Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Pohlreicha rozhodne nemusím
  • Pana Pohlreicha by někdo měl naučit hlavně správně stolovat.
    Pro š¨sledování jeho zpracovávání jídla v ústech se prihlížejícím nedělá dobře.
  • honza1957
    pane pohlreich .o vašem kuchařském umění nebudu vůbec pochybovat , párkrát jsem podle vás vařil a opravdu klobouk dolů "super", ale jako veřejně známá osobnost by jste si měl dávat bacha na svoji někdy nevymáchanou pusu ,jako inteligentní člověk za kterého se prezentujete. nejsem proti vám zaujatý ,ale poslední dobou mám pocit že se osobnosti prezentují moc vulgarizmy z pocitu že jsou vtipné ,nejsou jsou trapní
  • Zdeněk je super kuchař,moc mu fandím,až budu mít čas,zajdu do Imperial Cafe na oběd,rád bych ochutnal,co vaří jeho profi tým.
  • Pan Pohlreich asi umí dobře vařit, ale určitě by se neměl vyjadřovat k tématům, kde odborníkem není. Mám na mysli EET. Je to podnikatel, tak není divu, že se bouří. Elektronická evidence tržeb už tu měla být dávno, hned v začátcích podnikání, po revoluci. Státní rozpočet by bezesporu nebyl tolik v mínusu, možná dokonce by byl plusový. Je smutné, že i velká část slušných podnikatelů se už že zásady staví proti všem kontrolním mechanismům. Toho pak bohužel zneužívají někteří naši politikové a ve svých politických půtkách slibují a prosazují pokřivená pravidla, která jsou výhodná zejména a jen pro podnikatele. Jinak mám pana Pohlricha celkem rád a rád sleduji i pořady o vaření.
  • Luky1987
    Když Pohlreicha vidím v televizi, tak přepínám nebo vypínám TV. Opravdu ho nemusím
  • měří 170 cm a váha 70
  • Roxy Lynch to ten profil jsem udělal i životopis přece já
  • Zdeňka Polraicha sleduji jeho pořad o vaření Ano Šéfe a tam radí jak mají vařit a dělá to hezky pěkně krásné i líbivě a umí vařit skvěle přeji hodně šťastné vaření v pořadu Ano Šéfe *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • tenhle profil založil nekdo jiny ne on

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit