Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm, a už se nám to tady rýsuje, jako vždy po volbách = strany opěr nedodržují, co před volbami slíbili (Babiš - do vlády nepůjdeme... a teď chce nejdůležitější ministerstva..) Ztráta paměti se mezi našimi politiky lavinovitě šíří...
    Já se nestačím divit - KDU ČSL trvá ne třech ministerstvech, no tak jim vyhovíme a vytvoříme nové ministerstvo, vždyť nás to nezrujnuje...
    Je mi, z našich politiků, skutečně hodně nevolno, ještě víc, než v těhotenství a to jsem celé problila...
    • Milá Evičko! Ignoranti z prokomunistické ČSSD mají obavy, že by lidovci ovlivňovali venkov,
      kde jiné partaje nemají takový vliv! Sobotka, Zaorálek mají obavy, že by eventuálně mohli
      lidovci mít vliv na protesty komunozemanovské na zrušení restitucí církví! Na druhé straně
      by Babiš mohl být "poškozen" ve svých zájmech "v oboru potravin" či nějak podobně!
      Lid obecný, který se zajímá jen o to, jak koho okrást, oprčit, velmi rád slyší od "kompetent-
      níxch" činitelů, jak jsou církevní restituce nemravné ap. atp.
      Tvrdí to Zeman v demisi i Klaus Kikina! A tak co na Ty na to, Evičko? Komunist, lůza
      a vrazi, jsou pro většin u českého národa naprosto čistí a čestní?
      Tak jako naši vůdci a komunistické vlezdoprdelky?
      • No, dost dobře nechápu, proč se mě na toto ptáš...
    • Souhlas a nedivte se, tak je to i např. v SRN a dalších zemích. Po volbách musejí ze slibů slevovat, jinak by nevytvořili tzv. "koalici" nebo zjistí, že na splnění slibů prostě nejsou finance, atd. Ani kdyby se celej národ poblil tak to naší tzv."demokracii" nepomůže...škoda,že na obyvatele této malé země platí jen velkej bič, pak konečně většina poslouchá a nekecá jen po putykách a u TV. *4*
    • Čau, Evčo, kolikrát jsi blila?
      • Dnes ještě ne ... :-)
        • ... já myslel, kolik máš dětiček :)))
          • Dvě...
            • a nechtěla by jsi mi je půjčit? zítra beru sociálku,tak budu štědrý strýček
  • Vždy mě udiví jak velké procento lidí je ochotno skákat na špek slibům typu . " Změna , bude líp , napravíme chyby , zavedeme pořádek, konec dinosaurů , férové daně , myslíme na lidi , atd. atd. atd . každý si doplňte podle potřeby . Chyba ! Vždy se musíte postarat sami , NIKDO to za vás neudělá . Snad je to tím , že lidé mají rádi pohádky .
  • Není to tak dávno co část veřejnosti takto oslavovala VV která se do PS procpala díky
    kalendáři s ženskýma a heslu zatočíme s dinosaurama. Konec té pohádky je znám.
    • Blbe!
  • ODS už je navždy mrtvá
    • ... ty se nikdy ani neprobudíš, magore :)))
      • takhle reagovat může jen děcko nebo pablb s omezenou slovní zásobou
        • ... ty znáš slovní spojení "slovní zásoba"? kde jsi to zase opsal, ubohé pometlo :)))
  • Vždyť ještě nic nepředvedli a už jim ovčané věří ? Divná to země....
    • ... divná to země, ve které žijí pitomci jako ty, kteří nikdy nic nepředvedou :)))
  • ČSSD je prodejná děvka, viz dnes, jak se obrátila k restitucím církvím. Hlavně, že se opírají o Bohumínský sjezd, ale že jdou do __p r d e l e__ to jim je jedno
  • Tak jsem si prošel vše, co tady napsal korektor. Je zvláštní, že má vždy hned po odeslání jeden kladnej hlas,ani se mi nechce věřit že by si je dával sám sobě! Jak jsem uvedl níže, je to dutohlav s IQ tykve a měl by se léčit.
    • ... cha cha cha, dokonale tě se*u, primitivní debílku, o tom to vše je :)))
      ... v životě bych neprocházel tvé zdegenerované blitky
    • je to kozomrd
  • Čeští estébaci udělali"SAMETOVOU REVOLUCI",ale pak se to těm blbům jaksi vymklo z ruky a tak nyní je v Česku na řadě slovenskej estébák,aby to napravil.
  • Černoprdelník Kraďousek má dnes narozeniny,tak bych mu popřál ať se mu dort v krku zpříčí,lulan stále visí,když ne on za církevní zlodějinu! *16* 666 Shalom a slunce v duši
    z m r d e
    • ... o tobě nikdo neví, kdy tě zplodila rumunská cikánka se senegalským fotbalistou :)))
      • Vidis-a sam si ze 100% slovenskej incestni cikan.Blahopreji!
        • ... jsem moc rad, ze se mnou zdegenerovany primitiv zabyva do noci, on noc nezna :)))
    • Doufám, že jste to u vás v Brynclu pořádně zapili. *2*
  • Korektore,ty dutohlave. Zase jsi mně utvrdil v tom,že máš IQ tykve. S tou hlavou si někam dojdi.
    • Nenadávejte mu, on za to nemůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit