Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neskutečné co Tvarůžková opět předvedla v rozhovoru s ministrem Zaorálkem 16.11.....divím se, že Zaorálek se nezvedl a neodešel nebo jí nevykázal do patřičných mezí. Je úplně posedlá nenávistí, zejména vůči prezidentovi Zemanovi. Tohle není žádná novinařina, o objektivitě ani nemluvě, to jsou otevřené nenávistné útoky Je obtížné pochopitelné, že ji již dávno z ČTV nevykopli - nic jiného se nezaslouží. Nechápu, kde se v ní bere to ničím nepodložené sebevědomí, arogance, drzost a sprostota v jednání s pozvanými hosty - samozřejmě jen s některými.Chová se jak inkvizitorka. Jiné "kvality" jako novinářka nemá...povrchní, jednostranné a ideologicky podmíněné názory a omezené znalosti na jedné straně, a často až tristní a směšné neznalosti /"Juliani" místo Gulliani, apod., atd./ na straně druhé; profesně nekvalifikovaná a neznalá; přesto ze záhadných důvodů na obrazovce zůstává. Je jasné, že musí odrazovat spoustu lidí, aby ČT vůbec sledovali....
  • Dnes jsem viděl Interview 24 s Vojtěchem Filipem. Tvarůžková je OSTUDA ČT. Je to zarputilá NULA, které chybí inteligence ( jinak by se chovala k hostům slušně a nestranně ).Čeho se jí však dostává velmi je zapšklost, nenávist vůči levici a sprostota. Na rozhovor diletanta Tvarůžkové s předsedou KSČM se nedalo dívat, přepnul jsem na jiný kanál.Jak si může Tvarůžková, která je placena královsky z peněz občanů ČR, dovolit chovat se k hostům z levicových stran drze, arogantně, frackovitě a neuctivě a k pravicovým představitelům podlézavě, servilně a uctivě? Ona si asi plete dobu, není převrat. Lidé už nevěří ČT a velmi pozorně sledují a vnímají, jak Tvarůžková za desítky tisíc placených jí z peněz občanů ČR ( poplatky ČT )sprostě, neodborně, neprofesionálně, s totální absencí nestrannosti, slušnosti a objektivnosti napadá levicové politiky, nenechá je dokončit větu atp. Všem, kteří se chtějí podívat na to, jak NEMÁ vypadat politický rozhovor veřejnoprávní TV, nechť si tento pořad, tj. Interview 24 s Vojtěchem Filipem na ČT 24 pustí. Zakomplexovaná diletantka Tvarůžková již svojí neprofesionalitou překročila únosnou mez. Její pozice zaměstnance ČT je již neudržitelná. Velmi brzo půjde za Drtinovou a jí podobným.Mimo obrazovku ČT, kam nepatří. Na to prostě nemá. Je to needukovaný element, který si myslí, že snad je tam od toho, aby dělal za peníze daňových poplatníků pravicovou politiku. A ještě jí nedošlo, že tam není od toho, aby podporovala pravici, ale od toho, aby nestranně sloužila objektivní debatě o tom, co zajímá občany ČR a ne o tom, co zajímá ji.Když neumí svoje konzervativní pravicové a sociálně necitlivé politické přesvědčení vytěsnit při výkonu svého zaměstnaneckého poměru, nemá v ČT co dělat.
    • Nerozčilujte se :-)
      Je to pepina a dělá a k hostům se chová tak, jak jí naříděj šéfové.
      Ty maj rádi Knížete Vopěnku a tak se k němu chová servilně. A u jinejch zas agresivně. No.
    • Zhlédl jsem (mmch, je to na této adrese: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/214411058041119/video/). Neuvěřitelné! Tvarůžková byla na profackování, opravdu. Filip je komunista, má názory jaké má a vypadá jak typický papaláš. Ale to nedáválo té pipině právo vést rozhovor (místy připomínající spíše výslech) takovým předpojatým a neseriózním způsobem. *10*
    • Vážený soudruhu, naprosto chápu, že Vám jako sympatizantu soudruhů z ksčm a soudruha filipa zvlástě, vadí, když někdo svojí nestranností poukazuje na nesmysly, kterých je ideologie této strany plná. Jak by se měl podle Vás moderátor chovat? Přitakávat na všechny hlouposti, které host povídá, nebo nesouhlasit a zásadně argumentovat? Soudruh filip nemá k jistým problémům co říct, protože jako představitel strany, která dávno ztratila v demokratické společnosti právo na existenci, prostě může jen mlčet. Cokoliv odpoví nedopadá jinak než hloupě. Paní Tvarůžková je naprostý profesionál na svém místě. Duch Vašeho infantilního elaborátu, ve kterém jaksi pomíjíte, že už není jedna strana, jeden vůdce a jeden oficiálně povolený názor, to jen dokazuje. Moderátor, který neumí patřičně reagovat a dotírat na hosta v diskuzi by měl jít dělat cokoliv jiného. Zpovídaný, tedy i soudruh filip má možnost okamžitě a pádně odpovědět. Pokud to neudělá, protože nemá čím, není to opravdu problém kvalit moderátorky, ale jen a jen jeho.
      • Nejsem sympatizant KSČM ani pana Filipa, ale přístup pí. Tvarůžkové mi také nepřijde profesionální, ale naopak hodně jednostranný. Čím dál více mi připomíná předlistopadové zpravodajství - jen nepřítel je jiný než tehdy.
        Snad se časem objeví někdo méně zakomplexovaný, abych neměl při sledování zpráv ČT chvílemi pocit v duchu komunistických předlistopadových hesel: "Kdo nejde s námi, jde proti nám" nebo "Se Sovětským Svazem na věčné časy a nikdy jinak.", kde stačí místo Sovětský svaz dosadit USA a vyjde to nastejno.
  • Je opravdu s podivem,jak nevhodně se tato redaktorka chová. Její arogance , nevhodné vstupování do odpovědí, tendenčnost a zavádění právě tam,kam chce hovořícího dostat.Je velmi hloupá a svou hloupost
    nahrazuje arogancí.
  • Opět jsem se utvrdila o neprofesionalitě některých moderátorů či redaktorů. Dnes p. Tvarůžková neustále skákala do řeči hejtmana Haška. A co mne zcela zaskočilo, byla její agresivita, vůbec nechápu, o co jí šlo. Bylo to na ČT 24. Jsem ale hloupá, teď mi to konečně došlo - ČT!!!!!!!!!!!!!
    • No musím vyjádřit absolutní souhlas s dnešní kritikou komunikace redaktorky Tvarůžkové při dnešní debatě s hejtmanem Haškem. Kromě již napsaného zřejmě paní redaktorka, kromě jiného nepochopila, že otázku je třeba položit a vyčkat na odpověď aniž by pavlačovým způsobem skákala dotazovanému do řeči. To ale není jen nedostatek jmenované, nýbrž průběžný jev většiny těchto "mediálních figurek", které svojí neomalenou a hloupou agresivitou nahrazují svoji schopnost vést rozhovor a především se svojí hysterií snaží zavděčit svým nadřízeným, aby tak dokázali svoji nepostradatelnost.
    • Paní Věro,dávám Vám úplně za pravdu.Velice mě připomíná paní Kroužkovou.To žádný jejich nadřázených neposlouchá? Být panem Haškem,tak ten rozhovor ukončím a odcházím.Hloupá rozhodně nejste ale asi někdo jiný.
      • Já myslím, že pan Hašek je člověk na svém místě, ustál její aroganci
  • Další ostudný a tragický výkon "komentátorky" Tvarůžkové (H.Marvanová). Proč proboha nenechá nikoho nikdy dokončit svou myšlenku. Neustále vnucuje své vidění událostí lidem, kteří ji vždy o minimáln+ě třídu převyšují, překřikuje je, doslova mele z cesty Často z ní mám dojem, že si myslí, že ústřední postavou interview 24 je právě ona, nikoli host a že diváci jsou primárně zvědaví na ni.Hluboký omyl, děvenko. S takovou "moderátorkou" spěje TV tak do okresního přeboru.
    • Slečna Tvarůžková nic jiného vytvořit nemůže! Kde nic není, ani smrt nebere. Má připraven scénář pořadu, který se celý den učí nazpaměť. Potom ho musí v pořadu "prodat" za každou cenu, bez ohledu na výroky tázaného. Vždyť spontánně není schopna diskutovat pro hlubokou neznalost všech diskutovaných problémů a mohla by jen ještě trapněji projevit své diletantství a naivitu. Nezbývá nám než trpět tento šunt, kritizovat ji a doufat, že se ledy (ve vedení ČT) pohnou! Ať i nadále rostou řady hlupců v ČT! Však občan je musí zaplatit, že jo?
  • Vážená paní Tvarůžková,vaše rozhovory jsou neposlouchatelné!!Neustále skáčete do řeči hostům a navíc si odpovídáte sama na kladené otázky! Divím se,že dnes pan ministr nezvedl zadek a neodešel.Jste neobjektivní a sebestředná!! *16*
  • To co jste předváděla v rozhovoru s M. Haškem, to vás zařadilo na konec fronty v uprchlickém táboře, arogance, sprostota, hulvátství...po taťkoví?
  • Paní Zuzana Tvarůžková je nemožná,svým vedením diskuze s hosty je ostudou televize. Kdy to vedení nebo rada televize pochopí a pošle tu čůzu na pracovní úřad. Chce se mi zvracet a to mám tvarůžky rád ...
    • ona je černá a v tom bude její problém...určitě je to nějaká sociopatie, odborník by to uměl popsat..ČT SE ASI ZBLÁZNILA, KDYŽ JI NECHÁ MODEROVAT
  • Nechci se nikoho dotknout, ale jak tak koukám na ostatní moderátory, horší hodnocení jsem nenašel. Co ta ženská ještě v té námi placené ČT pohledává?
  • Z té redaktorky když jí vidím, ale především slyším dostávám kopřivku. Nechápu kde jí televize vyhrabala.Drzá,nenechá domluvit,mele hlouposti a hosta neposlouchá. Pokaždé mám pocit, že rozhovor s protějškem si plete s výslechem.Snad se dá pochopit, že ČT chce mít obrazovku barevnou, ale proboha ať jí tedy dají povídat o počasí a tam nebude nikoho urážet.Moc doporučuji vedení ČT ať zmizí z obrazovky nebo přestanu platit poplatky za TV.
    • A soudruzi všech věkových kategorií opět žvaní nesmysly.Je otřesné číst ty hlouposti, kterými si léčíte své bolavé komunistické dušičky. Především soudruzi - člověk jako je soudruh Filip - Falmer, nemá ve svobodné, demokratické televizi co dělat.
      • Když budeme někomu upírat právo bez postihu vyjadřit svůj názor, pak se vracíme zpět do období před listopadem 1989. Kritizujete jiné, ale vy sám jste těm, které kritizujete, velmi podobný - jen to odůvodňujete něčím jiným.
        Potíž je v tom, že váš přístup nemá s demokracií ani svobodou nic společného - jen diktatura naruby, kde byste ve jménu obrany svobody nejspíš neváhal zakazovat jakékoliv názory, které (dle vás) nejsou dostatečně prodemokratické, jejich představitele zavíral do vězení a v krajním případě i zabíjel - pokud byste měl příležitost a věděl, že to bude bez postihu pro vás. Pak není rozdíl mezi vámi a komunisty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit