Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Izer

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naší jedničce

    Zdendo,jsi jednoznačně bezkonkurenční jednička! Ráději bych Ti tohle řekla osobně,to se ví *3*,ale tak doufám,že tyhle Fan-stránky nejsou k ničemu. Jináč potkat Tě v Praze,tak jsi můj *1*..samozřejmě v dobrým slova smyslu *4* Tak si dávej pozor na blondýny,buď ve střehu.. Zdraví Tě jedna taková od Plzně
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám. *15* *4*
  • legoplast

    narozeninky

    ahojky, přeji wše nej nej nej ke tvým narozeninkám *14* *14* *14* *14*
  • Zdeněk Izer

    Milý pane Zdeňku
    Blahopřeji k dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví a hodně zdaru
    V Tvé profesi. *4*
  • motorkář

    Zdravim,a přeji Vám i Všem to nej do nového roku 2009.Jako motorkář si vzpomínám na scénku,která mě tenkrát uplně odbourala:s nějakou babou,Izer v kůži a že nechal koule na svodidlech.Sou to sice léta zpátky,ale nedá se to někde sehnat? *14*
  • Prosím

    Nazdar bazar,Zdeňku si muj fanoušek a já pořád dokola koukám na tvoje videa.Prostě takovej humor co děláš tu prostě v ČR chybí.Byl bych asi vyskočil z kůže kdyby jsi se objevil v televizi znova,protože jsem se na tebe dycky koukal a smál se až si sousedi stěžovali.Pokud bys mohl mohl bys zaslat fotku s podpisem?Tady máš adresu:Martin Juriček Lidická 950 Vlašim 258 01 jo a ještě něco:Jen Blbni
    • Re: Prosím

      PŘEDCHOZÍ ZPRÁVU IGNOROVAT!!!!
      Nazdar bazar,Zdeňku jsem tvůj fanoušek a já pořád dokola koukám na tvoje videa.Prostě takovej humor co děláš tu prostě v ČR chybí.Byl bych asi vyskočil z kůže kdyby jsi se objevil v televizi znova,protože jsem se na tebe dycky koukal a smál se až si sousedi stěžovali.Pokud bys mohl mohl bys zaslat fotku s podpisem?Tady máš adresu:Martin Juriček Lidická 950 Vlašim 258 01 jo a ještě něco:Jen Blbni *1*
  • odkaz

    kdyby už to na tech strankach nebylo tak napiste na icq 207130822, mam odtud všechno *3* *1*
  • odkaz

    http://www.mp3hits.cz/kaiser-labus- simek-izer-wimmer-pitkin-kopice-cz- humoru-t17136.html *16*
  • dotaz

    ahoj mam dotaz zda by nešlo sehnat 3 dily ve dne zataženo v noci roztaženo mam je jen na kazete rad bych je měl na CD díky
  • Pls

    Cau,cau,nemohli byste my nikdo poslat mestskou policejni akademii?? dekuju moc,icq je 316 935 793 *4* diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit