Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Kajnarová

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z.k.

    Je to nejkrasnější herečka u nás.Má obrovské charisma.Prostě 1.
  • Pane jo....

    Proč vy pitomci píšete Zuzance takové pitomosti o sexu atd.Jste normální?????????????Jsta normální chudáci že nedokážete vyjádřit své sympatie jinak než o sexu????Prosím vás přemýšlejte...jak o sobě tak o tom co jste napsali.Já Zuzanku znám a vím že je super holka která v herectví chce dokázat hodně.Teď máte na vybranou,buď ji podpoříte jak budete moci a být ny to hrdi-nebo psát pitomé narážky.PROBERTE SE!!!!!!!!!!!!Fandím Ti Zuzanko.Ráďa. *3*
    • Re: Pane jo....

      Máš pravdu, diskuse co se objevují na různých veřejných chatech přitahují duševní mrzáčky, co se na nic jiného nezmůžou. Svoboda slova je pro některá individua škoda ! Ne, vyřidte Zuzaně, že má jednoho/z tisíce/ sympatizantů v Pardubicích. Je mi sympatická ve Vodáckém seriálu. A rada na závěr, kterou míním velmi vážně: At si dá pozor na kinematografické židy a nestane se levnou kurtizánou, která bude polonahá plnit stránky bulvárních masmédií. Přeju ji, aby si zachovala důstojnost. Zuzko, vem si určitý vzor z Kate Blanchettové. Standa
  • Ahoj Dorotko

    Ahojky Dorotko.Jsi úžasná dívka a ještě lepší herečka.Jestli si na mě vzpomeneš a na Zelenou hospůdku v ........tak víš od koho to je.Měj se.Dejdar.
  • Nejkrásnější

    Zuzanka je nejkrásnější dámou české seriálové scény ... Navíc je výtečná herečka a věřím, že i skvělá žena ... Držím palce a přeji další skvělé role !!! *3*
  • nejkrásnější

    Bez pochyby nejkrásnější herečka, absolutně ojedinělá a jiná než všechny ostatní. Dokonlý obličej + dokonalá postava + úžasně přirozené a upřímné hraní.
    pro mě hvězda seriálu Proč bychom se netopili. Moc moc ti fandím *14*
  • Zuza

    Ahojky Zuzko, tak s Martinem jsem se už potkal,několikrát.
    Víš co,pokud máš nového chlapa jako že máš,tak proč mě neřekneš ať tě neotravuji atd.
    Na Martina jsi zapoměla ale proč nekomunikuješ s náma jsem nepochopil.
    Co bylo-bylo...život jde dál...
    žij,hraj,buď šťastná ale nezapomínej.
    Ahojky.
    Radek z Rokytnice.
    P.S. V té hospůdce už nejsme. *4*
  • krasna

    moc sexy holka *14*
  • posalk

    pochvala

    podle mého výborná herečka a také moc krásná. Ať jí to obojí vydrží co nejdéle *3*
  • Ohodnocení

    U mne naprostá kráva, která je vymletá:)kdo ji nezná osobně tak ať neříká jak je užásná:) *16*
    • Re: Ohodnocení

      tak vymletej si jen ty já jí znám a je to skvělá holka
  • koli

    Sluníčko

    Ahoj Zuzko.Vím že psát ti vyznání je zřejmě hloupost,nebot jsi jich slyšela už nespočet,tak bych ti chtěl alespon popřát moc a moc štěstí do života a pokud možno co nejvíce hodných lidí kolem sebe.Jsi užasná žena a za sebe mohu říct,že jsem ve svém životě doposud neviděl nikoho krásnějšího.Děkuji za to že jsi.Měj se moc hezky a at se ti daří *3* (omlouvám se za případné chyby)Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit