Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosba

    Vážený pane Svěráku, je mi 30 let, mám dvouletého syna a Vaše písničky mám už od dětství ráda. Se synem žiju sama, měsíc před jeho narozením dokonce zemřel můj otec, jeho dědeček, takže vyrůstá bez mužského vzoru. Nebudu Vás zatěžovat svým soukromím, ale slyšela jsem, že některé Vaše "pomáhací" písničky vznikly na základě podnětu cizích lidí. Proto bych Vás chtěla požádat, kdyby Vás napadl nějaký zajímavý rým, nebo nápad, jak napsat písničku pro kluky, co nemají vinou svojí mámy tatínka, tak si třeba vzpomeňte na mého Vlastimila (říkám mu Atiku). Pokud budou písničky o něčem jiném, tak to nevadí, protože mě rozpláče a "rozkrasosmutní" každá. Hodně elánu do života a sil do další práce Vám přeje Vaše dlouholetá příznivkyně Adéla Palíšková z Moravy
  • s uctou

    Velavazeny pan Sverak, tymto by som Vas chcel pozdravit a vzdat Vam hold. Som Slovak zijuci v zahranici. Vase filmy pan Sverak {a hlavna Kolja} su ozajstnym balzamom na dusu. Obycajnymi slovami sa moj hold Vam a vasmu synovi vyjadrit neda. Zelam Vam vela zdravia, Bozieho pozehnania a este vela uspechov. Ste the best!!! Peter/Presov/Bristol,UK
  • Gratulace k Českému Lvu 2011

    Vážený pane Svěráku,

    je mi potěšením Vám pogratulovat k získání Českého Lva za celoživotní přínos české kinematografii a věřte,že jsem byl rád,když se Vám této pocty dostalo.Váš inteligentní a ryze český humor dokáže ve Vašich filmech z životně běžných situací udělat okamžiky,nad kterými se i zarputilý člověk musí pousmát.Líbí se mi Vaše prezentace českého jazyka,ať už je to v textech písní,ve filmových nebo divadelních rolích,takže Vás považuji za jakého si rytíře našeho mateřského jazyka.Do dalších let Vám přeji hodně pevného zdraví a moc děkuji za to,co jste dosud pro českého diváka i posluchače vykonal a pevně věřím,že ještě vykonáte.S úctou Tomáš Marcín.
  • elektrický valčík

    Dobrý den, ve videoklipu k písni Elektrický valčík je ve skupině místních obyvatel dívka, která pak také "zpívá"... ovšem můj pětiletý syn se mě zeptal: "Ta paní taky zpívá?" Já mu řekla, že ano, ale on namítl, že ji neslyší. Tak jsem se zaposlouchala a já ji taky neslyším. Otázka zní - zpívá nebo nezpívá? Děkuji Hezký den Vlaďka /jinak miluje nejvíc Vlnitý plech, ale Semiška je v závěsu a když mi dnes pomáhal věšet prádlo - činnost naprosto dobrovolná, nešlo o zneužívání dětské pracovní síly - tak si notoval, že k nám přijde ženich Bílý/
  • Skromný dík

    Milý pane Svěráku, dovolte mi, abych Vám alespoň touto cestou popřála všechno nejlepší, pevné zdraví, štěstí a spokojenost k Vašemu dnešnímu jubileu. Zároveň bych Vám chtěla vyjádřit svůj skromný dík, za všechnu Vaši práci, za všechna Vaše díla. Kéž bychom mezi sebou měli takových vyjímečně laskavých lidí víc. DÍK za to nekončící pohlazení. Irena Kopecká.
  • ?

    Dobrý den pane Svěráku,
    já jsem se jen chtěla zeptat,jestli byste nepotřeboval další "dítě"(*1*) na zpívání,jak vždy zpíváváte v televizi na ty vaše písničky apod..Byla bych vám moc vděčna za odpověď,je mi 13 a mám hudební talent,tak se mi prosím ozvěte,děkuji předem,Šárka=)
    (jursova5@seznam .cz) *3*
  • Hodina zpěvu

    Já bych si přála aby byla hodina zpěvu v sobotu a v neděli od 8 30hodin *3* dá se to nějak zařídit?
  • Vaše včerejší vystoupení mne konečně zklidnilo, dlouholetý člen KSČ, který za si za státní peníze užíval a nyní horlivý zastánce sudetských němců. je mi z vás špatně
  • a.magerova

    Dnes bylo smutno, dokonce se i brečelo!!!

    Dnes v tak smutný den na Vás pane Svěráku moc myslíme a přejeme hodně sil na překonávání nenahraditelné ztráty kamaráda Ladislava Smoljaka. Upřímnou soustrast.
  • radši nic

    Pane Svěráku. Radši nic! Honza Both.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit