tu někdo úplně jiný, že Filípku.:-)
  • Tak se mu podívej do prdele,dál se svojí inteligencí stejně nedohlédneš!
  • Na Kryme rozhodol PLEBISCIT a nie politici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit