Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano,
    Z. Tvarůžková si opravdu koleduje... Je velmi arogantní, nezpůsobilá a také vlastně hodně trapná. Nepochybně je placena z peněz daňových poplatníků a koncesionářů veřejnoprávní televize!!! To by snad odpovědní z ČT už mohli pochopit a konečně řešit ! Posílám dále.
  • Neviděla jsem celý příspěvek redaktorky ČT Tvarůžkové s hejtmanem Haškem,ale i ta chvíle stačila na to,abych pochopila, jak je arogantní a neprofesionální.Dneska naopak profesionálně vystupoval pan hejtman,vyjádřil svůj názor,za kterým si stál.Tato redaktorka určitě nepatří na obrazovku veřejnoprávní televize. Nevím, o co jí šlo,ale nikdo jí nebrání,aby svůj postoj k migraci dokázala i v reálu.
  • Práve som videla pani Tvarúžkovou pri televíznom rozhovore s jedným pánom a bohužiaľ musím povedať, že ešte som nevidela tak neprofesionálnu prácu, neustále mu skákala do reči, nenechala ho dohovoriť ani jednu vetu, uškŕňala sa pri jeho slovách, nenechala ho dokončiť ani rozvinúť myšlienku, úplne zničila celý "rozhovor" vlastne to nebol rozhovor, ale jej trapný monológ s dopredu naučenými otázkami, ktoré dookola verklíkovoala a nedala mu šancu na ne odpovedať, čistá arogancia....
    • Aby ses neposrala soňo
  • Kvituji s povděkem, že slečna Tvarůžková byla omezena v prezentaci jejích přihlouplých otázek v pořadech ČT24. Konečně se mně alespoň částečně ulevilo a občas zhlédnu zpravodajské pořady. Jen vydržať!! Existují u nás vzdělanější a moudřejší lidé. Navíc nechápu, proč je uvedena na stránce "Osobnosti." Měla by být také vytvořena stránka "Celebrity diletanti."
  • Dobrý den, přiznejte si , že na svoji práci opravdu nestačíte,i když Vyvadila rád nemám- milá paní redaktorko slovo interview znamená klást otázky a počkat na jejich odpověď a navíc nejste kantorka ale redaktorka, i když se Vám odpověď nelíbí s odpuštěním Váš názor jako mnou mými koncesionářskými poplatky placené síly mě ani trochu nezajímá.
    Zajímalo by mě jak jste se se svým intelektuálním arzenálem na toto místo vůbec dostala. Na závěr povzdech parafráze jednoho hesla Listopadu 89- Česká televize /už zase/ lže jako když Respekt tiskne
  • Když poslouchám rozhovory které vede p. Tvarůžková, tak někdy nepoznám kdo je host a kdo moderátor. Neustále skáče hostům do řeči, nenechá je domluvit a vnucuje posluchačům svůj názor. Pak sice posluchač ví jak tu či onu věc vidí p. Tvarůžková ale nedozví se nic co si o daném tématu myslí host. Paní Tvarůžková určitě není nezaujatá a nezávislá novinářka. Ale určitě by byla ,,dobrá politička" *9*
    • Taková paní se veřejně a ještě k tomu ve veřejnoprávní tv zastává Ruských štětek!!!
      http://www.k213.cz/Pussy-Riot-v-plne-nahote
      http://urod.ru/news/6207/
      • Prosím vás soudružko anonymní - koho myslíte těmi ruskými štětkami? Abyste nenarazila - KGB funguje neustále a čím dál lépe. Aby to proboha nějaká soudružka z ruska nevzala osobně??? *1*
      • Kdo ji platil cestu a další výdaje, které měla s návštěvou ....k v Anglii? Samozřejmě asi ČTV z koncesionářských poplatků nás diváků. Veřejnoprávní televize poskytuje
        prostor pochybným osobám, jejichž jedinou "zásluhou" je boj proti představiteli své vlasti a postpubescentní exkapády sexuálního charakteru. Vyzývám proto Radu pro rozhlasové a televizní vysílání, aby nestranně prošetřila hospodaření ČTV, poněvadž programová skladba pořadů je tristní. Opakuje neustále pořady z několika posledních desetiletí.
  • Nechápu, že někoho takového nechají vystupovat v televizi...je to ostuda!!!
  • Je to dost zajímavé že si ČT objedná hosta pana Haška a pani moderátorka Zuzana Tvarůžková ho nenechá odpovědět ani na jednu její kladenou otázku, aniž by ho přerušila. Jestli máte v ČT ještě nějaké volné místo, tak ho beru, protože si tam jistě může každý dělat co chce a platí ho moji spoluobčané a nenechám se vykořišťovat našimi sousedy z bývalé NDR.
  • To snad ani není možné, včerejší vystupování Tvarůžkové vůči velmi chytrému a ve věci se více než orientujícímu Janu Petránkovi je úplně nestoudné. Jan Petránek není žádný druhořadý politik, aby mu musela skákat do řeči, ale odborník a politický komentátor a to více než erudovaný, nebylo potřeba pořad s ním vést konfrontačně a nechutně agresivně.Ale takové chování jí je asi vlastní a bohužel i ČT jí to schvaluje. Podle mě je Tvarůžková ambiciózní a bezohledná a hodně divná občanka ČR.
    • Pane Diváku, víte ano vychází to samozřejmě z charakterových vad většiny moderátorů ČT. Ale také hlavně to.Že jsou ZAPRODANCI,ZAPRODANÍ.Je mi z toho zcela na zvracení!!! Veškeré proamerické a promuslimské názory jsou s úsměvem přijaty. A nedej bože,aby někdo ve studi ČT začal tvrdit opak nebo dokonce PRAVDU.Pak je napadán,konfrontován nesmysly a začne cenzura v přímém přenosu.Že se nestydíte. Nemáte svědomí.Ti lidé na Ukajině umírají a vy to kryjete. Kryjete válečné zločiny. Je mi z celé ČT24 na zvracení *11*
  • Paní Zuzana Tvarůžková si také koleduje o numero fixem na ruku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit