Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vstupenky do divadla

    Vážený pane Svěráku, můžete mi prosím odpovědět, proč je nákup vstupenek na vaše představení do Žižkovského divadla tak nedůstojný? Po dvou letech se mi podařilo získat pořadové číslo /nejsem z Prahy/, ale ani nyní nemám jistotu, že uvidím představení, které bych chtěla vidět, natož abych si mohla vybrat ještě termín. Vím, že chcete být spravedlivý, ale myslím, že k internetu má přístup většina lidí a stát dvě hodiny v zimě a ve tmě v ulici před divadlem-to je zvýhodnění spíše okolobydlících. Vstávala jsem v půl páté ráno, vzala volno z práce a nevím, zda uvidím to, co jsem si vybrala. Moc Vás prosím o Váš názor, jste člověk, kterého si vážím a věřím, že se mi ozvete. Děkuji a přeju hodně zdraví a úspěšných her Michaela
  • poděkování

    Vážený pane Svěráku, vážíme si Vaší práce. Jsme z Nymburka a vždy navštívíme divadlo Hájek při Vaší návštěvě, dcera vedle své svatební fotografie má fotografii s Vámi. Měli jsme doma takový problém a z toho důvodu Vám taky píši. Je to ohledně písmenka i-y. Takže text zní: U stromu bylo opřené bidlo. Na stromě měli ptáci své bydlo. Přišel vítr a b-dla spadla. A u nás byla hádka. Nedokázali jsme zdůvodnit ani jedno. Rozhodla jsem se poprosit tedy Vás. Předem děkuji. Jandová Vlasta *4*
  • Bauhaus

    Vážený pane Svěráku, dnes jsem si přečetl na internetu, že jste vysoudil 200 tis. na řetězci Bauhaus za zneužití vašeho duševního bohatství.Podle toho co tam bylo zveřejněno to bylo tak na hraně. Mám rád vaše filmy, ale to jste mi neměl dělat. Jste milionář a nepotřebujete se soudit o prkotiny.Myslel jsem, že jste formát, vypadá to, že jsem se zmýlil. Jediné co vás v mých očích omlouvá je, že jste v letech kdy se starcům jejich vrtochy promíjejí. Mimochodem, možná by nebylo od věci, kdyby jste si zopakoval Molierova Lakomce. Srdečně zdraví Václav
  • Važeny pane.Moc jsi vas važim.Jsem rom a rad byh vam řek svuj životni přiběh.Pracoval jsem u lapsko oderské plavby.Nyni pracuji jako řidič kamionu.jsem obyčejny kluk ktery chtěl žit jako čech a častečně se mu dařilo.Měl sem to štěsti žen jsem virustal mezy čechy a mí rodiče se snažili přispusobit.myslim že muj životni přiběh by byl inspirací pro ostatni romi.a polityky taky.muj tel774612400.rad vas budu inspirovat.věřim že vi jste tim pravim ktery muže ovlivnit veřejny miněni.spozdravem.martion šafran. ps.před lety jsem si nechal změnit přijmeni.jinak jsem.Grundza
  • Vážený pane Svěráku a Uhlíři

    vlastně ani nevím, jak bych měla vyjádřit, co vám chci říct. Před několika lety jsem utrpěla psychický šok, v důsledku něhož se mi stalo něco s hlasivkami a mluvila jsem jinak. Zkusila jsem zpívat vaše písně a ...povedlo se to. Tímto chci vlastně říct, že to, že když každoročně "vnucujete" lidem nějaké to poučování v hodině zpěvu, význam má a vůbec to není škodlivé. Někteří psychologové totiž tvrdí, že člověku nejlépe prospějete, když mu vůbec nepomůžete, protože jinak ho poškozujete v jeho vývoji. Prý je to lepší než manipulace. ??? Oni si nedovedou nic jiného představit - to jsou psychologové! (možná myslíte, že přeháním, ale ne) Děkuji vám mnohokrát. Chtěla jsem vám poslat pohlednici, ale protože neznám váš email, tak běžte na www.ecards.cz, najděte pohlednici s ovečkami a k tomu si pusťte Holynight. Přeji pěkný zážitek. *4*
  • s uctou

    Velavazeny pan Sverak, tymto by som Vas chcel pozdravit a vzdat Vam hold. Som Slovak zijuci v zahranici. Vase filmy pan Sverak {a hlavna Kolja} su ozajstnym balzamom na dusu. Obycajnymi slovami sa moj hold Vam a vasmu synovi vyjadrit neda. Zelam Vam vela zdravia, Bozieho pozehnania a este vela uspechov. Ste the best!!! Peter/Presov/Bristol,UK
  • S úctou...

    Asi před čtyřmi lety jsem měla tu čest setkat se s Vámi po hře Afrika ve Vamberku. Bylo to pro mne naprosto nezapomenutelné, protože se mi splnil sen. Ani nevíte, jak moc si Vás vážím! Dal jste mému zmatenému životu směr a já jsem Vám neskonale vděčná. Doufám, že se mi ještě naskytne příležitost Vás potkávat a jsem si jistá, že si nenechám uniknout jedinou příležitost Vás uvidět, dozvím-li se, že se objevíte v okolí. S nejvyšší úctou Jana
  • Dekuji

    Drahy pane Sveraku, porad doufam, ze se s vami setkam, abych Vam podekovala za Vas optimismus a lasku k zivotu a lidem, kterou predavate pres sve umeni. A taky za to, ze se starate o nasi rec; jste stale svuj a nenechavate se ovlivnovat. Diky vam se ma dcera naucila zpivat cesky, spravne !! Tesim se na shledani a preji vse nejlepsi k narozeninam !!! Piste, skladejte !! S pozdravem Magdaléna
  • Dekuji.

    Pane Sveraku Dekuji. Je to jen maly dopis od maleho cloveka, ale snad se k Vam zkrze nej donese ten velky obdiv a pocit vdeku. milan vacha
  • díky

    Pane Svěráku, děkuji, že jste.
  • blahopřání

    Dodatečnš vše nejlepší k narozeninám přejí kuchařky šj.
  • Vse nej. nej.nej. k Vasim narozeninam hlavne zdravicko stesticko preje Vas fanousek Kvasa Vlastimil.
  • Blahopřaní

    Dobrý den pane Svěráku, k dnešnímu jubileu Vám přeji všechno nejlepší, hodně zdraví a mnoho dalších úspěchů ve Vašem v životě. S pozdravem Milan Černý
  • S obdivem

    a s úctou se připojuji k nepřehledné řadě gratulantů. Jste člověk, který vyrostl z této země a zůstal jí věrný k potěše všech lidí téže krevní skupiny, jichž je víc,než si jsou někteří ochotni připustit. Jen mne mrzí, že už nejste 15 let hradním pánem, to by se nám jinak dýchalo! Tak hodně zdraví, inspirace a nezdolného elánu!
  • přání

    Přeji Vám v Vašim narozeninám vše.co si přejete Jiří
  • Přáníčko

    Milý pane Svěráku, přeji Vám mnoho nových nápadů k scenářům, které by byly ze života jako Vaše předchozí filmy, ale chybí mi nové hry od Járy Cimrmana (promiňte, zda se mýlím). Já Vám chci vlastně popřát hodně hodně zdraví a samozřejmě v našem věku to není fráze, jsem o pouhých pět let mladší než Vy, takže vím o čem mluvím, a přitom Vás nutím pracovat. Pane Svěráku, ať se k Vám to přáníčko dostane nebo ne, stejně Vám přeju hodně hodně zdraví a tvůrčích nápadů. Pusu Vaše Jana Nejedlá a určitě to samé Vám přeje můj syn Petr. *4*
  • Skromný dík

    Milý pane Svěráku, dovolte mi, abych Vám alespoň touto cestou popřála všechno nejlepší, pevné zdraví, štěstí a spokojenost k Vašemu dnešnímu jubileu. Zároveň bych Vám chtěla vyjádřit svůj skromný dík, za všechnu Vaši práci, za všechna Vaše díla. Kéž bychom mezi sebou měli takových vyjímečně laskavých lidí víc. DÍK za to nekončící pohlazení. Irena Kopecká.
  • Tohle jubileum nás taky čeká

    Milý pane Svěráku,přejeme Vám k narozeninám pevné zdraví, mnoho dalších tvůrčích nápadů a neubývající počet dobrých kamarádů. Jste naše "krevní skupina", obdivujeme Vaši moudrost, střídmost projevu a humorný pohled na ten širý svět. Hezky to napsal o něco výše pan Zdeněk Leština. My ještě dodáme, že i na Vaše diktáty se těšíme a všechny máme zaznamenané. Srdečně Vás zdraví Vojtěchovi z Mostu.
  • blahopřání

    Vážený pane Svěráku, asi se na mne nepamatujete,ačkoliv jsme oba sloužili na letišti v Malackách, kde jsem jako právě dostudovaný vysokoškolák sloužil vlasti a kde jsem se potkávali a dokonce si tykali.Ale je to dávno a protože já si už sedmdesátku odslavil loni,přeji Vám pěkné prožití a hodně sil do dalších let, ketrá neuvěřitelně rychle utíkají Zdraví desátník aspirant / v záloze / Pavel Jelínek
  • VŠECHO NEJLEPŠÍ

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ k dnešnímu dni, který se barví do kulata :-) a přeju hlavně hodně zdraví do dalších let a hodně skvělých nápadů, které Vás provázejí celým životem :-) a nás neskonale baví a baví a baví. VŠE NEJ. Dagmar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit