Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Tvarůžková

OSOBNOST 17.2.2013 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděl jsem váš rozhovor s panem Haškem. Já kdybych byl váš nadřízený,letěla by jste na hodinu. Drzá jak lázenská veverka. Milka.
  • Nechápu, jak státní-veřejnoprávní ČT, kterou povinně musíme každý měsíc platit 135,-Kč, zaměstnává velmi neprofesionální redaktory-samouky. Paní Tvarůžková nemá ukončené ani střední odborné vzdělání a dovoluje si za peníze občanů chovat se na obrazovce jako poslední trhovkyně. Prosím pana generálního ředitele ČT, aby alespoň ve zpravodajství ČT zaměstnával výhradně profesionály, ne bulvární novináře samouky. Děkuji
  • Česká televize by se měla konkrétně zabývat chováním, přístupem a neprofesionalitou některých komentátorů, kteří by se měli chovat vůči hostům ve studiu slušně a korektně a měli by dát prostor odpovědět jim na otázky, které jim sami položí. Chování paní redaktorky (nevím, jestli si vůbec toto označení zaslouží) nemá úroveň, divím se, že Česká Televize podporuje takové chování obzvlášť v dnešní době, kdy situace v Evropě není jednoduchá. Paní redaktorce Tvarůžkové bych doporučila "vylézt do terénu" a vidět, jak to v realu vypadá. Migranti (chcete-li název uprchlíci) bez ohledu na to, zda "nechtějí" jít do naší země, se týkají nás všech, kteří v Evropě žijeme. Já jako divák chci mít pořad na úrovni a ne pořad, ve kterém redaktor (redaktorka) neustále přerušují toho, komu sami položí otázku. Žádám důrazně ČT, aby zvážila, kdo na moderování takového pořadu má a kdo ne a rázně zakročila. Platíme ČT za její vysílání, tak proč podporovat takové pořady, ze kterých se nic nedozvíme, jenom to, že redaktor-ka je .....a na moderování takového pořadu nemá a nehodí se !
  • Včerejší Interview 24 vyzněl jako policejní výslech obviněného hejtmana Haška. Paní Tvarůžková se svými sugestivními a provokativními otázkami snažila pana Haška dostat do nějaké bouřlivější reakce. I přes to, jak neustále hejtmanovi skákala do řeči, nenechala ho domluvit a napjatá atmosféra byla znát i přes obrazovku - to Hašek korektně ustál. Jako politik se zachoval profesionálně - ovšem o moderátorce se toto říci nedalo. Překvapilo mě, proč se včera tak zachovala - dosud jsem si jejího způsobu kladení otázek vážila.
  • Profesionál by měl vědět, že skákat do řeči je neslušné. Navíc když mluví najednou oba, není rozumět ani jednomu. Pakliže to nevíte,nechte se poučit.
  • také její zajímavý rozhovor...https://www.youtube.com/watch?v=nmQ1elsfhOo
    nána jedna
  • Viděla jsem včera část debaty paní Tvarůžkové s panem Haškem. Nikdy předtím jsem ji neviděla, na TV moc nekoukám. Z toho, co jsem měla možnost vidět, jsem znechucena. Neznám její předchozí práci, ale být její zaměstnavatel a pokud toto je její standard, dám jí padáka. A v každém případě její nadřízení by to měli nějak okomentovat vůči veřejnosti. Schvalují něco takového ?
  • To, co včera předvedla paní Tvarůžková v rozhovoru s panem Haškem, bylo zcela neprofesionální. Její agresivní až hulvátské chování bylo zcela nepatřičné. Už malé děti učíme nechat druhého domluvit, to však paní Tvarůžkovou asi nikdo neučil. Velká škoda.
  • Divím se, že ČT, kterou si platime, zaměstnává Zuzanu Tvarůžkovou, která patří spíš do bulvární televize. To co předvedla v rozhovoru s panem Haškem, tak to do státní televize rozhodně nepatří. Ani na jednu otázku co mu položila nenechala pana Haška odpovědět a nekteré její otázky byly dost trapné, obdivuju jeho trpělivost a divím se že neodešl......
  • Neviděla jsem celý příspěvek redaktorky ČT Tvarůžkové s hejtmanem Haškem,ale i ta chvíle stačila na to,abych pochopila, jak je arogantní a neprofesionální.Dneska naopak profesionálně vystupoval pan hejtman,vyjádřil svůj názor,za kterým si stál.Tato redaktorka určitě nepatří na obrazovku veřejnoprávní televize. Nevím, o co jí šlo,ale nikdo jí nebrání,aby svůj postoj k migraci dokázala i v reálu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit