Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Izer

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čauky chlape

    Čauky chlape,až zase pojedeš do Rokytnice nad Jizerou,tak se u mě zastav.koukni na můj webík.www.restauracevzeleny.ic.cz Fakt se zastav,pokecáme,dáme pandu,něco vykoumáme.slíbil jsi mi to.Říkají mi Dejdar,ale to víííííšššš.Měj se a pošli emila.Držím ti prsty,čééčéé.Dejdar.
  • fan club

    Fan stránky Zdeňka Izera!
    http://www.izer.estranky.cz /
    *3*
  • vystoupení

    Ahoj, nevíte náhodou někdo, kde se dá sehnat plán vystoupení Zdeňka Izera, předem moc děkuji. *4* *4*
    • Re: vystoupení

      Pravidelná pražská vystoupení Zdeňka Izera probíhají v Městské knihovně - http://www.kulturniportal.cz/porad. php?id=151. Teď aktuálně nejbližší 25.4., další bude asi až na podzim.
  • Seznam vystoupení..........atd.

    Ahoj lidičky a Zdendo!!!Prosím neporadí mi někdo na jakých www bych našla seznam vystoupení a pak nějaký kontakt na nějakou agenturu co pořádá vystoupení, chtěli bychom Zdeňka na maturáku. Předem dík za odpověďi.werča *3* *5* *15*
  • fenomen *1*
  • obdiv

    si fakt ten nejlepsi vtipkar pod sluncem,bez tvych poradu bych byl uplne v ....... *4* *4* *4* *4* *4*
  • Scénky

    Nevíte kde se na netu dá stáhnout nebo podívat na scénky se Zdeňkem Izerem? (krome Youtube, tam uz jsem vse videl. Dik *3*
  • jen blbni

    Prima přesunula Zdenka na 23,45 hod.Komu vadí jeho humor?Má Prima za to,že připitomělé seriály pro 70ti leté babičky jí udrží sledovanost?Pracuji ve službách a již delší čas sleduji u veřejnosti klesající zájem o vysílání Primy.Teď tomu dala korunu.Pokud má za to,že nepotřebuje baviče,tak se opravdu plete.Stokrát omletý film "Statečné srdce" ji diváky nepřitahne.
  • klasik

    jo zdenda je proste super chlap.kdyz byl u nas naposled tak sem se snim dal do reci a je to uplne normalni clovek.a jeho humor je proste super jako je on sam a doufam ze nas bude dlouho bavit.on i kyz mluvi vazne tak se musi clovek smat.jen tak dal *3*
  • Ahoj, nevite nahodou nekdo, kde sehnat plan vystoupeni Zdenka Izera v CR, moc by mne to pomohlo. Diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit