Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Středoškolačka Tvarůžková se na dnešní diskusi s kapitánem letadla Kellerem moc nepřipravila. Hovořit v ČT o výšce letu 38 000 stop je zcela diletantské. Je zřejmé, že se na gymplu ani nenaučila základní fyzikální jednotky a veličiny. Mě vůbec nezajímá kolik měří stop a palců a kolik mil či yardů to má do televizního studia. Ale jako diváka znalého metrických jednotek soustavy SI, které respektuje celá Evropa, mne zajímalo, v kolika km nad zemí letadlo letělo. Bulvární a hloupý novinář jen tupě přejímá zahraniční zprávy, aniž by věnoval trochu času pro divákům srozumitelný přepočet. Pro hlasatelku Tvarůžkovou jsem během pár minut zjistil, že 38 000 stop je 11,582 km. Jen tak dále hlasatelko dobře placená i mými penězi! Jste vskutku nenahraditelná a vysoce zlepšujete image veřejnoprávního televizního vysílání. Jak dlouho ještě budeme její diletantské žvásty trpět?
    • Najděte si pro urážky jiné téma. Udávání výšky letu ve stopách je dnes už celosvětově zcela běžné a správné. Každý, kdo má jen trošku něco společného s létáním ví, že přístroje i v českých letadlech udávají výšku ve stopách, letové hladiny jsou ve stopách. Je to stejné, jako to, že všichni, kdo létají musí vědět, jaký je rozdíl mezi SEČ, SELČ a UTC.
  • profesionalita kvarteta takáč,kroužková,borek,tvarůžková jest vskutku úděsná,šílená vyslovnost,neschopnost vyslovit dvě logicky souvislé věty,používání cizích slov bez znalosti jejich významu-borec borek,no a ten rozhovor tvarůžkové-totální propadák
    • když jsem při práci u kompu znaven,pustím si na lištu ,pro pobavení, paní barboru,ta nikdy nezklame....
  • Slečna si opět pletla pojem s průjmem. V pořadu Interview v otázkách s P. Kováčikem hovořila na místo o INTERPELACÍCH o interpretacích. Navíc vůbec nevěděla základní rozdíly mezi schvalováním zákonů a prohlášením parlamentu. Otřesné! Toto musíme platit měsíčním poplatkem. "Vynikající" úroveň dobře placených a hloupých žvatlalek veřejnoprávní televize!!
  • Paní Tvarůžková, proč sebou pořád šijete? Snad netrpíte nějakou nemocí!
  • Vůbec se mi Tvarůžková nelíbi trha sebou na obrazovce věty jsou někdy nesouvislé a jak to, že nemá VS? Dnes je tolik schopných mladých lidí a s VS?
  • také její zajímavý rozhovor...https://www.youtube.com/watch?v=nmQ1elsfhOo
    nána jedna
  • Jediné co se o vás dá napsat pozitivního je, že jste hezká, ale jinak jste neskutečně hloupá!
  • Zaklání hlavu, mhouří oči a tak se může zdát, že přemejšlí. Omyl.
    To jen naslouchá nápovědu, kterou dostává do sluchátka z režie.
    Jinak dobrá, politicky spolehlivá soudružka.
  • Vyvadila vrcholně nesnáším. Tvarůžková ovšem ve stylu mediálního mainstreamu ( Drtinová, Moravec, Veselovský atd ), nutí oponenta odpovídat tak, jak ona chce. To, že současná media jsou EUropsky neolevicová je obecně známý fakt a naštěstí je zde zatím internet, který EU ještě nereguluje. Ovšem co není může být. Kulturní revoluce v Číně začínala zpočátku také nevinně a lid ji přijímal. Ti nadšení mladí rudí gardisté jsou dnes v soft podobě zelení. Ti i oni zcela zaslepeni svojí pravdou, vůbec neakceptují historické souvislosti a nadšeně budují rudé či zelené zítřky. Tam samozřejmě realita nešťastné Ukrajiny naprosto nepatří a Majdan je interpretován jako boj pravdy a lásky proti zlu a nenávisti.
  • Paní Tvarůžková - něco tak strašně tendenčního, jako Vaše diskuse o hazardu jsem už dlouho neviděl. Už to, že jste dala prostor Martinu Svobodovi alias Freedom, lháři a bolestínskému šiřiteli vlastní slabosti, autorovi plagiátu, který napsal nazval "Já hráč" a podporovateli falešných obvinění Terezy Maxové a její nadace pomoci dětem. To jste nemohla pozvat někoho jiného, než toho obehraného, ubrečeného slabocha? Vždyť ten člověk je ostudou nejen sám sebe, ale i svého okolí! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší