Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to arogance a hulvatsvi.Jak ta pani napriklad muze vedet jak se stravuju zrovna ja nebo vy,ze nas vsechny oznacuje za prasata.Uprime ja trochu dost pochybuju o kucharskem umeni pana Pohlreicha.Vzdyt jeho porad je jen shhow pro divaky.Je to snaha o napodobeni Gordona Ramseyho.Hodne spatne napodobeni.
  • Ovšem to, co napsala o nás jako o Češích jeho manželka, je absolutně projev duševního chudáka. Jsme líní, jíme jako prasata....., co si to vůbec ta paní dovoluje, vlastně pro nás je to mladá holka, máme v jejím věku dvě děti, takže víme, v jaké době vyrůstala. Jestlipak si jezdila /vlastně její rodiče, protože to byla ještě díte/ do Francie pro jejich kuřátka i před rokem 89, když je teď tak chytrá? Nejde to už dál komentovat, je to jedna velká neomalená drzost a zapomněla napsat, že někteří lidé /viz ona/ jsou velice nevychovaní.
  • ahoj pozerame vzdycky jeho ano sefe najprv sme myslely ze je to S.... ale ale kto to pozera a pochpi o co mu ide musime mu dat za pravdu je to pan kuchar.ze buzeruje inych lebo ich chce pomoct ale niektory su riadny magory ako aj dnes 15.10.2012.nech si hovory kto co chce kazdy ma svoj nazor ze je vulgarny ale ma pravdu.nech sa pride pozriet do pisku,bol som na pizzu a bola tak hnusna.je fakt dorby v cechach je naj
  • Dobrý den pane Polreich. S přítelkyní jezdíme po restauracích které jste označil vaší samolepkou jako restaurace dobré,ale v sobotu 2.6.2012 jsme navštívili restauraci Rybárna v Pardubicích a to co jsme tam zažili to bych vám nepřál. Myslím tím jídlo,protože to bylo něco strašného. Jídlo bylo absolutně bez chuti,dáte si něco jako médium a přinesou Vám vysušenou rybu za 350,-,objednáte si šťouchané brambory a dostanete suché brambory. Já si dal vepřový špalek a dostal jsem prý 300g masa,ale bylo to jako bych jedl mrtvému zadek a taky dost vysušenej. Sůl a jiné koření asi nemají a čekat 15minut na to než si nás vůbec někdo všimne no tak to děkuji,ale už nikdy. Jinak vám fandíme a dejte těm co nám vařej pořádnej záhul ať se to dá aspoň jíst. Nechcete se do těch Pardubic vrátit a s tou samolepkou si to rozmyslet? David Picek / picekdavid@seznam.cz
  • Zdeněk je určitě dobrý kuchař, ale vadí mi ta jeho vulgárnost. Do TV se to vůbec nehodí.
  • ó zdeňku, ty bohu jídla, jsi prostě perfektní muž, a úžasně vaříš. Ty tvoje jídýlka bych mohla papat celičký den. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Taky mi dříve vadilo, že je Zdeněk často vulgární, ale když vidím, s čím vším se někdy v kuchyni setkává, tak bych se asi taky neudržela a reagovala podobně a možná měla i velkou chuť vlepit pár facek, protože je to někdy neuvěřitelné. Takže ho nakonec obdivuji, že se dokáže ovládat a ještě u nich ochutnat jídlo. Přeji mu k dnešním narozeninám dobré zdraví, hodně lásky, dobré nervy, hodně veselých chvilek a aby vždy nacházel jen restaurace, kde je nádherně čisto a útulno. Pak budou mít kuchaři více času se soustředit na jeho skvělé rady, aby uměli i dobře vařit.
    • Kronoss1
      Dokud jsi neviděla Gordona Ramsayho, tak jsi nic nezažila. To Pohlreich je oproti němu slušňáček.
  • Určitě to je odborník-kuchař, určitě má své nějaké pozitivní stránky tak jako každý v něčem - ale je jen škoda, že kazí dojem tou svou vulgárností, nepřátelskou negativitou, jako by on byl naprosto neomylnej a dokonalej a všichni ostatní jen povl, kterým dává najevo pohrdání. Než být v kontaktu s takovým typem, radši budu jít suché brambory. Neumím si představit komunikaci s takovým člověkem.
    • mozná se takový zdá v televizi,ale nažaivo je jako kazdý jiný clovek.z na to ze je známý a skvelý kuchař.
  • Dodatečné přání k narozeninám

    Chci dodatečně popřát panu Zdeňku Pohlreichovi k jeho narozeninám. Jsem velice ráda,že nám předáváte své pohledy na svět gastronomie a užívám si Vaší jedinečnosti.Těším se ,že navštívíme v brzké době jednu z Vašich restaurací. Přeji Vám aŤ oslovíte a otevřete srdce mnoha lidem , stejně jako mně. Možná budu mít někdy příležitost Vás potkat.S pozdravem Andrea Kozmová, Jičín
  • jitkamorcova

    všechno nejlepší

    Milý Zdenku,
    k dnešním narozeninám všechno nej......hodně štěstí, hodně zdraví, když je co, tak at se slaví.......Jitka Morcová *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit