Přejít na výpis diskuzí

William Moseley

OSOBNOST 31.12.2006 
338 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • _petulinkaa_

    Re: I love Will

    Ahoj ejky psala jste už nějaká wilo´vi?
  • co když......

    Takový určitě není. Já ho viděla ve skutečnosti a byl moc sympatický. *3*
    Na mém blogu je anketa o vzhledu lidí z Narnie,tak můžete hlasovat http://narnians.blog.cz/0809/anketa -o-lidech
    Petr je tam taky *1*
  • aenushqa

    Co když..........

    Willa vůbec neznáme zatím na nás zapůsobil jeho vzhled užasnej vzhled je pravda on nás nikdy newiděl co když je to ehm ehm mno jak toslušně říct mnoprrostě co když využívá faninky jako třeba že o nich chce prachy a tak ale to doufám že ne *10* *10*
  • aenushqa

    Re: jmeno

    Mno asik určo víš že se to píše Moseley a čte /mo:sely/ nebo /mosely/ on to ale protahuje takže asik to první *4* *4*
  • jmeno

    ahojky,chtela bych se zeptat jak se cte jeho prijmeni. diky *4*
  • .elyon.

    Wiliam

    Holky mě se Wiliam taky líbí (možná si budete myslet že jsem sobec,že jsem nej k...a)ale on o tom vůbec neví že tady v Čechách jsou holky který si pro něj lámou srdce,bulí a hledaj na něj adresu,e-mail a tak.On prostě ví to že :Usměje se na nějakou holku a ta by mu snesla modrý z nebe.Já ho fakt nechci kritizovat fakt ne já pro něj taky brečim a přectavuju si jak spolu jdeme do kina,jenže on neví že vůbec existuju!!! *14* *14*
  • aenushqa

    Pisajte..........pisajte

    Holky irocland je válečnej filmík?Doufám že will v něm bude hrát hlavní roli ale má to své + i - páč potom se o něho začnou zajímat i jiný holky než jen my...... *16* *16* *16*
  • gepard1

    Re: ups

    no to sme na tom stejně a když tak v tom snu není nikdo tak hezkej jako wiliam *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • aenushqa

    Re: sen

    to je pravda ale doufám že všexchny vlastnosti co měl petr má i will *4*
  • sen

    mě se jednou zdálo ,že jsem šla pio ulici a najednou vidím ,že má william moseley autogramiádu.Chtěla jsem tam jít ,ale nešlo mi to,jako kdyby tam bylo silové pole.A pak jsem najednou odletěla do neznáma.William Moseley je kráááásný ,ale někdy je těžké poznat jestli miluješ Petra nebo William ,když znáš petra víc. *9* *14*
  • ups

    holky to máte dobré, mě se o něm nezdá jeste ani jeden sen *9* ...........mě se vlastně ted nezdjí skoro zádné sny *1* *1* ......ale to se snad podá *1*
  • aenushqa

    lakomec ne will JÁ.......XD

    Hej včera to bylo poprvý co se mi o něm nezdálo to mě celkem nasr.....štvalo se mi zdálo jenom o sobě ach jo jakej já sem sobec XD jinak doufám že dnes se to zas vrátí k normálu XD *1* *1*
  • .elyon.

    Monika

    Will je tak krásnej že se mi oněm pořád zdá jednou se mi zdálo že se všema točim Narnii a on se do mě zamiloval a tak sme spolu chodily ale jinak od něj bylo fakt hezký když řek že Český holky jsou krásný *14*
  • aenushqa

    Re: will

    moje řeč *14* *14*
  • will

    Will je fajn kluk a dobrý herec......jako Petr je naprosto užasný ale doufám, že nezůstane jen u něj....byla by to škoda *14* *3* *14*
  • aenushqa

    Re: I love Will

    Ano všichni určo wíme tedaa sry že mluvím za vás ale mysím že určo ne?ŽE HOLKY? *5* *5* *14* *14*
  • nika.

    I love Will

    Souhlasim s váma *14* .Kdo ještě nemáte adresku,tady je:

    William Moseley
    c/o ICM Artists
    Oxford House
    76 Oxford Street
    London, W1D 1BS
    United Kingdom

    *14*
  • Re: padám

    To je hodný, že nás tak pochválil.......on je taky upě pěkný *14* *14*
  • aenushqa

    Jasan že je nej CMUCQ

    Já williama upe miluju ale myslím že asik nebudu jedinná že holky XD *14* *14*
  • teryssekk

    William Moseley

    tag to je upa supa,kásnej a bezvadnej herec ........Strašně se mi líbí v Narnii *14* je kásnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit