Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VŠECHO NEJLEPŠÍ

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ k dnešnímu dni, který se barví do kulata :-) a přeju hlavně hodně zdraví do dalších let a hodně skvělých nápadů, které Vás provázejí celým životem :-) a nás neskonale baví a baví a baví. VŠE NEJ. Dagmar
  • blahopřání

    Dodatečnš vše nejlepší k narozeninám přejí kuchařky šj.
  • Prosba+poděkování

    Milý pane Svěráku,móóóc Vám děkuji za to, že jste a tvoříte tak skvělé písničky,filmy,...Věřím,že se neurazíte-prosím Vás o napsání písničky o NANUKU.Naše dcerka Míša má ráda vaše písničky a miluje nanuky.Sama si do textů Vašich písniček přidává slovo NANUK kam jen to jde :-)Vím,že se nenudíte,ale moc Vás prosím.Děkuji a přeji celé Vaší rodině šťatný život!!!Market
  • b

    bhttp://img.osobnosti.cz/smiles/6.g if
    http://img.osobnosti.cz/smiles/ 6.gif
  • Zdeněk má narozeniny

    Vážený a milý pane Zdeňku!
    Pro mne jako obyčejného člověka je nejvyšší poctou,že se mi podařilo navázat kontakt s Vámi jako s mým lidským
    ideálem a vzorem.Děkuji Vám za to.
    ***
    Pro Vás jako slavného člověka je nevyšší poctou nejen přijímat různé prestižní ceny, ale především to, že jste se takovým ideálem a vzorem stal.
    ***
    Přeji Vám k Vašim 73.narozeninám hodně štěstí a zdraví,abychom se ještě dlouho mohli těšit z Vaší úžasné lidskosti a tvůrčí fantazie.
    ***
    Váš
    Pavel Havlíček.
  • Vážený pane Svěráku,ve včerejší diskusi jste nazval Miloše Zemana a Václava Klause "Lišáky". Plně s Vámi souhlasím, zajímalo by mě však, jak byste nazval pana Miroslava Kalouska? Dovoluji si upozornit, že M.Zeman o podporu V.Klause nikdy neusiloval a k jeho činům se vždy stavěl negativně. Pan Schwarzenberg se o panu Kalouskovi vyjadřuje pouze kladně a vyzdvihuje jej, kde může. Pokud to tedy shrnu, tak virtuální spojenectví Zeman-Klaus Vám velmi vadí, zatímco reálné spojenectví Schwarzenberg-Kalousek Vás nechává klidným. Zajisté objektivní hodnocení, že? Paní Čáslavská za Vašeho neustálého přikyvování a našeptávání se velice rozčilovala nad tím, že M.Zeman žádal o podporu poslance KSČM. Zdůrazňuji KSČM, zatímco ona v tom stále vidí jednu stranu, a to KSČ, tedy stranu jejímž členem jste byl i Vy.Můžete mi vysvětlit, proč podpora strany demokraticky zvolené M. Zemanovi paní Čáslavské tolik vadí, zatímco Vaše podpora bývalého člena KSČ, tedy té skutečné zločinecké organizace, jí nevadí? Můžete mi vysvětlit, proč jí vadí podpora KSČM M. Zemanovi a nevadí jí podpora panu Schwarzenbergovi od Miroslava Kalouska, který byl ochoten utvořit vládu s KSČM? Pokládám tyto otázky Vám, protože se jednak domnívám, že jste tyto skutečnosti s paní Čáslavskou konzultoval, jednak jsem nebyl schopen zjistit, byť jen záchytnou mailovou adresu paní Čáslavské.
    Můžete mi prosím sdělit jakýkoliv počin pana Schwarzenberga za dobu, po kterou je ve vládě, na který by mohl být hrdý, a který by prokázal jeho zásadovost, odvahu a osobnost?
    Můžete mi slíbit, že pan Schwarzenberg neudělí milost ( v jakékoliv formě) paní Vlastě Parkanové?
    Můžete mi sdělit, jaký máte názor na pana Kalouska?
    Můžete mi sdělit, jaký máte názor na paní Hanákovou?
    Můžete mi sdělit, jaký máte názor na pana Bessera?
    Můžete mi sdělit, jaký máte názor na pana Drábka?
    Můžete mi sdělit, jaký máte názor na pana Nečase?
    Můžete mi sdělit, jaký máte názor na pani Peak?
    Můžete mi sdělit, jak můžete podporovat člověka, který tyto "osobnosti" dílem navrhl jako ministry a dílem s nimi sedí v jedné vládě. Pokud si najdete čas, budu velmi rád,když mi odpovíte. Současně Vás ujišťuji, že i přes můj nesouhlas s tím, jak nyní vystupujete, si Vaší dosavadní tvorby nesmírně vážím, miluji Váš humor a doufám, že ještě spoustu hezkých věcí napíšete. Pouze na upřesnění, ani já nemám rád Miloše Zemana a o Václavu Klausovi si myslím, že až dějiny ukážou, kolik zlého pro naši zem vykonal, neúcta k právu, povyšování ekonomie nade vše ..... S pozdravem JUDr. Boris Štefl e.mail akstefl@seznam.cz
    • Vážený pane, plně souhlasím s Vašim názorem k vystoupení pana Svěráka a velmi rád bych si přečetl důvody a odpovědi.Jsem asi stejně jako Vy jeho obdivovatelem a fandou .Jeho otázkami k panu Zemanovi jsem byl překvapen ,naprosto podle mého názoru vybočovaly z jeho dá se říci humorného projevu kterým nás obohacuje ve svých dílech divadelních , literárních.Též jsem byl překvapen otázkami a projevem osobami kterých si velmi vážím a to paní Čáslavské a paní Ilnerove.Čím to ,
      že třeba paní Čáslavská za hlubokého bolševismu sbírala svými výkony slávu pro bolševismus a komunismus na OH,čím to ,že paní Ilnerová měla možnost za hlubokého komunismu studovat vysoké čkoly atd.to ty dámy mají tak krátkou paměť
      S pozdravem Fanda
      *6*
  • Dobrý den pane Svěráku, nikdy nedokážu pochopit lidi jako jste Vy, že si kazí pověst s podporou politiků. Nehájím pana Zemana ale taky bych nikdy nehájil pana knížete. Jistě víte že otec manželky pana Schwarzenberga byl aktivní nacista. Říká se že děti nemohou za své rodiče což je pravda, ale taky nelze s takovou rodinou historií se ucházet o post prezidenta.
    • ...plnej souhlas a nápis: jára by volil karla si myslim je úplně scestnej když si spomenu jak Jára miloval Habsburky . Myslim že Jára by na Karla asi poslal Nývlta ....))
      • Hovorová čeština ve smyslu "plnej souhlas" by mi tolik nevadila, ale ve slově vzpomenu nepíšeme na začátku "s", jednotlivé věty v souvětí oddělujeme čárkou, což znamená, že ji v tomto případě píšeme před "když" a před "jak", dále před "že". To jen, pane "klobane", abyste si uvědomil, že se sice halasně hlásíte k českému národu, ale píšete jako prase. Ono je vůbec zajímavé, kolikrát v této diskuzi zaznívá toto velké téma, ale nějak mi to připomíná ono nablblé marketingové heslo: kdo neskáče, není Čech. Podobná hesla hulákali ožralí esamani, když vytloukali první židovské sinagogy, Kdo není s námi, je proti nám vyřvávali komunisti po celém světě. Možná by to chtělo více individualit a méně zaklínání se českým národem. Já se za českého občana považuji, ale, prosím, za mně nemluvte.
  • nestráne a žije pro druhé

    Moje sestřička je také odkojena na Zdeňkových a Jardových písničkách. A kudodivu jsem od sestřičky 11 let, tak i mě se neoposlouchají a nedá se říci, že by mě jako ostatní dětské písničky (že Daádo Patrasová) lezly na nervy. Naopak mají výborný text a také melodii. To, že Zdeněk teď slaví sedmdesátku nic neznamená, protože je mimožádně aktivní a tvůrčí člověk, takže takoví lidé nestárnou... mimochodem zkuste někoho, kdo Zdeňka nezná, tipnout, na kolik vypadá... já bych teda osodně neřekl víc jak 60. Zkrátka takovej českej Sean Connery *4* . Jednou jsem slyšel mluvit Martina Dejdara. Podíval, že Svěrák s Ebenem jsou jediný nepošpiněný a slušný celebrity u nás. Má svatou pravdu. 6ádnej skandál, žádný vulgarní výrazy :). *4*
  • Pane Svěráku, až do této kampaně jsem si Vás velice vážil a je mi líto, že jste mě připravil o iluze. I nadále Vás budu obdivovat za Vaše výtvory na poli divadelním, filmovém....
    Ale jako člověk jste mě velmi zklamal.
  • Pane Svěráku, pokuste se brát život trochu s nadhledem, nenávist lidem zatemňuje mozek a degraduje osobnosti. Nevím co Vás to napadlo, pouštět se do politiky. Není to Vaše " parketa " a jste terčem vtipů. Ne nadarmo se říká: Ševče, drž se svého kopyta.
    Zdraví Tomáš Svoboda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit