Přejít na výpis diskuzí

Will Young

OSOBNOST 31.12.2006 
714 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není zač!!! :-)))))))))
  • http://www.willyoung.profitux.cz

    Hih DEVOTED jo :D :) Já hlavně děkuji Tobě, Lindy, za ty překlady, mooooooc ;) !!!
  • tak to gratuluji!!!!!!!!!!!!! To Vaše české "DEVOTED" si to ale rozhodně zaslouží!!!!!!
  • www.willyoung.profitux.cz

    Hih to mě těší :) Musíme se všichni pořádně snažit, abysme ho tu podpořili a udělali slavnějším :) Jo a v centrumu.cz už mám svou stránku ve vyhledávání na prvním místě to mám radooooost ;)
  • Jsem na tom podobně, taky jsem Wildu dříve moc neznala a jen díky Vám jsem jeho žhavou "fanynkou". Asi se uděkuji...Díky za Váš přínos. Papík *Lindy*
  • Supééér;DD

    Lidi tak ty downolandy umím je to supéér...Will je sladkej a nej;DD a to díky tomu že ste mi umožnili mít všechný ty jeho skvělí videa...dřív sem neslyšela od něho jedinou jinou písničku než Ligth My Fire a teď jich je tolik, že ani neumím říct ktera je lepši...vlastně to není ani za potřebí protoze oni sou všechný tak skvělí...díky moc;DD a jsem ráda že sem zrovna poznala lidi jako ste vy Suuusiii, Keppy, Lindy, Svojdu, Omara, A mnoho daších;DD teď se musím hlavně soustředit na učení a přitom poslouchat Willa;DD
  • Hih

    Neee správně, díky Lindy za pomoc :) Některý downloady se ukládaj takhle ale co sem koukala tak ty nový vám asi půjdou kliknutím na odkaz, no uvidíte, zkoušejte :) Otázky ohledně stránek pište do guestbooku (návštěvní knihy) nebo do soukromých zpráv, ráda odpovím, pomůžu, poradím :) Enjoy ;)
  • ahojky Manduš, downloady neotvírej, ale ukládej- pravé tlačítko - ...save target as/uložit cíl jako...jeden klik a pak chvilenku počkej, než se Ti to natáhne do kompu. Pokud to tak děláš a já tě "blbě poučuji", tak promiň a tvůj problém bude muset vyřešit někdo zběhlejší. Zatím pa *Lindy*
  • Ahooj

    Me nejdou ty downolandy...proste otevru okno a v polovine se to prestane nacitat;(
  • TAK JAK SE MATE?? JA JSEM BYL TAKY PRYČ V TURECKU VČERA SEM SE VRATIL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit