Přejít na výpis diskuzí

William Moseley

OSOBNOST 31.12.2006 
338 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • imalea_kiba

    Já sem do něj prostě blázen!!!

    *14* tak tohodle klučinu bych chtěla podkad *14* jak dávali nedávno ten film: Rande s hvězdou tak to bych chtěla zažíd s Willem *1* prostě ho zbožnuju ! ps: kdo má na něj nějaký kontatka tak pište na milovnicekocek@seznam.cz prosím.... papa všem faninkám jako sem já *14* *14*
  • Miluju tě Wille

    Máte na něj adresu?nebo mobil? prosím dyžtak písněte na Email *14* *14* *14*
  • William je nejlepšíííííííííí

    William *14* *14* *14* je nejlepší óóóóóó Will je nej
    nej
    nej
    nej
    nej
    nej
    nej
    nej *14* *14*
    nej *14* *14*
    nej
    nej
    nej
    nej
    nej *14* *14*
    Miluju tě Williame
  • Re: Petr

    nech mna
  • Will

    William je opravdu sympatický a patří mezi mé oblíbence. Je to kus chlapa *15*
  • _petulinkaa_

    Miluju

    Nejvíc bych ho chtěla.To se ale může každé jen zdát *9* úPLNĚ ho nejvíc zbožnuju
  • taky taky prosím

    Prosím kdyžtak mi pošlete adresu na tohohle krasavečka. díky moc. mailík piskomilka@centrum.cz *14* *14*
  • anninka0001

    Re: Re: padám

    jo,řek to v jednom rozhovoru na pražské premiéře.doslova řekl:Česky jsou krásné,přirozeně krásné.Dnes večer budu mít oči na stopkách!!! *1*
  • Re:

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* i love William
  • Re: padám

    on to vážně řekl?????Pane bože! *14*
  • will

    Je to eden z nejhezčích týpků na celym světě je úpa klásnej *14* *14* *14* *14* byli by sme tu hodně mocinky dlouho kdybych vyjmenovavala jeho plusy takže si o něm všuchnu mylsete co chcete !!!!!! *14*
  • lotanax

    padám

    on je tak sladkej a když řek že jsou český holky nádherný málem jsem spadla ze židle *14*
  • _petulinkaa_

    Krásňoučkej

    Pošlete tu adresu na email Petinka16@atlas.cz děkuji *14*
  • _petulinkaa_

    Je tak úžasnej že se na něj musím koukat pořád dokola:)

    Dáte mi někdo adresu na Williama? odepsal někomu?Je úplně slaďoučkej.Nikoho takovýho neznám.:-* *14* *14*
  • Re:

    ja bysom cela taky adresu ...dystak mi ju posli na zuzka.dudlik@seznam.cz mooocinky moc kuju
  • Re: Will

    William je boží a edmund taky,(nevim ja se doopravdy jmenuje)ale proč jji tolik let proč ne třeba 11.Ach jo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Will

    On je děěsně nádhernej..... *14* I love William *14* *14* *14* *14*
  • Re: Will

    no a mě taky obsadeíš že jo?:D
  • Nový příspěvek

    *3* Je docela podobný mému bývalému spolužákovi. *3*
  • WILL

    Will je úpe boží. nemáte na něj někdo adresu? plosím plosím zveřejněte ji tu. strášně bych mu chtěla napsat dopis v angličtině. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit