Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Kajnarová

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinkooooooo

    haha

    kto je to do pice? sem uz ozaj daju kazdeho... *16* LOL
    • koli

      Re: haha

      Jsi neskutečný hlupák.Když neznáš tak nic nepiš,ukazuješ jen svou hloupost!!!
  • Zuzanooo

    Neznám, ale holka je to krásná, jen co je pravda
    *4*
  • Zuza

    Ahojky Zuzko, tak s Martinem jsem se už potkal,několikrát.
    Víš co,pokud máš nového chlapa jako že máš,tak proč mě neřekneš ať tě neotravuji atd.
    Na Martina jsi zapoměla ale proč nekomunikuješ s náma jsem nepochopil.
    Co bylo-bylo...život jde dál...
    žij,hraj,buď šťastná ale nezapomínej.
    Ahojky.
    Radek z Rokytnice.
    P.S. V té hospůdce už nejsme. *4*
  • Ani se nedivím

    Ani se nedivím, že na tyhle často velmi stupidní příspěvky nereaguje. Kam by přišla, kdyby měla pročítat takový ubohosti. Těm slušným se omlouvám. *5*
  • Zuzka je

    Zuzka je dcerou ostravskýho primátora Kajnara, toho jsme s rodinou volili, je bezva *14*
    • Re: Zuzka je

      Ostravskýho? ne nahodou Ostravského ? *9*
  • Ohodnocení

    U mne naprostá kráva, která je vymletá:)kdo ji nezná osobně tak ať neříká jak je užásná:) *16*
    • Re: Ohodnocení

      tak vymletej si jen ty já jí znám a je to skvělá holka
  • posalk

    pochvala

    podle mého výborná herečka a také moc krásná. Ať jí to obojí vydrží co nejdéle *3*
  • nejkrásnější

    Bez pochyby nejkrásnější herečka, absolutně ojedinělá a jiná než všechny ostatní. Dokonlý obličej + dokonalá postava + úžasně přirozené a upřímné hraní.
    pro mě hvězda seriálu Proč bychom se netopili. Moc moc ti fandím *14*
  • Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

    příjemná moc je .., líbila se mi v Soukromých pastech v díle Malý terorista - mrkněte na to online na http://archiv.nova.cz/
  • Ahoj Zuzko,odepiš mi na e-mail

    Ahoj Zuzko,proč se mi prosím neozveš?Pokud sem chodíš nebo někdo kdo Zuzanku zná vyřiďte jí prosím ať se mi ozve!!!!Potřebuji číslo na Martina Písaříka,Prosím Zuzko!!!!!!!
    • Re: Ahoj Zuzko,odepiš mi na e-mail

      To ti určitě dá, když je to její bývalý přítel....A proč ho chceš??
      • Re: Re: Ahoj Zuzko,odepiš mi na e-mail

        Tak dobře,řeknu ti to.Martin hraje v jednom muzikálu Daniela Landy jelikož moje přítelkyně Landu má ráda tak jsem využít známosti a sehnat lístky někam dopředu.Zuzka mi řikala že když budu něco potřebovat,tak se na ní ale i na Martina můžu obrátit.To že se rozešli to mě mrzí ale to jsem jí psal SMSkou.Navíc končíme v restauraci kde jsme je obsluhovali,končíme tam po této zimě.To je 30.3.2009 V Rokytnici zůstanem a to na www.pension-horalka.cz Tento pension máme už na tuto zimu 2008-2009.Rádi tam Zuzku uvidíme.Myslíme si že to jsou opodstatněné důvody.Žádná hloupost,jenom chci ať s náma komunikuje nebo ať mi napíše že nemám psát a já si smažu číslo a přestanu doufat že se nám ozve.Tak a to je všechno.Tak se měj a pozdravuj Zuzku. *3*
      • Re: Re: Ahoj Zuzko,odepiš mi na e-mail

        To že se rozešli to samozřejmě vím,jenže Zuzanka s námi z neznámých důvodů přestala komunikovat a to nás mrzí...
      • Re: Re: Ahoj Zuzko,odepiš mi na e-mail

        Proč ho chci?Takové věci se neřeší ve foru ale já mam svědomí čisté...Jmenuji se Radek a jsem Z restaurace v Zelený v Rokytnici nad Jizerou,se Zuzkou a s Martinem jsem se seznámil právě v mé restauraci.Takže nic osobního.Jen jsem chtěl Zuzku i Martina upozornit že tam jsem tuto zimní sezonu na posledy,hruškovice,černý pivo,horská atmosféra...KONEC Potom jsem se chtěl vetřít a oznámit jim že budu mít novou provozovnu pension Horalka ale to tady nebudu rozebírat,tak teď to víš,tak to řekni Zuzance,jo,díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit