Přejít na výpis diskuzí

William Moseley

OSOBNOST 31.12.2006 
338 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: adresu

    plosím pošli mi taky jeho adresu na emai *14*
  • Prosííím

    Ahojda chtěla bych tě o něco poprosit. Mam malou segru, která ho úplně žere a potřebovala bych na něj adresu, abych s ni mohla sesmolit dopis v angličtině. Moc te o ni prosim. Byla bych ti moc zavazana, kdybys mi ji poslala na meila. P.S. není špatnej, ale na živo je jeste lepsi *3*
  • will

    je neej *14* *14* *14* je nejkrasnejsi clovek keryho znam( ne osobne) *14*
  • krasavec

    No takovej ten typickej krasavec,ale líbí se mi. *14*
  • Will

    Je mrtě pěknej *14* Ale nemusel by ze sebe dělat takovýho modela *1* Až se stanu režisérkou, tak ho obsadim do nějakýho akčního filmu:)
  • jaja

    william je fakt sexy uz se tesim na letopisy narnie 2
  • Re: sci-fi

    a nechtěl bys mi ju dát?? kuju moc *3* *3* *3*
  • Wiliem

    on je mocinky klásnej moc ho muckuju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • wiliam

    Tak tenhle kluk je fakt k sežrání *1* *3*
  • Re:

    dej mi jeho adresu prosííím
  • I love William

    *14* NO holky řekněte, že je sexy, roztomilej, k zulíbání a k ;) *4* NO prostě... I LOVE WILLIAM *14*
  • Wilík válí

    je vážně super!!!hrozně se mi líbí!!!je krásnej,úžasnej,pohodovej...a... krásnej!!!! *14* *14* *3*
  • Jestli má na něj někdo adresu, pošlete mi ji pls na adresu tremesnaci@seznam.cz?? Předem mocinky děkuji.Je úplně božskej...............Prima kluk. ....... *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • já mám na něj adresu *4*
  • Will je v Narnii Naprosto super.
  • Nej

    Je to fakt fajn kluk.Většina teenegarů(nevim jak se to píše *8* ) by si z něj měla brát příklad.Přátelský kluk.Pokud někdo znáte jeho adresu pošlete mi ji prosím na mail: fajnik.mail@seznam.cz Moc moc moc díky *4*
  • Božskeeeeeeeeej kluk.... *14* *4*
  • petr, teda vlastně wiliam je fakt super *14*
  • bořek

    fakt super *3* *4* *15* *4* *14* *7* *9* *14* *16* *8* *5* *14* *9* *13* *3* *1*
  • to zaregistrování najdete pod fotkama *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit