Přejít na výpis diskuzí

Vlastimil Horváth

OSOBNOST 31.12.2006 
308 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Káť, vůbec se nezlobím.Petr je dobrej a vítězství jsem mu přál.Když řekli moje jméno, bylo mi ho líto.Je to super zpěvák a taky super člověk.Měj se. Vlasta
  • Petr je lepší !

    Musím uznat, že zpíváš dobře, ale kdyby bylo po mým vyhrál by Péťa.Nezlob se, ale byl lepší...
  • Zamysli se

    Aby sis to ještě jednou přečetl a pořádně se zamyslel nad tím co píšeš, abys ses pro příště naučil ovládat svý negativní emoce
  • Proč si do svýho vzkazu napsal to, co sem ti napsal já, myslím, když jsi mi odepisoval ?
  • Děkuju.Ty se měj taky moc dobře. Tvůj Vlasta
  • Vlasta

    Zdravím Vás Vlasto a přeju Vám ať se máte dobře a zpíváte pořád tak krásně jako doposud.
  • Ty padouchu! Co tady máš co dělat? Do soutěže Česko hledá SuperStar tě neměli ani přijmout!!! Si debil a všem tvým fanouškům vzkazuji, že jsou posedlí blázni! To Sámer, to je aspoň zpěvák jak má být. A ne jako ty!!! Milý Horale. Když jsem při rozhovoru s jedním novinářem řekl, že češi nejsou rasisti, tak jsem se asi spletl.Já ale nečekám, že budu mít jen samé příznivce a tvůj názor respektuju.
  • Cikán

    Ty padouchu! Co tady máš co dělat? Do soutěže Česko hledá SuperStar tě neměli ani přijmout!!! Si debil a všem tvým fanouškům vzkazuji, že jsou posedlí blázni! To Sámer, to je aspoň zpěvák jak má být. A ne jako ty!!!
  • Milý/á I.S. Filip je dobrej.Znám ho a musím uznat, že máš dobrej vkus ((-: Jinak Ti moc děkuju za podporu. Vlasta
  • Vlasta

    Zdravím Tě Vlasto. Musím uznat, že opravdu nádherně zpíváš a máš skvělou povahu a i když mám o něco víc ráda Filipa, stejně jsem ráda že jsi vyhrál!!!!!!! Zasloužil sis to právem. Jen tak dál. Zdarec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší