Přejít na výpis diskuzí

Will Young

OSOBNOST 31.12.2006 
714 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nostalgie

    No jeeeje ... ja tady zase po nejakém čase zabloudila a upe sem se rozplynula nad příspěvky, které sme tu psali před 5 (!!!) lety :-o Mazec!!!
  • Madness

    A ještě Katka a Janča hih :) :) :) fakt nemám slov ;)
  • Kepuuš..?

    Kdo víc mohl udělat pro Willíka než TY! A taky ti někdo určo pomáhal jako suuusiii nebo linda atak.. za to patří velké dík a můj obdiv;ĐĐ
  • Madness

    wow ja se upe cervenam !! Diky moc ze se vam libi, jsem fakt rada ze ten cas co jsem nad nima stravila za to stal ;)
  • Děkuji Vám

    Díky moc. jinak jsou to povedené stránky, jedny z nejlepších co jsem jako české viděl. A je tam mnoho zajímavých věcí. jo jinak to by jste nevěřili, že já mám celkem hodně společného s Willem, ale to je jedno. jinak díky moc. jste super. díky.
  • Madness

    Wow díky Manduš za podporu Madness ;) Jinak samo, na www.will-young.tk seženeš všechno :D a pokud chceš originálku, poštovný z anglickýho amazonu je prý jen kolem 5 liber ;)
  • Maxmiliane-->;ĐĐ

    běž na www.will-young.tk tam se zeptej a registruj to jsou willovy užasné české stránky...zkus to...a tam se lidí zeptej tady už nikdo moc nechodíí chodívali už ne už jenom tam...bež;DD
  • Prosim prosim

    Prosim Vus, odpovi mi aspoň někdo??? nemáte někdo jeho DVD? prosím, nebo aspoň, kde by se dalo stáhnout??? klidně můžete napsat, jestli se Vám líbílo. Díky. moc předem.
  • Willík;DD

    Ano..! Keepy,máš pravdu...WiLL to je něco! Něco co je krásné. Miluju ho takovího jaký je...nejsem ledajaká fanynka která říká,že by se pro něj dokázala zabít,jenže tohle je přejde až o něm uslyší nějaký bulvár a nebo je jednoduše omrzí! Má neuvěřitelné písničky "CONFIDENTAL"....William Robert Young je to nejhezčí,nejlepší,nejužasnější zpěvák než kdokoli jinný...aspoň pro mě...!
  • nevíte to někdo?

    Čaute prosím vás, chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte někdo od Willa DVD Will Yount live in London. nebo jestli víte někdo kde se to dá lehce a bez problémů stáhnout, nebo jestli to někdo máte, tak jestli by jste mi to někdo nemohli vypálit. Děkuji za odpoveď. Díky. napište.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit