Přejít na výpis diskuzí

William Moseley

OSOBNOST 31.12.2006 
338 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlodejkakrve

    je úplně k sežrání strašně ho miluju *14*
  • Správná výslovnost jména

    Ženský, ptáte se, jak se správně vyslovuje Willovo příjmení....Moseley se vyslovuje "Mously" nebo také "Mosly" . je to sice trapné, ale takto odpověděl, když jsme se ho po premiěřw v Praze ptali. páček.
  • _petulinkaa_

    dokonalost

    Nejdokonalejší *14* *3*
  • karolqa

    °°°On jE buUuH°°°

    *14* *14* On jE prOstě nEjdOkOnaLejší,nEjkrásnější...a hrOoOozně mOoOc sExY..a nádhErnEj... *14* *14*
  • martina7

    jůůů

    zdá se mi to nebo je Will čím dál více hezčí? *14*
  • Re: Re: Re: ?

    Já četla,letopisy Narnie:plavba jitřního poutníka(5 díl)A tam byla v Narnii jen Luciie a Edmund a nakonec jim Aslan řekl,že už se tam nevrátí ani oni.Tak uvidíme co vymyslí *9*
  • _petulinkaa_

    *7*

    Má holku? *7* *7*
  • negri.baju

    pres vse ...nej......

    Mne si ziskal uz jako Petr v 1icce Narnie....zajimalo by me jaky je doopravdy...ve filmu mi pride takovej uzavrenej do sebe, ale snazi se to co nejvic skryt...to ne nej zeru, jak hraje....ale myslim si, ze ve skutecnosti je to pravej opak....tak by s nim aspon byla pjudeeeeeeeeeeeeel...!!!....jinak je krasnej.... *14* *8*
  • sandále

    Slyšela jsem, že Will nosí do vody i do sprchy sandále. Aby nedostal plesnivost na nohy *3* *13* *13*
  • nika.

    Re: Re: Re: Re: Re: ?

    Tim jak pro koho jsem myslela věkem *4*
  • _petulinkaa_

    Muckám

    Nevíte jestli tady ještě někdy dojede?Já bych ho tak chtěla vidět...
  • _petulinkaa_

    Re: Re: Re: Re: Re: ?

    Já prostě Williamka nevyměním...On je prostě nejkrásnější a nejmilejší:)Já bych ho tak chtěla *14* *14*
  • nika.

    Re: Re: Re: Re: Re: ?

    Jak pro koho.... *3*
  • _petulinkaa_

    Re: Re: Re: Re: ?

    Mě se ale více líbí Peta,Edmund je moc mladý
  • nika.

    Re: Re: Re: ?

    Mně se teda líbí i Edmund.U něj je přeci jen větší šance-je mladší *3* Ale oba jsou krásný.
  • _petulinkaa_

    Viděli jste ho?

    Viděla ho některá z vás,jak byl v té praze?Je fakt tak nádhernej ?A slyšely jste ho naživo mluvit?
  • _petulinkaa_

    Re: Re: ?

    No to doufám...Jinak budu žárlit...Stejnak i tak žárlím:) Páč s ním tráví hodně času...A co říkáte na to že v dalších letopisech narnie už nebude?Já se zblázním...A líbí se vám i Edmund?
  • aenushqa

    Re: ?

    nn určo ne páč on psal že jí bere spíš jako sestru nějakou nevlastní *1* *1*
  • _petulinkaa_

    ?

    Má William něco s Annou? *7*
  • _petulinkaa_

    Miluju ho

    Náhodou říkal William že Češky jsou krásný,přirozeně krásný tak vidíte...:)To se máme že?Já bych ho chtěla aspoň vidět a promluvit si s ním i když bych ho asi ulíbala *1* a už jste mu nějaká psala?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit