Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ŽÁDOST O MAILOVOU ADRESU

    Milý pane Zdeňku,
    mohla bych Vám napsat na nějakou e-mailovou adresu? Jestli je to možné, napište mi ji, prosím Vás, na adresu stastnatrinactka@seznam.cz. Jestli Vám není možné psát na e-mail, nevadí, snad Vám aspoň někdy zbude trocha času podívat se do téhle diskuse ve Vašem fanklubu. *4*
  • Gratulace

    Vážený pane Svěráku, dovolte, abych Vám popřál všechno nejlepší k dnešním narozeninám, splnění všech osobních i pracovních snů a cílů a hlavně samozřejmě pevné zdraví. Zároveň Vám chci moc poděkovat za všechno, co jste pro českou kulturu  a nejen pro ni  udělal. Škoda, že takových lidí, jako jste Vy, není víc, hned by se nám mnohem líp žilo. Ale i tak to stojí za to *3*
  • Pane Svěráku, MĚL jsem vás velice rád a velice jsem si vás vážil.
    Vaše dosavadní díla u mně neztrácí na hodnotě.
    Jára Cimrman, Kolja a mnoho dalších - zlatý fond české kultury navždy.

    Škoda, že si vás již nevážím a nebudu vážit a vaše nové výtvory nebudu číst či sledovat.
    Vaše angažovanost v tak jednostranné slabomyslné kampani odhalila, že s vaším mozkem to již není v pořádku.
    (Mně je 56 let).
    • 100% souhlas s příspěvkem autora petrfoxliska. Pane Svěráku, jste pro mě stejným zklamáním jako paní Marta Kubišová, rovněž naše "morální ikona". V jejím případě jsem ji odepsala za její postoj k bratrům Mašínům. Vás nyní, bohužel. U některých rádoby VIP a mladých s vymydlenými mozky se nedivím. Ale Vy, znalec české historie, vlastenec atd., kdo by to byl řekl? Paní Čáslavskou bohužel komentovat nelze vůbec. Ale máte pochopitelně oba právo na vlastní názor. To vše řečené mi nezabrání nadále obdivovat Váš film OBECNOU ŠKOLU, pro toto dílo Vám přeji nadále vše dobré....
  • Prosba

    Pane Svěrák, přeji Vám pěkný den.
    Já vlastně nevím, zda se k Vám tyto dotazy vůbec dostanou, ale zatím je to první pokus s Vámi kontaktovat. Chtěl bych si objasnit některé souvislosti na ší historii a současnosti. V zásadě jaká je skutečná souvislost mezi osobami Jan Amos Komenský, Zdeněk Svěrák a Jára Cimrman? Nějakým způsobem mě tato věc zaujala. Pokud můžete a chcete, ozvěte se mi na mou adresu. Děkuji Jiří Šumbera
  • Važený pane Svěráku

    Vzhledem a humorem mi připominate mého otce, ale to není duvod mého obdivu k Vaši osobě. Projevujete se (a věřím že jste) moudrý a osvícený člověk, chtěl bych mít jednou až zešednu stejně hodné, upřímné a dobré oči. Škoda že Český národ má v povaze, vážit si všech co přispěli české kultuře až po smrti. Chtěl bych Vás jednou potkat, a třeba Vám jen podat ruku. Dejte vědet až budete mít cestu na jih *4* DĚKUJI už tu zaznělo, nelze ho však opět nevyslovit. Mějte se krásně. Tomáš, 26 let
  • Pane Svěrák, svým postojem jste mě velice zklamal, myslel jsem si, že jste větší Čech. Vaše podpora pana knížete Vás v očích široké veřejnosti degraduje na maličkého prospěchářského čecháčka. Ale je to bohužel jen Vaše vlastní volba. Přeji Vám do dalšího života hodně štěstí.
    • Vazeny pane Sveraku,mame vas radi a souhlasime s vasim postojem.Jak je videt,je temer hrdinstvi predstoupit pred narod a rici nazor,ktery sdili polovina obcanu.Stejne si vazim p.V.Caslavske a vsichni,kdo si pamatuji dobu Dubceka museli byti znechuceni nad reakci MZ.Dekujeme! Stejne si myslim ze slusnost,pravda,laska a normalnost musi zvitezit!J.S.
  • S obdivem

    a s úctou se připojuji k nepřehledné řadě gratulantů. Jste člověk, který vyrostl z této země a zůstal jí věrný k potěše všech lidí téže krevní skupiny, jichž je víc,než si jsou někteří ochotni připustit. Jen mne mrzí, že už nejste 15 let hradním pánem, to by se nám jinak dýchalo! Tak hodně zdraví, inspirace a nezdolného elánu!
  • Poděkování

    Díky, díky..
    za Vaši dosavadní tvorbu. Většině národa se Vaše tvorba líbí. To je moc,moc dobře. Krásy naší krajiny jsou dané a příběhy lidí stále stejné v jakékoliv době. Vaše příběhy z Vysočiny, nádherné, nedoknutelné krajiny , kterou jsme se mohli kochat, kdyby nebylo toho, že nám u Pacova-Cetoraz, vyroste brzy větrná elektrárna, která dominantu kraje naruší.Bohužel, to zřejmě nelze zastavit. Tak pak nezbyde,než se jet podívat do Pelhřimova, ať víme do čeho jdem...
    Přála bych si ještě alespoň jeden další film. Vratné lahve snad nebyly poslední? Do školy v Křesomyslově ulici, tzv. Hanusovky, jsem chodila spolu se Simonou Stašovou, která se zde objevila v osmé třídě. Přeji Vám hodně zdraví a sil ve Vaší tvorbě.
    Doufám, že nemám za pět z pravopisu...
  • Dobrý den. Pane Svěráku, vždy jsem vás měl za moudrého pána a dokonce mi nevadilo ani to, jak jste se vzdálil svým vstupem do nechutné politické kampaně tomu, co jsem u vás vždy obdivoval - porozumnění člověčenství.
    Váš včerejší vstup do politické "diskuse" (24.1.2013) mne trochu zmátl. Takhle trapně přeci vystupují staříci postižení senilitou. Ty doplňující vysvětlivky, které dehonestovaly vaši otázku/neotázku, neb kalkulují s oslovením těch primitivních voličů, kterých je v naší zemičce podle vás zřejmě více, než těch, kterým vaše příměry přišly nehodné vaší inteligence. Promiňte, bylo to stupid.
    Jako autora a herce si vás však i přesto vážím.
    F. Šmat
  • Dekuji.

    Pane Sveraku Dekuji. Je to jen maly dopis od maleho cloveka, ale snad se k Vam zkrze nej donese ten velky obdiv a pocit vdeku. milan vacha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit