Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený a milý Pane Zdeňku, blahopřeji Vám k významnému ocenění v Karlových Varech. Neměla jsem moc času sledovat televizi neboť jsem měla na hlídání vnoučata v Krkonoších. Večerníček "Tři prasátka", blesk a jedno pivo na dobrou noc. Vy zůstáváte stále stejný, důstojný a osobitý. Ale ten Pan Bartoška " nějak vyrostl" , vzpomínám na časy slavného pardubického hokeje, Hašek, Janecký, Kopecký, Herold....kdy byl po vyhraném zápase vždy nějaký raut, lidé a sponzoři se sešli, bavili se a Pan Bartoška, takový urousaný muž s cigaretou za uchem vyprávěl, jakou měli bídu, že musel dát do zastavárny i žehličku. Když jsem ho upozornila na tu cigaretu za uchem, říkal že to má v noci do herny. A vidíte, nyní si kupuje hodinky za velké peníze a ještě se s tím chlubí aby naštval sociálně slabé. A v novinách psal že se těší na "starého Svěráka" také nebylo taktní, neboť Vy zrajete jak staré víno. Hodně zdraví. Marie
  • Vážený a milý Pane Zdeňku, je dobře že jste se včera v televizi ozval a nenecháte jakoukoli politickou stranu parazitovat na Vaší dokonalé filmové tvorbě. Přeji hodně zdraví a veselou mysl. Marie metalescu blescu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit