Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mila Zuzko moc vam to slusi jste kocka
    • Myslím že máme v česku dost nezaměstnaných, tak nevím proč bychom měli zaměstnávat negry!
  • moderátorna je v magazínu i mdnes na titulní straně vyretušovaná v prtiích břich a žaluddu , na vnitřim stránce v zeleném tričku je vidět typické oulené bvybřicho černošech při těle. At se nedělá lepší než je, což je ted trend doby kvůli zaměsntná ní tzn. kvůli prachům ber kde ber.
    • Slečno Barová,
      soudě podle jedu, který jste zde vypustila, předpokládám, že Vám by ani několikanásobná celková retuš nepomohla. Pokud by jste se pro ni přece jen rozhodla, doporučuji přednostně si nechat vyretušovat mozek. Jistě se Vám uleví...
      "Závist je nejhloupější ze všech neřestí, neboť nepřináší nic." (Honoré de Balzac)
  • Dnes rozhovor s panem ministrem Hermanem. Škoda že se paní Tvarůžková nepřipravila lépe. Na dotaz, kdo je v komisi pro udělování nových cen rytíř a dáma české kultury odpověď nedostala. No abyne, když podle nařízení vlády o tom rozhoduje sám ministr. A tu komisi - tu si sestavuje sám. Vivat český Kocourkov.
  • Zuzanko, Ty jsi the best black gypsi woman in the czech rep.Tu sal monaky sukar dzuvli . Sako dzives pretu dikhav andre tv .Me som andre Canada a tyro sukar muj man kherel sako dzives happy.Ac devlehe miry popkyco a madara le khandynendar gadzendar . Chav tyry sukar kali mynzory........
    • souhlasím že Tvaružkova na to nema.ale je to produkt novodobeho mladežnika Železneho!
    • Milý vole,slečna Tvarůžková není potomek cikánů,ale češky a kubánce.Chápeš to,dilino ?
  • Ze všech redaktorů ČT jste pro mě nejlepší. Příjemná, sympatická, nepovyšující se. Nedáváte hloupé otázky a nemyslíte si, že všemu rozumíte. Jen tak dál. Tak jako Vy má pracovat každý. Hodně štěstí do další práce ! Andrea
    • Rovný rovného si hledá! Aneb: Hloupý k hloupému si sedá, viď Andreo? Domnívám se, že vedení ČT by mělo po všech těchto kritických připomínkách k práci pofidérní a naivní slečny zasáhnout a za naše peníze zaměstnat inteligentní a vzdělanou novinářku(ře). Vypsat nové a odborně náročné výběrové řízení pro funkci redaktora ČT! Odborná kvalifikace se musí týkat moderování určitého typu pořadu (diskuse), podobně jako je tomu u sportovních komentátorů. Zkušenosti z vystupování moderátorky ČT24 mne přesvědčují o tom, že hlavním kritériem pro obsazení tohoto postu jsou šminky, vypnutá prsa, tiková porucha (hyperaktivita), schopnost číst čtecí zařízení a snížené rozumové schopnosti. Takových pavlačových drben "schopných" hovořit o všech tématech světa jsou plné tržnice a jistě by tak činily v TV i za třetinový plat! Jsem znechucen takovým úpadkem, a proto musím sledovat stanice BBC, NBC, FOX i když platím ČT poplatek! Bez výše navrženého řešení si zde marně budou dopisovat odpůrci a obhájci napudrovaných pavlačových drben! A propos, proč slečna neuvedla životopis? Odborná (žurnalistická) kariéra téměř nulová, viďte? Prý - na životopisu se pracuje; asi je nutné počkat na dobytí titulu Bc. superškoly - Univerzity Jana Amose Komenského Praha, s.r.o. Mýlím se?
    • Tak dál už to nepůjde. Stop diletantům! Máme mnohem chytřejší kandidátky na moderátorku, dokonce se znalostí cizích jazyků i odbornou VŠ kvalifikací. Slečna Tvarůžková působí v ČT jen jako konkurenční model vůči Korantengovi na Nově. Ten ale plní jinou roli a vysoce kvalitně! Zuzanka by mohla dělat kadeřnici, nebo expedientku na poště. Tam se může natřásat a "vypínat" dle své libovůle. Klást otázky umí i dítě v mateřské školce, ale také Oprah Winfrey! Maturantka Tvarůžková patří k té první skupině. Vysílání ČT24 nemá prezentovat našminkované nedouky, ale vést vysoce kvalifikované diskuse o politice a ekonomice, na což Vaše oblíbená mluvka evidentně nemá! Na sympatické manekýny se můžete dívat v bulvárních časopisech, např. v LEO. Bohužel, musím platit TV poplatek i za takovou amatérskou hrůzu. Andreo, Vy zřejmě nerozlišujete mezi hloupou a inteligentní otázkou, a proto jste tak unešena a je mi Vás líto. Snad to jednou pochopíte!
      • No hlavně aby to s vámi neseklo,byla by to ohromná škoda.Kdo by pak psal tak hodnotné příspěvky,že?Apropos,jaké je vaše vzdělání,předpokládám,že nejvyšší dosažené je MŠ,nebo že bych se pletl?
        • Pepo, vám to depo velmi slouží. Pro vás platí přísloví: Rovný rovného si hledá, hlupec k hloupému si sedá! Dejte si její fotku na oltář a slintejte! A propos, nepoužívejte cizích slov, když jste hloupý a nevíte jak se píší! Za interpunkčním znaménkem (čárkou) se před dalším slovem klade mezera. Totéž platí o mezeře mezi větami. Zřejmě jste neabsolvoval osmou třídu ZŠ a už máte tu nehoráznou drzost a chcete diskutovat s moudrými. Učit se, učit se, učit se! I po odchodu z depa. Stačí?
          • Tak zatím nemusím slintat u fotek žádných žen.Pokud bych náhodou v tomto směru potřeboval poradit,otočím se na vás,zřejmě máte bohatou praxi.Díky za gramatická poučení,beru si je k srdci a strašně moc mě to mrzí,fakt.
            No a že bych diskutoval jenom s moudrými?Jste na omylu,debatuji i s evidentními pitomci.Třeba vy osobně jste toho příkladem.
            • Pepa z depa je skutečně tupec! Poučení, ke kterému se přiznal, stejně nerespektuje. Jeho sečka v dutině lebeční na to zdaleka nestačí. Tak se chová opravdový primitiv, co se naučil mačkat klávesnici a šíří zde své duševní zvratky.
    • Naprosto souhlasím, své nejoblíbenější redaktorce moc fandím a držím palce.
      Milan
  • Tak koukám, že Zuzanka se začíná objevovat v pozdně večerním zpravodajském bloku a v tématických speciálech. To je moc krásné, půlhodinka v Interview ČT24 totiž nestačí *14*.
  • Vážená paní redaktorko, nenechte se otrávit lidmi, kteří zdaleka nedosahují Vaší úrovně (viz např. "vyzáž"). A už vůbec ne lidmi, jako je pan bývalý senátor Vyvadil (ČSSD). Zdálo se mi, že pokud někdo nesouhlasí s jeho názory, považuje jej za nesvéprávného a musí jej poučovat, jak to má správně chápat. Tedy obdoba pana Kmoníčka, poradce pana prezidenta ...
  • Koukám, kdo si nekopne do tmavé holky, není Čech, co ? Z těch vašich komentářů tak čiší závist, že by z toho člověk zvracel. Vy bílí hrdinové, co nemáte práci, jděte to zkusit. ČT stále dělá konkurzy, každý má šanci. Samozřejmě bude to vyžadovat nějaké znalosti. Kdo si plete Sýrii s Kubou, měl by na sobě pořádně máknout. Taky mi přijde vtipné, že máte pocit, že se Zuzka zastává svých soukmenovců. Jak vidno z písemných projevů, kamenování by bylo vlastní právě autorům této diskuze. To by jste si smlsli, co ? Hodit po ní kámen, za to že je hezká, chytrá, byla jednou v Anglii - to vás stále peněz chudáčkové ! Co zabývat se, kolik stojí cesty našich politiků. Jak vidno z náznaků vašich charakterů, kritizovat politiky se bojíte. Když jde o něco vážného, zalezete do kouta a připosráváte se strachy, co?
    • Komoušská lůza blinká kudy chodí. Zvykl jsem si. A to, že blinká znamená jednu věc. Že Zuzana dělá svou práci dobře. Držím jí palce.
    • ty tendeční lži šířící na ČT to je jádro pudla ne redaktorka Zuzka
    • To není kvůli její pleti, ale kvůli prosazováním jejích názorů a to není novinářsky etické.
  • zuzka je krásná a inteligentní holka moc se mi líbíš jsi mi simpatická čau kočko
    • No hlavně se nauč pravopis (nebo pravopys ???) Ty hodnotiteli !!!!!
  • Rozumím, že dolních deset milionů prostě skvělou Zuzanu Tvarůžkovou neocení. A je to dobře, kdyby se socánkům zamlouvala, mohla by to vnímat jako urážku. V mých očích je Zuzana jedna z nejlepších. A navíc je moc krásná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit