Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Bakala

OSOBNOST 14.11.2010 
165 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sdělení

    dobrý den čet sem že jste dal těm idiotum ve vládě na jejich volední kampan 28 milionů, mohl byste mi říci k čemu??? myslíte že si nenakradli dost?
    A co mě nechtěl byste mi také dát pár milionů? pro zdravotně postiženého člověka?
    mělo by to daleko větší smysl než to dát zazobanejm politikum. nemyslíte'? kontakt na mne je kralsumavy125@seznam.cz
  • Zdenkovi Bakala-Výzva

    Zdeněk Bakala-Výzva - Ukaž se!
    Neprosím vícekráte...nechceš pomoct trošínku i získat draka,
    spolehlivého,důsledného- co slíbím plním!Máš odvahu získat třeba pravou ruku!
    Moc se učím stále,moc bit se zdravím ale podívej můj profil a pak rozhodni na Lidé!Nejsem škarohlíd,naopak žiji jen jednou.Vyležím chřipku -antibiotika a pak si mě vyzkoušej???Nemáš proti sobě slepici...takt ,slušnost,nechybí nikdy!

    Vrátá *3*
  • Dobrý den Vážení nájemníci. Jsem velice rád za vaše dotazy, otázky a připomínky. Jak už víte jsem bohatý a budu ještě více. Jen mi plaťte a budete víc...! Opravovat stavby RPG nestíhám a tak je docela možné, že se někomu někdy něco stane. Jo, a prodávat to dcera nebude! Děkuji za pochopení, Váš Zdeněk. *12*
    • tak že Vám je opravdu fuk když se někdo otráví zplodinami s karmy ve 22.ti letech a dělat si s toho ještě srandu to už se mi zdá moc ale byt to tak Vaše dítě to by asi bylo něco jiného vy mate hodně peněz a Já jsem jen obyčejná dělnice tak s Tím nemůžu nic dělat hold peníze hýbou světem na naší zástavě je psáno pravda zvítězí ale mělo by se tam připsat že vítězí jen v tom případě když máte prachy....s pozdravem Ivuska
  • Investičn příležitosti

    Obsahe textu vyjádřím rád v emailu. Jedná se o vyšší částky zajištěné a slušný úrok. Asi jako jedinný tu přeji hezký den.
  • velika prosba

    Dobry den vsem, nevim kam napsat tak to zkousim sem. Mohl by nekdo pujcit mamince? Budu tak stastna pokud ano. Verim,ze zazraky se deji. Pokud se najde osoba, ktera by mi mohla a chtela pujcit budu ji neskonale vdecna a vse vysvetlim.Radeji telefonicky po kontaktovani na e-mail.Dekuji predem vsem alespon za precteni az sem.
    Krasny den vsem
    c.u.2113197339/0800
  • PROSBA

    Dobrý deň pán Bakala,môžete sa prosím súrne ozvať na môj email.
    Ďakujem.
    S pozdravom pekného dňa.
    Iveta.
  • Prosba

    Dobrý den
    Neznámý človíček z Prahy by od vás potřeboval pomoc třeba i radou .
    Nevím jestli takovéto věci se dostanou k vám nebo jestli to přečte někdo z vašeho týmu ale jsem jeden z dělníků z Modravy
  • Krasný den

    Přeji krásný a úspěšný den a pokud to bude z Vaší strany jen trošku možné, prosila bych Vás o zavolání na telefon 722629905.Děkuji - s přáním krásných Vánoc!
  • Prosba

    Dobrý den pane Bakalo,nezlobte se že se Vám odvažuji napsat,ale mohl by jste se mi ozvat na můj email?Mnohokrát děkuji
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit