Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Kajnarová

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trosku oplacana po detech
  • Krásná a půvabná žena ;-)
  • Ahoj Zuzko, preji ti vse nejlepší k tvym narozkam, jsi super holka
  • Ženská ideální na sex!
  • Prosím, bylo by možné, nějakou cestou, jí oznámit. Aby navštívila moje facebookové stránky, stránky Aleše Vojáčka. Ty moje lehko pozná, oslovuji jí tam. Děkuji, a přeji hezký Nový rok. Rok - 2016.
  • Dobrý den! Kam mužu prosím napsat o autogram ZUZANY KAJNAROVÉ?? Děkuji za odpověd!! S pozdravem blahin
  • Už se něco Zuzance narodilo??? Termín myslím, už měla *3*
    • má holčičku Rozárku http://www.maminka.cz/clanek/slavne-maminky/zuzana-kajnarova-ricarova-je-to-opravdu-pozehnany-stav
    • Ahoj, taky sháním informaci o Zuzančině miminku. Nevíte někdo něco??
  • Přání

    Nejkrásnější a nejlepší české herečce přeji k jejím narozeninám mnoho lásky, štěstí a spoustu skvělých rolí !!!
  • radoslav

    Zuzance

    Ahojky Zuzanko, Vše nejlepší k Tvým včerejším narozeninám...Co Ti mám přát abych se neopakoval jako ostatní...tak snad jen ................................... ...................... Každý máme tajná přání,tak ať se tajně vyplní. Ahojky Dejdárek z Rokytnice ;-)
  • koli

    Sluníčko

    Ahoj Zuzko.Vím že psát ti vyznání je zřejmě hloupost,nebot jsi jich slyšela už nespočet,tak bych ti chtěl alespon popřát moc a moc štěstí do života a pokud možno co nejvíce hodných lidí kolem sebe.Jsi užasná žena a za sebe mohu říct,že jsem ve svém životě doposud neviděl nikoho krásnějšího.Děkuji za to že jsi.Měj se moc hezky a at se ti daří *3* (omlouvám se za případné chyby)Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit