Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Položím Vám otázku - odpovězte na ni třeba zpatra:
    neměl jste, pane Svěráku, v Orientu otce nebo bratra?
    O jednom bych možná věděl, jste si dosti podobní,
    podržte se, hned to řeknu - byl to známý duchovní!
    Máte stejné brvy, vousy, vidí to i Alláh,
    jen ta jména rozdílná jsou: vy Zdeněk, on Rúholáh!
    Zatím co Vy na jevišti humorně se snažil,
    on v exilu přemýšlel, by šáhovládu zmařil!
    Že jen brebtám, že se mýlím a že pravdu nemám?
    Ale ano, existoval - byl to velký imám!
    • To není žádný popleta, pan b.je trefný poeta. Verši o tom přesvědčil, Zdendovi se zavděčil. Hawk domluvil jsem..
  • Svěráku,jsi trapný řiťolez,když jsi zrušil cenu diváka.Zrušil jsi ji proto,aby pán Troška ji nedostál.Styď se ty starý idiote... *11* *11* *11*
    • Jakou máš drzost k němu takhle promlouvat?! Idiotem můžeš nazývat sebe, že nemáš žádnou úctu k lidem, kteří dokázali tolik, co ty nedokážeš nikdy *15*
      • To tedy nedosáhne nikdy,málo kdo by to dosáhnul, lézt tak vehementně jeho knížecí jasnosti do zádele,až smrdí jak psí kšíry,to umí jen potrefenej svěrák.
  • Vážený Pane Zdeňku, srdečně Vám blahopřeji k Vašemu zítřejšímu svátku a děkuji Vám za ten "Trhák" o svátcích, když ten film vznikl, bylo mi 31let člověk v té době myslel že zboří svět a měl jiné zájmy, nyní jsem si ho patřičně užila neboť tenkrát byl psán vřelým srdcem Svěráka a Smoljaka, kluků kteří měli srdce na svém místě. Budiž Vám čest a chvála. Marie
  • Milý Pane Zdeňku,blíží se konec starého roku a nastává ten nový. Věřím že si z něho ukrojíme jenom to krásné,pomoc druhým, charitativní akce a dobrý pocit z toho,když člověk pomáhá lidem v nouzi ,nikdy nevíme kdy ta nouze potká nás.Jenom to zdraví a Boží ochranu Vám přeji neboť jste člověk který jednou vejde do dějin. Ale zatím nikam neodcházejte, tvořte,radujte se,milujte lidi neboť o tom ten náš život je. S láskou a úctou. Marie
  • Vážený a milý Pane Zdenku chci Vám popřát krásné Vánoce, hodně inspirace ve Vaší nezapomenutelné tvorbě a hlavně pevné zdraví k tomu. Jste můj vzor.Marie *6*
  • Svěrák metalescum bleskum.
  • Svěráku,Scěráku!! Se Smoljakem jste právem vyčníval našemu humoru. Teď musíte vyčnívat jen aferama a ostudama. Co by vám řekl Cimrman?????????????,
    Začal jste Cherokézem Kodlem,který uměl jen šišlat a chování měl dřevorubce. To se stejně nedoučil
  • Zdravím pana Zdeňka Svěráka a přikládám verše k zhudebnění:

    Bojím se pane Svěráku, že máte pravdu tak trošičku na háku,
    volit toho šlechtice černého, to nebude nic moc Čechám věrného.
    Cizinec černý se roztahuje, ruce na majetky statky jenom vztahuje,
    chápu že nemusíte volit ani Zemana, chcete stát na zemi dvěma svýma nohama.
    Nemáte to lehké pane Svěráku, radím Vám buďte na Žižkově - tam v baráku,
    hrajte nám jenom pěkné divadlo, přeju aby Vás ještě mnohé napadlo!
    Držte se pevně milý pane Svěráku, já nemám Vás ani trošičku na háku,
    myslím že jste človíček férovej, jen v politice je Váš boj malinko nerovnej. A pozdravujte taky toho Uhlíře, co složil je tak trochu k nevíře, aby Vám to ještě dlouho klapalo, je lepší smát se než aby se plakalo.
  • Souhlasím s Vámi,ale co my zmůžeme proti panu Svěrákovi,jen to,že si ho už nebudeme vážit a psát tady na netu,ale jinak nic.On si to ani nepřečte......
  • Chápu reakci pana Svěráka na zneužití hesla "metalesku blesku". Já bych to té paní také nikdy neodpustila.
    Navíc lhala celému národu do tváře, když do médií veřejně prohlásila, že výraz je z estonštiny. No to mne nazvedlo. Moje maminka byla estonka a předpokládám, (na rozdíl od nejmenované), že nějací krajané v naší republice žijí a ti potvrdí, že ŽÁDNÝ takový výraz v estonštině není. Navíc, kde by dotyčná k estonštině přišla?
    Protože si nemyslím, že vím všechno, pro jistotu jsem požádala Google o překlad. Nic.
    A tak víte, s kým máme tu "čest".
    Panu Svěrákovi držím palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší