Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Izer

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DNES VAS BAVI HOLOHLAVI

    Nazdar Zdendo a Petre, vcera (30.10.06) jsem se na Vas byl mrknout v Teplicich. Slzy mi tekly i po zadech, bylo to SUPER. Jedine co chybelo byla postava Fantomase, Zdendo pohyby nejsou tezky na nauceni a hlasove na to urcite mas. Dalsi vec, kterou by bylo treba dopilovat byla choreografie Kajy Gotta, pripadalo mi to spis jako z voleje. Zbyndo mikrofon treba vic naklapet a leva ruka vic v pohybu, od tela a k telu + vic vytacet zapesti smerem ven. Kluci mejte se fine a pokracujte ve Vasi praci. :) Zdravi ZIKI
  • Zdenek IZER - No1 !!!!

    Je to super komik, skutočne, lepšieho nepoznám, len mám jediný problém, neviem nikde zistiť, kde sa dajú objednať jeho CD, alebo DVD. Hlavne staršie veci ako : Ve dne zataženo, v noci roztaženo 1, 2 (obě 1992) a 3 (1993) Policejní akademie 3, 4 a 5 (vše 1993) Hospoda u Nemravy 1 a 2 (1993) Velmi nemravné vtipy (1994) Bezva parta aneb Maňas ve fabrice (1995) Bezva parta 2 aneb Maňas a revoluce (1995) 7 dní, čili tejden (1997) Humory z Lán (1997) Městská policejní akademie (1998) Posloucháte studio Izerka (1999) Maňas fór ministr aneb Mněská policejní akademie 2 (2000) Divoké policejní sny aneb Poslední policejní akademie (2002) Nemocnice na kraji vesnice 1 (2003) Nemocnice na kraji vesnice 2 (2005) Co týden dal 1, 2 a 3 Zavolej mi do ředitelny Ak by niekto vedel, kde sa dajú objednať, budem veľmi vďačný.
    • Re: Zdenek IZER - No1 !!!!

      Čus,kdyby jsi nahodou neměl všechny cd izera tak bych ti mohl snad poslat po icq nejaky jeho veci
      • Re: Re: Zdenek IZER - No1 !!!!

        ahoj zdravym všechny nehohl by mi někdo poslat policejni akademii mockrat děkuji prosim na icq 358283133 *3* *5*
      • Re: Re: Zdenek IZER - No1 !!!!

        čus, prosimtě, mohl(a) bys mi poslat od něj policejní akademii (3 a vejš, esli ňáký ještě sou) a městskou policejní akademii (všecny díly) ? Diky moooc
        ICQ: 248683712
        e-mail: Elias.Filip@seznam.cz
    • Re: Zdenek IZER - No1 !!!!

      Čus,kdyby jsi nahodou neměl všechny cd izera tak bych ti mohl snad poslat po icq nejaky jeho veci
      • Re: Re: Zdenek IZER - No1 !!!!

        Prosím pěkně, stačilo by mně " Ve dne zataženo, v noci roztaženo " bylo to o plitické situaci po revoluci, oddělení Slovenska a opět stmelení obou rebublik. Rád to zaplatím. Jednalo se o tři komlexy. Buď tak hodný(á) ozvi se i v negativním případě. Stačilo by mi zvukové CD ale i magnetofonová páska. Díky Mirek Žďárský
  • best

    je to nejlepší komik co znám fakt že jo dal bych cokoliv za jeho kontakt *1* *1* *3*
  • si super

    ydenek je najlepsi yabavac aj tu na slovensku.skoda ze tu nechodi casto.slovensko nema takeho soumena ako je on *1*
  • JSI NEJLEPŠÍ

    IZER JE NEJLEPŠÍ, CHCI HO *5*
  • izer

    nevite někdo co všechno izer vidal od cd po vhs a dvd?
  • dotaz

    hezký den, kdy a kde bude bude pan Izer vystupovat? Poskytne mi někdo tuto informaci, nemohu se dopátrat žádného termínu, děkuji předem, ráda se bavím jeho humorem. Tímto děkuji
  • Přes den zataženo

    Ahoj, poradíte někdo, kde bych mohl sehnat nahrávky Přes den zataženo v noci roztaženo? Díky. Milan
  • Bejkarna

    Znáš tenhle Zdendo Jak si čert přijde pro starýho Bushe Milosoviče a Husáka přijde pro Bushe a brrr vemu si te do pekla ne prosim neber si me no tak dobre a co mi dáš tak po chvíli smlouvání mu dá Whisky ačert zmizí po chvíly přijde pro Milošoviče a to samý brrr a zase tak mu dá vodku a cert zmizí a nakonec si prijde na zasedáni vsech statů světa v Praze pro Husáka a Husáka a zase brrr a Husák napíše papír a dá ho čertovy a čert zmizí a vydí to ti ostatní prezidenti a ptaj se ho ty vole cos mu dal ze tak rychle zmizel no nic přihlášku do KSČ *5*
  • Nazdar bazar

    Nemá nekdo číslo nebo e-mail na Izera????? Rád bych mu poslal pár nápadů do Jen blbni!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší