Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Železný

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Židé?

    A ještě něco...Copak je tak důležité Marceli, zda je někdo žid, nebo ne?Snad se nechceme vrátit do doby 1939...
    • Re: Židé?

      Je nepopiratelné, že Židé dali základ evropské ekonomice, zejména zavedením půjčování na úrok. Proto často financovali evropské panovníky a spravovali jejich finance. Potřebné znalosti pravděpodobně získali ve své pravlasti, ze které přišli do Judeje. Je také zajímavé, že Islám půjčování na úrok zakazuje. Snadno lze porovnat, komu jde to hospodaření lépe.
  • Máte můj hlas

    Pane Železný,mám 33 let, takže nejsem důchodce, který od rána do večera kouká na telenovely a uznávává Vás jako "Pana ředitele".. *4*.Vždy jsem volila ODS.To co vidím je katastrofa!!!Ať z leva , ať z prava.Sdílím názory Vaší strany,asi jen ekologii by jste se mohli věnovat více!Vím, že Vy byste jim tam pěkně zatočil křesílky a mohl pohnout skálou.Proto máte můj hlas.!
  • pozdrav a dotaz

    Přeji hezký den. Zdravím všechny lidi dobré vůle a měl bych takový všetečný dotaz. Zajímalo by mě, jestli je pan Vladimír Železný Žid nebo má alespoň přímé židovské předky. Děkuju a mějte se hezky.
  • DÍKY

    Zdravím a doufám, že diskusi čte i pan Železný. Ráda bych, aby věděl, že třeba já si ho velice vážím. Nevěřím totiž, že je špatný člověk. Nemůže být. Nepoznala jsem nikoho, kdo by byl tak srdečný k mentálně postiženým, a kdo by pro ně udělal tolik hezkého. Sama mám takto postiženého syna, který se shodou okolností také jmenuje Vladimír, a také můj syn miluje koprovou omáčku *3* . Syn moc rád vždy sledoval pořad "volejte řediteli"........myslím, že i on pozná dobrého člověka *4* !!! Takže já přeji panu Železnému jen to nejlepší. M.M.
  • Sděleni

    Pane Železný četl jsem Váš članek ze dne 3.3. t.r. ve Zdrav. nov. je to blabol, ve zdravotnictví se nevyznate, ale doporučil bych Vám abyste psal o tunelářích a podvodnících to je Vám blizské a v tom se perfektně vyznáte.
  • Poslala bych tě na Sibiř nebo na Kubu... Nic lepšího si nezasloužíš! *9*
  • Vladimíre, jak je možné, že ještě běháš po svobodě???!!! *9*
  • Jak je možné, že ještě běháš po svobodě! *10* *14* *9*
  • Názorek

    Drazí spolukomentátoři naše veskrze zoufalé výkřiky nevole na pana Železného vychází především z nedostatku relevantních informací o daném stavu věcí a nelze se tomu divit čerpáme je pasivně z masmedií kde s nimi pracují lidé k tomu pověření nu a ti nám pak z nich naservírují lahodný pokrm dle jejich přání či našemu vroucnému očekávání toto vychází z naší vnitřní nejistoty a určité skupiny lidí nám "nežištně" napomáhají se s tímto věčným dilematem člověka lépe vyrovnávat a takto stinná zákoutí společnosti poznávat a nám žřejmě nezbývá než se s pozicemi figurek na šachovnici poznání pomalu ale jistě smiřovat zvláště pak kdy jsou hodnoty informací přímoúměrné stupni morálnímu otupění společnosti a de facto účinným i snažším pokrmem určeným k "elegantnímu přesvědčení" jejich obyvatel a k poznání opět stupně gurmánství jež poskytne určitým skupinám dostatečný prostor k tomu aby prováděli tahy které budou uspokojovat jejich přání a nám zvyšovat odhodlání k dalšímu duševnímu sebeuspokojování z naservírovaných informací a tím se naše vnitřní identity nadále vytrácí ale mám za to že cestou z tohoto lákavého kolotoče tužeb je poznávání se sebe sama a nemusíme z toho dělat nějaké velké drama je to přirozená součást našeho lidství i když to mezi námi občas jiskří pak máme o důvod více v našem úsilí poznávání pokračovat což je jeden ze základních pilířů našich životů tudíž z toho můžeme odvodit že pokud nezajdeme s panem doktorem někam do hospůdky či vinného sklípku jen velmi ztěží se z těchto pútek averzí pro nás něco hodnotného vytěží přátelé *3* *3*
    • parryn

      Recenze je ruznoroda.Miloval Novu a stezi se rozchazeli.Miluje umeni pro to ho mam rad.Odesel bez velkych otresu takze je mozne udelit Domaci vezeni.Nekomu dal neco napovidava---Kdo mu za moje prachy vidi do karet?V Bruselu sedi Ti co maji nejvetsi byznys pod sluncem(aNIKDO NEVI ZA CO),vynikajici recnik,psycholog,prirozeny zdelovatel a sympatak----pak zmizi-zustane dluh 2biliony a je europoslancem a nic fuc trava roste jako za Kryla.No tak se mej fajn europoslance a zij ve vizi,ze nekomu se chce do prace vic nez tobe.pa
  • příspšvek

    Hochštapler, který neví do který prdele by ještě vlezl, aby se vyhnul trestnímu stíhání. Patří do basy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit