Přejít na výpis diskuzí

Wentworth Miller

OSOBNOST 31.12.2006 
4209 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • went v praze?

    To jsou ale kreteni ze na strance prison-break.cz napsali, ze went prijede do prahy! Ted se omlouvaj a zduraznujou, ze jim je to lito. No tohle! Je to od nich pekne hnusny! *9* *13* *16* *9*
  • Podvod

    Pořadí top 10 je podvod
    Každý den se odečítají počet navštěv a za nějkých 60 dnů a po vynulovaní se zase přičítají a to nezávisle na počtu lidí kteří otevřou tuto stránku.Jede to již po páté dokola. *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: Podvod

      nechapu proc to porad rikate dokola a to stejny..uz to necpete...uz to davno vime *13* *13* *13* *13*
    • Re: Podvod

      Svinárna tohleto!!! *16*
      • Re: Re: Podvod

        Správce stránek je hovado
  • Hymna Prison Break

    Nevim jak vy, ale jakou hymnu byste zvolily pro PB? Já tu od Kaye Styles-prison break anthem. Napište jakou byste zařadili vi *1* *3* *14* *4*
    • Re: Hymna Prison Break

      ja upe miluju od Goo Goo dolls Iris je to o necem takovem ale prison break se tam nezpivá ale uplne mi sedi k michaelovi....co na to rikate?
      • Re: Re: Hymna Prison Break

        Ta je taky dobrá. *4* Myslím si, že když už máme svůj Prison Break a tak strašně ho milujem(hlavně ty, co tam hrají), tak by měl mít svou píseň. Svou muziku, svou hymnu, abysme se s ní mohly pyšnit a kdykoliv jí uslyšíme, tak si vzpoměli na Mikla, Sáru, Linka a ostatní. *14* *4* *3*
        • Re: Re: Re: Hymna Prison Break

          To je good nápad. *3* Já, když jsem naštvaná nebo nervozni... Tak si vždy pustim tu od Kaye Styles nebo od Goo Goo a vzpomenu si na Mikla a ostatní. Je to bezva odreagování. Je zajímavý, že Kaye Styles zpívá přímo o Miklovi a Linkovi. *1* Je to supr písnička a řadila bych jí jako nejlepší na stupních žebříčku. *1* *14* *4* *14* *3*
    • Re: Hymna Prison Break

      Kaye Styles-prison break anthem ja si myslím že tato se k tomu uplně hodí je taková nevím ale ta by se tam hodila *3*
    • Re: Hymna Prison Break

      Já bych taky dala tuhle písničku...protože je uplně boží a uplně se na to hodí!!!!
      • Re: Re: Hymna Prison Break

        Přesně, tahleta písnička je úplně the best!!! *3* *1* *14* Přesně na PB.
        • Re: Re: Re: Hymna Prison Break

          No,já taky tuhle..ale víc se mi líbí písnička od Azad feat. Adel Tawil - Ich Glaub An Dich,ta je mordární a nebo ten Kaye Styles ''SURVIOR''
  • mlask:o)

    ASi si na nej naetrim..:o))ne je to fakt kunďák....hned bych ho brala
  • 4.řada

    Ahojky lidi.Víte co nechápu?Proč nakonec nechali Michaela umřít *9* Byl by to krásnej konec kdyby byli všichni spolu i s dítětem.Stáhla jsem si 4.řadu,ale mají to nějaký přeskočený nebo co.Ve 22 díle je na konci jak jsou všichni u hrobu a ve 23 díle je Sára ve vězení a ve 24 díle Michel umře.Taky jsem někde četla že se točí 5.řada,ale to asi pitomost ne?Kdo by tam hrál?
    • Re: 4.řada

      No vzhledem k tomu, že Michaela nikdo neviděl umřít, tak proč by nemohla být pátá řada. Třeba ho našli živého, ale rodině dali nějaké ohořelé tělo někoho jiného. No a páta řada pak může být o tom, jak je zas někdo zavřenej (tajně) a snaží se tam odtut dostat:)
      • Re: Re: 4.řada

        nemuže byt 5. řada třeba přežil no ale ma rakovinu! A měl to čím dál horší! Tak tím prison break skončil !
    • Re: 4.řada

      ahoj, tenhle týden jsem si taky stáhla 4. sérii a koukla na ni, byla jsem dcl zmatená z 22. a 23. dílu. Vůbec to na sebe nenavazuje, ale přijde mi, že 23. díl by měl být vloženej v tom 22. dílu, než pustej o 4 roky později, ptž když je tam záběr na Sáru (v 22. díle, jak kupuje květiny), tak je vidět na pravym rameni jizva, tipuju to na jizvu z 23. dílu, jak se chtěla ve věznici přidat do "rodiny" a oni ji vypálili ten přívěšek na rameno. A Michael zemře, když pomáhá Sáře z vězení...pak podle mě patří to O čtyři roky později...nevim proč to tak udělali, ale takhle bych to pochopila já :D
      • Re: Re: 4.řada

        Jo takhle nějak to asi bude.Je to vysvětlení toho proč umřel *9* Já tenhle seriál zbožňuju a proto mě mrzí že ho nechali umřít.Po tom všem co pro každého udělal a vytrpěl si.Ale zase aspoň můžu říct že je to nečekaný a nekončí jako každej seriál happyendem.Ale ten happyend by se mi líbil víc *4*
        • Re: Re: Re: 4.řada

          Nic ve zlém, ale trošku špatně jste to pochopili :) To poslední nebylo jako 23. díl 4.řady (i když někde je to tak udávaný), ale je to zvlášť finální film, který má svůj děj. Ten děj se tedy odehrává v tom "meziobdobí", které je v 22. epce čtvrté řady :) Není to tedy jako další epizoda, ale jako samostatný závěrečný film, který to má všechno dovysvětlit a uzavřít tak celý děj :)
          • Re: Re: Re: Re: 4.řada

            Aha tak díky moc.Už chápu.Proto se to jmenuje Final Break.Já jsem to bohužel nenašla v češtině,tak to mám v angličtině.Jsem zvědavá kdy daj tu 4.řadu konečně u nás
            • Re: Re: Re: Re: Re: 4.řada

              Tak to si asi ještě počkáš *4* ...Když nejsou schopni dát ani celou 3. řadu tak 4. podle mě nemají vůbec koupenou...Ale já to mám nejlepší ,protože mám všechny díly na dvd ,takže nemusím čekat ,až se nova rozhodne to koupit!!! *4*
  • =)

    pro moje super spolufanynky Ráďu a Marcy

    Mám vás ráda *4*

    Amanda
    • Re: =)

      Díky si hodná!!! *4* Jsi fajn fanynka *4*

      Jinak mě teda Mahony ještě napřesvědčil *3* *13* *5* měla by si mu už už domluvit *4*
    • Re: =)

      Jééé,děkásek,to potěší *3* *3* *3* Ty si zase úplně super fančinka,máš přehled a si velká bojovnice.Nějak jsem si tu na tebe zvykla *4*
  • INFO

    Lidičky už se nehádejte a pojďte se radovat ze 4. potvrzené řady Prison Break. *14*
  • Sara

    To je moooooooooooooooc super, že tam zase bude Sara. Sice to je divny, ale bez ni to neni ono. Ta trojka (Lincoln, Michael a Sara) tam patri a bez ni to neni PRISON BREAK!!! Jsem moc rada ze se vrati, ikdyz je to blbost. *1* *1* *15* *4* *1* *1* *1*
  • Amanda zasahuje- Na netu foto jeho holky !!

    Když jsem chtěla si hezky z radosti podívat na Wentíkovo fotky na netu,copak nevidím!! On má Děvče!!Málem mi puklo srdce *1* né to zas né Ale přišla mi jako tuctová blondýnka...a je jí 35 !! Takže letí na starší chjoo *15* Mno co se dá dělat že tak nejsem mrcha a přeji mu to (Ta holka dostane *1* ) Ať je tedy štastný,což bude pro něj velice důležité.Chcete se pokochat a vidět tu, která nám suveréně přebrala naší lásku ?? Mrkněte tedy na http://superslavneosobnosti.blog.cz/0801/wentworth-miller-s-pritelkyni
    Nevím,jestli to je fotomontáž,ale tady jde vidět,že má mozek,a jeho děvče není zrovna výstavní krasavice,ale třeba mu může nabídnout něco jiného *3* *14*
    • Re: Amanda zasahuje- Na netu foto jeho holky !!

      ale tak zase v jednom rozhovoru se zminil, ze na skole az nassel hluboky pratelstvi..no a jestli ty holce bylo 35..tak to mohla bejt kamoska...no né,??? furt je to asi 100 000 holek proti jedny:-) takze,...nam ho neprebere *1*
    • Re: Amanda zasahuje- Na netu foto jeho holky !!

      to moc řešíte,tak má třeba přítelkyni no :) přejmem mu to :)) a navíc,furt lepší,než kdyby byl Gay,ne?! :))
      • Re: Re: Amanda zasahuje- Na netu foto jeho holky !!

        No, já nevím....možná že by bylo i lepší aby byl gya, aspoň by ho nemělá žádná holka:-) *1*
        • Re: Re: Re: Amanda zasahuje- Na netu foto jeho holky !!

          Tedy gay, pardon
    • Re: Amanda zasahuje- Na netu foto jeho holky !!

      Já myslim, že je to jeho kámoška i jsem to někde četla. *1* A je na brunetky... *1* (Tak to mám šanci *1* *14* )
    • Re: Amanda zasahuje- Na netu foto jeho holky !!

      No, tohle se už někde řešilo....osobně si myslím, že to nění jeho přítelkyně...třeba si s ní jen jednou vyšel (ještě jsem neviděla fotky, kde by byli spolu a měli na sobě jiné oblečení než tohle...a předpokládám že asi ani jeden nechodí v tom samém pořád)...a je prý na brunetky *14* *1*
      • Re: Re: Amanda zasahuje- Na netu foto jeho holky !!

        Kdyby to byla jeho přítelkyně, tak se k ní bude mít. Je to určo jenom jeho známá. Ale každopádně se má, taky bych chtěla být alespoň jeho kámoška *3* *3* *3*
    • Re: Amanda zasahuje- Na netu foto jeho holky !!

      To nééééééééééééééééé é *9* *9* *9* Ona nic moc, ale on je vážně kus *4*
      • Re: Re: Amanda zasahuje- Na netu foto jeho holky !!

        nechapu proc si takovy krasny chlapi vzdycky vyberou blondynu, ktera jeste neni nijaka zvlast pekna a asi ani ne moc chytra....ale asi je s ni spokojenej tak mu do toho nemuzu mluvit *1*
  • wentworth

    wentworth miller je hrozne krasnej krasnej krasnej krasnej I LOVE WENTWORTH MILLER *14* *14* *4*
    • Re: wentworth

      jo přesně, je prostě NEEEJ!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: wentworth

        Jo:)náš MILÁČEK *14*
    • ken

      Re: wentworth

      Čauky!!! *14* *15* To tedy je!!! Je fakt bezva, nepřestávám ho obdivovat!! *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit