Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska to Zuzce moc slušelo v Interview ČT24. Závidím šťastlivci, který jí může zahrnovat květinami a komplimenty. Rád bych byl na jeho místě *14* .
    • Díky za krásně ironický příspěvek, obávám se ale, že ne každý ho pochopí
  • Tak koukám, že Zuzanka se začíná objevovat v pozdně večerním zpravodajském bloku a v tématických speciálech. To je moc krásné, půlhodinka v Interview ČT24 totiž nestačí *14*.
  • Rozumím, že dolních deset milionů prostě skvělou Zuzanu Tvarůžkovou neocení. A je to dobře, kdyby se socánkům zamlouvala, mohla by to vnímat jako urážku. V mých očích je Zuzana jedna z nejlepších. A navíc je moc krásná.
  • Že Česká televize jako veřejno-právní subjekt neplní svoji funkci objektivního a nestranného informování je dlouhodobě známá věc.Velký podíl na této skutečnosti mají někteří redaktoři, mezi než řadím pana Moravce, paní Witovskou a Tvarůžkovou. Ta ukázala svoji neprofesionalitu v dnešním pořadu s vyznamenaným novinářem panem Janem Petránkem, před kterým hluboce smekám, protože se nenechal vykolejit hokynářským přístupem redaktorky Tvarůžkové na některé její otázky. Vrcholem byl dotaz, zda mu nevadí vyznamenání z rukou prezidenta Zemana. Je to ostuda, že redaktorka, která by měla vystupovat vůči hlavě státu korektně, dokáže něco takového vypustit z úst.
  • moc asertivní a pořád se vrtí
  • Správný novinář nebo redaktor má být naprosto nestranný! To bohužel paní Tvarůžková není. Zdá se mi až nenávistná vůči lidem, kteří mají jiný názor. Tak jak včera ministryni Marksové, po větě, byli odstěhováni migranti rodiny s dětmi i z důvodu bezpečí pro ně, tak p.redaktorka na ní vyštěkla: a jaké nebezpečí.To přeci všichni vědí, jaké hrůzy se v táborech dějí. Nemám z p. Tvarůžkové dobrý pocit...
  • Paní redaktorko, zpovídáte hosty celkem úspěšně, je na Vás i hezký pohled. Vadí mi ale, že ve vypjatých situacích sebou vždy zavrtíte, jako byste chtěla záda podrbat. Ruší to.
  • Paní Tvarůžková, proč sebou pořád šijete? Snad netrpíte nějakou nemocí!
  • Koukám, kdo si nekopne do tmavé holky, není Čech, co ? Z těch vašich komentářů tak čiší závist, že by z toho člověk zvracel. Vy bílí hrdinové, co nemáte práci, jděte to zkusit. ČT stále dělá konkurzy, každý má šanci. Samozřejmě bude to vyžadovat nějaké znalosti. Kdo si plete Sýrii s Kubou, měl by na sobě pořádně máknout. Taky mi přijde vtipné, že máte pocit, že se Zuzka zastává svých soukmenovců. Jak vidno z písemných projevů, kamenování by bylo vlastní právě autorům této diskuze. To by jste si smlsli, co ? Hodit po ní kámen, za to že je hezká, chytrá, byla jednou v Anglii - to vás stále peněz chudáčkové ! Co zabývat se, kolik stojí cesty našich politiků. Jak vidno z náznaků vašich charakterů, kritizovat politiky se bojíte. Když jde o něco vážného, zalezete do kouta a připosráváte se strachy, co?
    • Komoušská lůza blinká kudy chodí. Zvykl jsem si. A to, že blinká znamená jednu věc. Že Zuzana dělá svou práci dobře. Držím jí palce.
    • ty tendeční lži šířící na ČT to je jádro pudla ne redaktorka Zuzka
    • To není kvůli její pleti, ale kvůli prosazováním jejích názorů a to není novinářsky etické.
  • Proboha, tak zajímavý pořad pod vedením paní Zárubové se pod taktovkou Tvarůžkové stává pořadem zdvihajícím tlak krve a agresivních sklonů u i naprosto mírumilovného člověka. Je mi líto, ale během sledování této osoby mě napadají jen vulgarity! Sundejte ji z obrazovky!!! V podstatě nedává prostor svým hostům, ale stále prosazuje své názory a pohledy na věc. Navíc má velmi nesympatický výraz, řekla bych až výhružný.
    • No vidíte a já zase Ševčíkovou-Zárubovou-Witowskou přepínám *16*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit