Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha, tak zajímavý pořad pod vedením paní Zárubové se pod taktovkou Tvarůžkové stává pořadem zdvihajícím tlak krve a agresivních sklonů u i naprosto mírumilovného člověka. Je mi líto, ale během sledování této osoby mě napadají jen vulgarity! Sundejte ji z obrazovky!!! V podstatě nedává prostor svým hostům, ale stále prosazuje své názory a pohledy na věc. Navíc má velmi nesympatický výraz, řekla bych až výhružný.
    • No vidíte a já zase Ševčíkovou-Zárubovou-Witowskou přepínám *16*.
  • Že Česká televize jako veřejno-právní subjekt neplní svoji funkci objektivního a nestranného informování je dlouhodobě známá věc.Velký podíl na této skutečnosti mají někteří redaktoři, mezi než řadím pana Moravce, paní Witovskou a Tvarůžkovou. Ta ukázala svoji neprofesionalitu v dnešním pořadu s vyznamenaným novinářem panem Janem Petránkem, před kterým hluboce smekám, protože se nenechal vykolejit hokynářským přístupem redaktorky Tvarůžkové na některé její otázky. Vrcholem byl dotaz, zda mu nevadí vyznamenání z rukou prezidenta Zemana. Je to ostuda, že redaktorka, která by měla vystupovat vůči hlavě státu korektně, dokáže něco takového vypustit z úst.
  • Česká televize by se měla konkrétně zabývat chováním, přístupem a neprofesionalitou některých komentátorů, kteří by se měli chovat vůči hostům ve studiu slušně a korektně a měli by dát prostor odpovědět jim na otázky, které jim sami položí. Chování paní redaktorky (nevím, jestli si vůbec toto označení zaslouží) nemá úroveň, divím se, že Česká Televize podporuje takové chování obzvlášť v dnešní době, kdy situace v Evropě není jednoduchá. Paní redaktorce Tvarůžkové bych doporučila "vylézt do terénu" a vidět, jak to v realu vypadá. Migranti (chcete-li název uprchlíci) bez ohledu na to, zda "nechtějí" jít do naší země, se týkají nás všech, kteří v Evropě žijeme. Já jako divák chci mít pořad na úrovni a ne pořad, ve kterém redaktor (redaktorka) neustále přerušují toho, komu sami položí otázku. Žádám důrazně ČT, aby zvážila, kdo na moderování takového pořadu má a kdo ne a rázně zakročila. Platíme ČT za její vysílání, tak proč podporovat takové pořady, ze kterých se nic nedozvíme, jenom to, že redaktor-ka je .....a na moderování takového pořadu nemá a nehodí se !
  • slečno,arogancí oplýváte objektivitu nemáte žádnou.
  • Včerejší Interview 24 vyzněl jako policejní výslech obviněného hejtmana Haška. Paní Tvarůžková se svými sugestivními a provokativními otázkami snažila pana Haška dostat do nějaké bouřlivější reakce. I přes to, jak neustále hejtmanovi skákala do řeči, nenechala ho domluvit a napjatá atmosféra byla znát i přes obrazovku - to Hašek korektně ustál. Jako politik se zachoval profesionálně - ovšem o moderátorce se toto říci nedalo. Překvapilo mě, proč se včera tak zachovala - dosud jsem si jejího způsobu kladení otázek vážila.
  • Správný novinář nebo redaktor má být naprosto nestranný! To bohužel paní Tvarůžková není. Zdá se mi až nenávistná vůči lidem, kteří mají jiný názor. Tak jak včera ministryni Marksové, po větě, byli odstěhováni migranti rodiny s dětmi i z důvodu bezpečí pro ně, tak p.redaktorka na ní vyštěkla: a jaké nebezpečí.To přeci všichni vědí, jaké hrůzy se v táborech dějí. Nemám z p. Tvarůžkové dobrý pocit...
  • Nechápu, jak státní-veřejnoprávní ČT, kterou povinně musíme každý měsíc platit 135,-Kč, zaměstnává velmi neprofesionální redaktory-samouky. Paní Tvarůžková nemá ukončené ani střední odborné vzdělání a dovoluje si za peníze občanů chovat se na obrazovce jako poslední trhovkyně. Prosím pana generálního ředitele ČT, aby alespoň ve zpravodajství ČT zaměstnával výhradně profesionály, ne bulvární novináře samouky. Děkuji
  • Tvarůžková v dnešní debate s Hynkem Kmoníčekm připomínala vzteklého ratlíka, který marně doráží na někoho na koho nemá ani svými znalostmi, vzděláním či rozhledem, ani kultivovaností či charismatem; o to více se Tvůrůžková chová nepřiměřeně svému postavení a roli - zvláště iritující jsou její nekonečné a často obtížně srohzumitelné tirády, ve kterých prezentuje své "rozumy" a představy, které ovšem diváka nezajímají; mám dojem, že není vyjímkou, že více času si v pořadu Tvarůžková přiděluje sama sobě než pozvanému hostovi. Já a asi všichi, kteří se již odhodlají pořad za účasti T. vůbec sledovat, chtějí slyšet názory hosta, nikoli "moudra" podprůměrné pracovnice TV. Je s podivem, že vedení České TV tento styl vystupování Tvarůžkové dlouhodobě toleruje; myslím, že se nemýlím, když řeknu, že T. spíše diváky od sledování tohoto pořadu odrazuje než přitahuje. Poznámka na závěr - okázale a zavile prezentované "nesympatie" hlasatelky Tvarůžkové vůči Rusku a V. Putinovi (stejně jako vůči M.Zemanovi) - patří již mezi její tradiční a omšelý folklor, který však "dokáže vtělit" i do debaty o uprchlících....trapné, ale na víc asi komentátorka Tvarůžková nemá.
  • Viděl jsem váš rozhovor s panem Haškem. Já kdybych byl váš nadřízený,letěla by jste na hodinu. Drzá jak lázenská veverka. Milka.
  • Ptám se, jak může televize zaměstnávat tak drzou, zlou a vůči některým hostům v Interwiev i naivně zaujatou paní??? Tohle individuum by měl skončit co nejdřív, nedá se na ní ani koukat, natož poslouchat ty plameny, které šlehá na hlavně prozemanovské hosty! Hrůza a ostuda ČT.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit