Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divím se, že ČT, kterou si platime, zaměstnává Zuzanu Tvarůžkovou, která patří spíš do bulvární televize. To co předvedla v rozhovoru s panem Haškem, tak to do státní televize rozhodně nepatří. Ani na jednu otázku co mu položila nenechala pana Haška odpovědět a nekteré její otázky byly dost trapné, obdivuju jeho trpělivost a divím se že neodešl......
  • Viděla jsem včera část debaty paní Tvarůžkové s panem Haškem. Nikdy předtím jsem ji neviděla, na TV moc nekoukám. Z toho, co jsem měla možnost vidět, jsem znechucena. Neznám její předchozí práci, ale být její zaměstnavatel a pokud toto je její standard, dám jí padáka. A v každém případě její nadřízení by to měli nějak okomentovat vůči veřejnosti. Schvalují něco takového ?
  • To, co včera předvedla paní Tvarůžková v rozhovoru s panem Haškem, bylo zcela neprofesionální. Její agresivní až hulvátské chování bylo zcela nepatřičné. Už malé děti učíme nechat druhého domluvit, to však paní Tvarůžkovou asi nikdo neučil. Velká škoda.
  • Na této paní mi vadí, že pravidelně skáče ostatním diskutérům do řeči. Má poněkud nekultivovaný projev a
    to skákání do řeči je ale takové buranské, že?
  • Profesionál by měl vědět, že skákat do řeči je neslušné. Navíc když mluví najednou oba, není rozumět ani jednomu. Pakliže to nevíte,nechte se poučit.
  • Nechápu jak toto můźe někdo v Čt zaměstnat a ještě poslat na obrazovku
  • Tvarůžková je veliká ostuda České televize,už by ji měli trochu vlastně co hodně usměrnit-nedá se na ni dívat!!!
  • Vážená paní redaktorko,
    Vaše diskuze jsou vedeny zcela neprofesionálně. Vaše zaujetí a neustálé opakování stejných otázek je únavné. Poslední rozhovor s ministrem Zaorálkem byl z Vaší strany zcela dogmatický. Přečtěte si něco o demokracii a diplomacii. *13*
  • Dnes jsem musel velmi změnit názor na Z. Tvarůžkovou. Její rozhovor s hejtmanem M. Haškem velmi podělala a ČT udělala velkou ostudu! Já nejsem zrovna jeho příznivcem, ale oceňuji, že hovořil naprosto realisticky, slušně a v rámci svých kompetencí. Rozhodně něco dělá a hodně se snaží. Naopak nevím, na co si Z. Tvarůžková hraje, vidím ji spíše u trapného bulváru a tím opovrhuji...
    Mirek
    • Naprosto souhlasím s názorem p. Mirka. Její agresivní a podrážděný
      způsob vedení rozhovoru a přímo neslušné přerušování řeči uprostřed
      věty hosta působí na diváka odpuzujícím dojmem a lze to charakterizovat
      jako frackovitou nevychovanost.
  • ČT už předvedla hodně negativního, ale tato moderátorka je její vrchol nevkusnosti a politické korektnosti, bez patřičného vzdělání a politického rozhledu. Od jisté doby se bráním pohledu na ni, neriskuji kopřivku!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit