Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěla bych se zeptat těch, co tady pějí ódy na Zuzanku, zda sledují její vyzáž nebo její výkon moderátorky co do obsahu ? Posloucháte ji nebo si vypnete zvuk a slintáte ? Neplýtváte svým časem na ČT24 ?, možná byste si užili víc na HUSTLERu apod.
    • Tak zkuste uveřejnit vaše foto,třeba budou slintat u něj a vy nebudete muset závidět.Jo a minimálně do půl pasu,ať je sranda.
  • Cuza pri mluveni mlaska jako vetsina redaktorek CT Hnus se na to divat
  • Včera jsem sledoval pouze chvíli zpravodajství na ČT 24. To jak jste byla zklamaná z toho, že Vám ten právník nepotvrdil, že chtít ověřit totožnost občana policií je něco nezákoného, bylo fakt k popukání. Ten kontrolovaný občan měl svolení k natáčení a následnému zveřeřejnění této nahrávky? To Vás nezajímá. Když jste tak investigativní, tak proč nám nezjistíte, kde vzali všichni ti demonstranti 17.11. ty červené karty?
    Proč se od veřejnoprávního media např. nedovím, že při návštěvě Batislavy poměrně dost lidí protestavalo pro Porošenkovi. Ve zprávách ČT tato návštěva byla idilka.
  • Jediná její přednost je exotický vzhled,její názory jsou ke zvracení.
  • Zuzana Tvaruzkova (4.6. na CT24) - Jste dalsi hlupak, ktery nevi co rika. Prestante opakovat vyroky jeste vetsich hlupaku. Podivejte se na tabulku OECD o pracovitosti lidi v zemich sveta (pokud ji nenajdete, rad ji poslu). Podivejte se poradne (na kterem miste je Recko a na kterem Cesko) a uz nikdy nevypoustejte z vasi nevymachane huby slova o "linych Recich", prosim. Kdyz nekdo rika co chce, vyslechne si co nechce.
  • ? Dnes je tolik schopných holek qa s VS co na ní TV vidí, šije sebou, vety jsou nesouvislé, !
  • Zuzano, jaky mas ty osobne pocit z toho co se udalo v Manchesteru.
  • Zuzanko, když jsem Vás uviděl v televizi tak v tu chvíli mi bylo líto, že jsem tak starý. Jste skutečně nádherná žena a přiznám se, že na Vás mohu oči nechat. Hodně štěstí Vám přeje Ben.
    • Přesně vystiženo,jsem na tom stejně.
      Petr Pergler Litomyšl
  • Kočka! Teď jí to TV sluší ještě víc, krásná a sexy! *14*
  • Paní Tvarůžková,každá změna je žádoucí.Jen ty otázky jsou poněkud jednoduší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit