Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Izer

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Jsem posluchač pana Izera ale nemám všechny jeho díla. Najde se někde seznam co kdy natočil a kde se dá sehnat . Rád bych si vše doplnil a neměl mezery ve vzdělání. Kopírovat CD nerad dělám, taky Zdeněk musí z něčeho žít. Dík Bur
  • Záhada

    Tak to jsem teda ještě nesáňkoval, najednou jsou všichni spolužáci a spolužačky. *7*
  • Mistr mezi mistry

    Jo ještě abych dodal doufám že taky Zdenku dorazíš do K Varů moc se na to těšim s tebou je fakt P....l k popukání takže Nazdar Bazar a čus bus doufám že brzo dorazíš *3*
  • BOrec borec a ještě jednou borec

    Zdeněk Izer je nejlepší komik, kterýho sem kdy viděl kam se na něj hrabou ruzný celebrity ....prostě na jeho humor nikdo nemá . *3* *15*
  • Nápady

    Zdenku zašli mi tvůj email pošlu ti nějaké dobré nápady !!
  • Reklama na Mountfield

    Docela se mě líbí reklama na sekačky a různé haraburdí z Mountfieldu, i když já bych si osobně nic předraženýho od nich nekoupil (někdo ty Kadelakíííí zaplatit musí). Ale je dobrý, žé si pan Izer konečně dělá srandu z Čížků. Co si pamatuju, v televizi se vždy dělala se sranda z Moraváků, z teploušů, z farářů, z venkovanů, ale na Pražáky si nikdo nikdy netroufl. Docela by byla zajímavá nějaká scénka v pořadu Z. Izera, kde by přišel jako pražskej Pepík v károvaným obleku a dělal si srandu z našich pražských spoluobčanů.
  • Obdiv a zklamání

    Zdravím pana Izera! Jsem léta Váš obdivovatel a posluchač, dokonce jsem jím byl i v dobách, kdy Vám nebylo přáno. Kdybyste přišel o práci, jak se dočítám na Inetu, mrzelo by mne to, ale přesto přišlo zklamání. Na představení 2. února letošního roku jste oproti Vašemu standardu moc zpíval, málo bavil krásnými vtipy, přeháněl to s vulgarizmy a obdařil nás jedinou scénkou "novináře Černého", která byla dlouhá, trapná a bez pointy. Nebýt povedené imitace bývalého prezidenta, byla by celá pod úroveň. Docela jste se svým obdivovatelům pomstil. Za co? Johny1
  • Zdeňku OZVI SE

    Čauky, Zdeňku ozvi se mi, spolužačka z MŠ a ZŠ.
  • pochvala

    Ahoj vážený pane Izere.Konečně baba vypadla do obchodu,a já Vám mohu napsat pár pochvalných řádků.Vaše pořady jsou vynikající a velmi zábavné.Někdy bych Vás mohl ivspirovat i já in.Jardíček z Roudnice nad Labem.
  • umiš fakt pobavit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit