Přejít na výpis diskuzí

Vlastimil Horváth

OSOBNOST 31.12.2006 
308 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro VŠECHNY

    Ahojky. Netyka se to jenom Vlastika kdo ma problemy se stresem muze mi psat na adresu Antistres.pomoc@seznam.cz a ja mu moc rada poradim... V zadnym pripade si nemyslim ze by Vlastik mel naky problemy..diky
  • Autogramiáda

    Na stránkách www.vlastimil-horvath.cz máš číslo na agenturu plus email.
  • autogramiáda

    Ahoj Vlastiku, snažila jsem se na internetu najít kontakt na tvého managera,neúspěšně.Máme zájem o Tvé vystoupení a autogramiádu 21.10. tímto tě prosím zavolej mi na tel:737-249099 nebo napiš: saginaa@seznam.cz děkuji a přeji hezký den
  • Veritko

    Ahojky Vlastiku. Ja sem tvoje neskutecna vlastne skutecna faninka. Prosim jestli se rozhodnes mi odepsat(predpokladam ze ne)tak mi prosim odepis na Veritko@seznam.cz. Dik moc.....:-)
  • Vlasta

    Ahoj Vlasto moc ti fandím, už se těším na tvé CD. A koukáš se na reality show co jsou ted v televizi?
  • Novomanželata vše nejlepší !!!!!!!!!!!!! - Na Vinohradské vinobraní se chystá i naše mamka, aby tě Vlasto slyšela naživo, prohlásila, že si to nenechá za žádnou cenu ujít. No nevím v jejím věku (38), ale je pravda, že její generace vyrůstala na rocku, víc než ta naše. Aspoň vidíš, jak široké máš publikum.
  • Svatba

    Novomanželům Markétě A Vlastovi přeji Vše nejlepší hlavně hodně lásky, štěstí, zdraví
  • Díky za odpověď, přeji pěkný a úspěšný den.
  • Vlasta

    Díky za odpověd. A máš moc pěkný oficiální stránky. Napíšeš zase něco na svých stránkách.
  • Oblíbenou knížku nemám, čtu rád všechny (-:
  • pro Vlastu

    Ahoj Vlasto jsi moc prima kluk a máš nějakou oblíbenou knížku?
  • Díky za tvou náklonost.Ty jsi taky jednička !Dobrou noc !
  • Ahoj Vlasto. Jsi jednička a vždycky budeš!
  • Ahoj Jančo. Kluci s kapely jsou prima.Jinak moc díky za tvou přízeň.Ahoj a dobrou noc.Vlasta
  • Na oficiálních stránkách toho ještě tolik není, ale rozjíždějí se a určitě bude ještě líp. Jinak Vlasto, zpěv super to teda "klobouk dolů" a pozdravuj kluky z kapely, jistě to jsou tak fajn a šikovný lidičky jako ty. Čau Janča.
  • vlasta

    A ještě když jsi na těchto stránkách. Proč něco nenapíšeš na oficiálních stránkách. Jinak dobrou
  • vlasta

    Dobře Vlasto, samozřejmě, že by se to Markétě nelíbilo já to chápu. A ty už máš počítač.
  • Ivanko, jestli jseš má opravdová fanynka, měla bys mi důvěřovat a nepotřebovat k tomu žádné důkazy.A taky si myslím že by se Markétě nelíbilo, že zveřejňuju její osobní věci.
  • vlasta

    A ještě něco, když jsi to ty. Tak kdy má narozeniny tvoje přítelkyně.
  • vlasta

    Dobře a odkud to píšeš to už máš počítač. A jestli jsi to opravdu ty tak promin, protože se mi líbíš jak zpíváš. Ale moc se mi nezdá, že jsi to ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit