Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Kajnarová

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radoslav

    Zuzance

    Ahojky Zuzanko, Vše nejlepší k Tvým včerejším narozeninám...Co Ti mám přát abych se neopakoval jako ostatní...tak snad jen ................................... ...................... Každý máme tajná přání,tak ať se tajně vyplní. Ahojky Dejdárek z Rokytnice ;-)
  • Zuzka

    Prave som dopozeral Andel Pane,kde som Zuzku uvidel po prvy krat v zivote.Hoci som zadany,a verny svojej laske,no moje srdce sa roztlklo prudsie,ked som uvidel tu nadhernu tvar Zuzanky;o)Nikdy predtym som nic podobne nezazil.Zuzka je skutocne nadherna a aj postavu ktoru jej reziser vybral,akoby to bola ona sama od narodenia;o)proste anjelik;o)Ty moja dorotka;o))
  • sluníííííčko

    Zuzi, nevím, jestli to někdy čteš, ale snad jo - musím ti to napsat - si neuvěřitelný rozzářený optimistický sluníčko.včera jsem tě viděl v pořadu Před půlnocí a .... no nemám slov. Držím palce.
    Kamil
  • Zuzanooo

    Neznám, ale holka je to krásná, jen co je pravda
    *4*
  • martinkooooooo

    haha

    kto je to do pice? sem uz ozaj daju kazdeho... *16* LOL
    • koli

      Re: haha

      Jsi neskutečný hlupák.Když neznáš tak nic nepiš,ukazuješ jen svou hloupost!!!
  • Ahoj Zuzko, preji ti vse nejlepší k tvym narozkam, jsi super holka
  • Krásná a půvabná žena ;-)
  • Zuzana Kajnarová je roztomilá herečka s nádhernýma okýnkama do duše!
  • Trosku oplacana po detech
  • Zuzana

    Zuzana,
    Tvoje herecke umenie a ma okuzlilo. Nevidel som zatial vsetky filmy, v ktorych si hrala, ale uz teraz sa na ne tesim. A dufam, ze ich bude este neurekom. Mas ohromny talent a zaroven si nadherna zena. Myslim, ze mas pred sebou velmi uspesnu karieru.
    Prajem Ti z celeho srdca do dalsieho zivota, profesionalneho aj osobneho, vela stastia a uspechov.
    Mirec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit