Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdeněk Svěrák

    ahojte vsetci, ktori maju radi Zdeněka!!!!
    mam na vas vsetkych jednu prosbu. robim bakalarksu pracu na temu: Profil rezisera Z. Svěráka a potrebovala by som od Vas poradit. Nemam ziadnu publikaciu o nom, potrebovala by som nejaku knihu o nom, vyzera to tak, ze u nas na Slovensku nic take nie je. Ak by ste niekto z vas mali nejaky dobry material o nom, o jeho zivote, dielach alebo len tak nejaky dobry clanok, publikaciu, resp. cokolvek, co vypoveda o jeho obrovskej osobnosti, prosim Vas ozvite sa, mail som zadala.
    Dakujem moc!!!
    zaya z bratislavy
  • neznama pesnicka

    Dnes som po dlhej dobe pocula pesnicku ktora je fajn,problem je ze neviem ako sa vola,zda sa mi ze ju spieva Zdenek Sverak,este tam spieva jeden chlapcek,pamatam si z pesnicky (koukej,koukej na muj nos podobny je tvemu dost...)
    Ak by niekto vedel ako sa vola pesnicka bola by som velmi rada,dakujem. *3*
    • Re: neznama pesnicka

      Karel Černoch - Chtěl bych být víc než přítel tvůj
  • ZS

    Uznavam Zdena. Uplne ma dostal filmom Kolja a teraz tym novym ... Vratne Lahve. Super reziser.
  • Vážím si Vás

    Milý Zdenečku,jen jsem Vám chtěla napsat,že jste obrovská osobnost s krásným srdcem.Vždy,když vidím vaše písničkové pořady pro děti,nemám na to slov..Jsem maminka, co na škole vede kroužek výtvarníčku a zpěvu.Jsem dobrovolnice a kroužky pro ty naše mrňata vedu naprosto zdarma,protože je to radost pro ně a taky pro mně a já nechci být placena za lásku dětem penězi..a nevěřil by jste,kolik úspěchů,radosti a smíchu Nám přinášejí Vaše písničky..Děkujeme za ně a taky za Vás,že je tady NĚKDO,na koho můžeme být pyšní a vážit si ho....Elena.
  • pomoc - CD?

    Vážený pane Svěráku, prosila bych Vás o radu. Vedu cvičeníčko pro mrňata do 3 let a protože jednoduchých textíků s minimem slov není dostatek, vytvářím básničky i písničky sama. Můžete mi poradit, které nakladatelství by takovéto "neznámé ale vyzkoušené" písničky a říkanky mohlo začít vydávat? S přáním hezkého dne KČ
  • Prosba

    Vážený pane Svěráku chtěla jsem vám poděkovat za píseň kterou jste stvořili s panem Uhlířem "Když se zamiluje kůň" při které jsme se s manželem poznali.

    Tímto jsem Vás chtěla požádat, zda by ste mi mohl poradit, kde bych našla text a noty k této písni nebo mě aspoň na směrovat na kterém albu to vyšlo.

    O to samé prosím i ty, co sem píší.

    Děkuji Nikola.
  • Hry Járy Cimrmana

    Vážený pane Zdeňku, moc ráda poslouchám i sleduju v televizi hry Járy Cimrmana, některé "hlášky" mi "naskakují" do paměti při různých situacích doma i mezi přáteli. Ty hry jsou tak bezvadné, že se nikdy neoposlouchají a neokoukají. Díky za ně Vám i Vašim spolupracovníkům Cimrmamologům! *4*
  • b

    bhttp://img.osobnosti.cz/smiles/6.g if
    http://img.osobnosti.cz/smiles/ 6.gif
  • Ta naše povaha česká

    Vážený pane Svěráku, velmi jsem ocenil váš přízpěvek v pořadu " Ta naše povaha česká" vysílaný v neděli 30.3.2008. Kéž by tento názor zdílelo více umělců. Nedávno jsem se potkal s bývalim ředitelem umělecké školy u nás v Třebíči, panem Havranem. Velice vážený pán a povídali jsme si spolu právě na téma vulgarity v naší kultuře. Jak špičkoví herci se propujčují k vulgaritě a jak celý sál propukne v obrovský potlesk po vyslovení těch nejvulgárnějších slov. Mám za to, že to vše dosti výmluvně ukazuje na kulturnost našeho národa. Kdo jiný by měl kultivovat kulturu nežli samotní herci. Kladu si otázku kdo, nebo co je nutí uchylovat se k takovýmto pokleskům. Děkuji za Váš názor. Mějte se moc hezky, přeji hodně zdraví, pohody.
    Miroslav Čech
  • ŽÁDOST O MAILOVOU ADRESU

    Milý pane Zdeňku,
    mohla bych Vám napsat na nějakou e-mailovou adresu? Jestli je to možné, napište mi ji, prosím Vás, na adresu stastnatrinactka@seznam.cz. Jestli Vám není možné psát na e-mail, nevadí, snad Vám aspoň někdy zbude trocha času podívat se do téhle diskuse ve Vašem fanklubu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit