Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřání

    Milý pane Zdeňku, k Vašim dnešním narozeninám Vám přeju hodně zdraví, štěstí, pohody, lásky a pěknou oslavu s Vašimi nejbližšími. Mám moc ráda Váš humor a filmy s Vámi mohu vidět hodně často, pokaždé se dobře pobavím (proto jsem si jich dost nahrála na videokazety, takže se k nim mohu kdykoli vracet). Mějte se moc hezky a ať máte pořád dost elánu v práci i v osobním životě. *4* *3*
  • Krásné narozeniny

    Dobrý den,pane Svěráku!Jste dobrý herec.Vratné lahve jsem zatím neviděl,ale věřím,že je tento film moc dobrý.Dnes máte narozeniny.Chci Vám touto cestou poblahopřát k vašim 72 rokům.
  • Žák

    Jste můj oblíbený herec *3* *3* *3*
  • Kinha

    Dobrý den Pane Svěráku,paní učitelka nám dala za úkol číst knížku od Vás TATÍNKU TA SE TI POVEDLA.Ale já jí nemůžu nikde najít a maminka jí nemůže sehnat.Nemohl by jste mi poradit??Kde by se dala koupit děkuji Eva 2.B.
  • Námět na scénář

    Vážený pane Svěráku, prosím, touto cestou o Vaši I-meil adresu.Chci Vám zaslat, dle mne, velmi poutavý námět na scénář k filmu.Příběh /již téměř kniha/ situovaný na vesnici 70.-80.let se humorně zaměřuje na jejich obyvatele.Díky Vám. mob.723001015
    • Re: Námět na scénář

      Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jak dopadl Váš pokus o kontakt na pana Zdeňka Svěráka. Projevil p. Svěrák zájem o námět? Též již dlouho sháním na něho kontakt. Děkuji Vám za odpověď. Zd. Žalský, Praha
  • dobrý den

    Dobrý den pane Svěráku, píšu Vám, protože Vám chci říct,že mám hrozně ráda Vašeho Járu Cimrmana. Se 2 dalšíma kámoškama se tomu smějeme a pouštíme si je pořád dokola, myslím ty Vaše hry. Dívám se na ně od deseti let. Znám je uplně na zpamět. Nikdy mě nepřestanou bavit.
  • Prosba

    Pane Svěrák, přeji Vám pěkný den.
    Já vlastně nevím, zda se k Vám tyto dotazy vůbec dostanou, ale zatím je to první pokus s Vámi kontaktovat. Chtěl bych si objasnit některé souvislosti na ší historii a současnosti. V zásadě jaká je skutečná souvislost mezi osobami Jan Amos Komenský, Zdeněk Svěrák a Jára Cimrman? Nějakým způsobem mě tato věc zaujala. Pokud můžete a chcete, ozvěte se mi na mou adresu. Děkuji Jiří Šumbera
  • Jak začít??

    Milý pane Svěráku, jste můj velký vzor, strašně se mi líbí Vaše filmy. Jsou tak krásné a ze života! Je mi 38.let a můj život byl dosud docela dramatický.Žila jsem 17. let s alkoholikem, a protože jsem křeťanka snažila jsem se to vydržet co nejdéle. Ale začal už ohrožovat nejen život můj a mých dětí, ale i mých rodičů a všech co v tom domě žili, tak už jsem se prostě musela rozvést, To už jinak nešlo. Přesto že to zní jako horor byly v mém životě i mnohé vtipné scény. Napadlo mě že bych mohla svůj život napsat do knihy.
    Jen nevím jak na to. Poradíte mi?? *4*
  • Malá obdivovatelka

    Dobrý den pane Svěráku,
    mám čtyřletou dcerku Adélku, která Vás, přímo, miluje. Jejím obdivovatelem jste se stal po shlédnutí Vašeho pořadu - Hodina zpěvu. Nad postýlkou má Vaše fotky a kdykoliv Vás někde vidí, jste zahrnut miliónem pusinek. Poraďte prosím, je možné zakoupit někde CD nebo VHS s Vašimi písničkami, či Hodinou zpěvu? Bude mít brzo narozeniny, tak to již delší dobu sháním, avšak neúspěšně. Děkuji
  • Poděkování

    Díky, díky..
    za Vaši dosavadní tvorbu. Většině národa se Vaše tvorba líbí. To je moc,moc dobře. Krásy naší krajiny jsou dané a příběhy lidí stále stejné v jakékoliv době. Vaše příběhy z Vysočiny, nádherné, nedoknutelné krajiny , kterou jsme se mohli kochat, kdyby nebylo toho, že nám u Pacova-Cetoraz, vyroste brzy větrná elektrárna, která dominantu kraje naruší.Bohužel, to zřejmě nelze zastavit. Tak pak nezbyde,než se jet podívat do Pelhřimova, ať víme do čeho jdem...
    Přála bych si ještě alespoň jeden další film. Vratné lahve snad nebyly poslední? Do školy v Křesomyslově ulici, tzv. Hanusovky, jsem chodila spolu se Simonou Stašovou, která se zde objevila v osmé třídě. Přeji Vám hodně zdraví a sil ve Vaší tvorbě.
    Doufám, že nemám za pět z pravopisu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit