Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Bakala

OSOBNOST 14.11.2010 
165 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako ,,Google"

    Mám zcela nový internetový projekt s podobným zaměřením jako Google mířící na globální trh.Demoverze i strategie je vytvořena. Hledám strategického investora/společníka,nemusí to být zrovna ZB ale musí mít potřebný kapitál.
    Pokud to, co hledám nenajdu v ČR,poohlídnu se v zahraničí.
    Jistá raketová expanze a vše,co k takovému světovému projektu patří.
    • Re: jako ,,Google

      Huraa! Zni to tak skvele ze do toho vlozim vsechny sve uspory, uspory babicek... proste vsechno! No to si nesmim nechat ujit, jinak se poohlidnes po penezich v zahranici. Ja mam takove stesti, ze jsi vlastenec a chces prioritne pennize od cechu. No bude to urcite bomba, kdyz to mas tak hezky promyslene... A HLAVNE JE TO NEOTRELE A ORIGINALNI! Navic se to podoba Googlu a ten uspesny je, takze tohle je jasna tutovka. Pocitej se mnou *14*
      • Re: Re: jako ,,Google

        VÍTE O NĚKOM KOMU BAKALA PENÍZE POSLAL????????
        • Re: Re: Re: jako ,,Google

          Jo, Mikulášovi.
  • Stáse to býti z hlediska budoucnosti nevyhnutelné!!! *5*
    • Oprava:Zdá se..
  • Dobrý den pane Bakalo, mohl bych vás požádat o finanční dar na novou střechu? jsem invalida a nemám na to peníze. děkuji pokud projevíte zájem rád vás uvítám u mne v přírodě na rekreaci. Muj email: kralsumavy125@seznam.cz
  • byty

    Chtěla bych vzkázat Bakalovi, že je to pěknej čur*k a cipušk*n, který si sám pro sebe hrabe na písečku a na ostatní nájemníky ,držgrešle jedna, nemyslí. Lže a vydělává jen pro sebe, ale že nájemníci by chtěli bydlet ve svém a útulném, tak to ho nezajímá kok*ta.
    Doufám, že si to přečte
    • Re: byty

      kdyz uz tu hezky nadavas tak do pici copak chcete vsechno zadarmo ? ja za byt zaplatil 4 miliony a nadavam ????? me osobne by bylo jedno jestli najemnici plati uz najem dvacet let....to ze nekdo neco rekne neznamena vzdy dodrzet....proste zmenil rozhodnuti do pice uz kurva :-d se z vas tady podelam do kresla....
  • byty

    Chtěla bych vzkázat Bakalovi, že je to pěknej čur*k a cipušk*n, který si sám pro sebe hrabe na písečku a na ostatní nájemníky ,držgrešle jedna, nemyslí. Lže a vydělává jen pro sebe, ale že nájemníci RPG by chtěli bydlet ve svém a útulném, tak to ho nezajímá kok*ta.
    Doufám, že si to přečte
  • Dobrý den pane Bakalo,moje maminka se dostala do velkých nesnází a potřebovala by finanční pomoc.Pokud by jste mohla co nejdříve pomoct a chtěl byste o té celé situaci vědět více tak mě kontaktujte na moje.smutna.maminka@seznam.cz.Děkuji moc. Z.P.
    • Smutná maminko,víš kolik takových smutných maminek je???My máme s manželem příjem měsíčně 30 tisíc,naše výdaje díky hajzlovi bývalému,jelikož platím za něj dluhy ,který nadělal díky podnikání jsou 27 tisíc!!!jsme dva s 15ti letou dcerou...hm,co ty na to??je to hodně nebo málo 3 tisíce na měsíc?!?!?pozdrav mamince:-)
  • Zdeněk Bakala, ing.

    Nemám ve zvyku psát na čety ap. Ale je mi trapně, když čtu ty závistivé a sprosté příspěvky. Pokud mi je známo, poan Bakala začal s ničím a sám se svojí pílí a jistě i s trochou štěstí vypracoval POroč mu tedy závidíte., naopak, mělo by se mu přát hodně úspěchů. Záívidět může pouze zakomplexopvaný jedinec. Každý má přece možnost. Může studovat, odjet do USA, může podnikat. Zkuste to a třeba dosáhnete více nežý tento úspěšný muž. Dr. Novotný
    • Re: Zdeněk Bakala, ing.

      Já mu nezávidím, ani bych tolik peněz nechtěla. Ale jak je možné, že si postavil dům (snad spíše rezidenci) v chráněné oblasti? Asi si nejsme všichni rovni. *13*
      • Re: Re: Zdeněk Bakala, ing.

        navic... udajde nestavi na zelene louce, ale provadi megarekonstrukci nejakeho nedostaveneho vojenskeho objektu...
        • Re: Re: Re: Zdeněk Bakala, ing.

          aby ses nepodelal ty voe :-D *14* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Zdeněk Bakala, ing.

        Vazena damo, chranena oblast jest oblasti rozdelenou do zon 1,2,3. Zona jedna jest tou nejprisnejsi teda striktne se samoobnovujici krajinou. 2 je jakousi pozorovatelnou pro myslivce, turisty atd a 3 jest zona plna zivota a stavebnich pozemku. Zrejme jste si nevsimla ze dum pana Bakaly lezi v obci Modrava. Kdybyste nebyla zavistiva tak byste hanila vsechny obyvatele Sumavy, kteri zde ziji a tedy na Modrave predevsim.
    • Re: Zdeněk Bakala, ing.

      Opravdu si myslíte, že každý nadaný student se může sebrat a jet studovat do např. USA?
    • Re: Zdeněk Bakala, ing.

      Vážený pane, nezlobte se na mě, ale Váš argument je opravdu velmi slabý. Zřejmě jste si někde pouze přečetl oficiální životopis tohoto jedince. Na základě tohoto pak tvoříte nesmyslné závěry. A propos Bakala není inženýr. V systému českého školství dosáhl pouze maturity na textilní průmyslovce.
  • tom.jaros.37
    že jsem jen kreeejčíí,
  • Velka prosba

    Dobry den p.Bakalo,mozna o nebudete ani cist ale presto clovek musi zkusit vsechno.Jsem pracujici zena v automobilovem prumyslu,kde se projevila financni krize.vim ze je to drzost ale nemohl by jste me rodine financne vypomoc??jsme uolne na dne.vse vysvetlim,teda jestli se vubec budete obycejnou zenskou zabivat.mejte se.a dik.
    • Re: Velka prosba

      Pane Bakalo, jsem na tom dobře, ale chci se mít ještě líp. Když mi dáte milión, slibuji, že ho neprojím, zainvestuji do NWR s finanční pákou 1:5 a až stoupne hodnota NWR zpět ze 160 na čtyřnásobek 640 Kč, vydělám po vrácení páky 16 mil. Kč, vrátím vám ten milión dvakrát a se zbylými 14 miliony s vámi budu dělat další obchody. Paní, co tady nahoře prosí pak dám půl melouna, ať máme oba klid. Tak komu dáte?
  • trestně stíhaný podnikatel který k miliardám přišel podvodem a vytunelováním určitých firem.měl by být odsouzen!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit