Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bez komentáře http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/53442/babis-se-divi-proc-mame-viza-s-arabskymi-zememi.html
  • Výzkum ukazuje, jak je náš národ zvláštně rozpolcen, rozčtvrcen, snad až rozosminován. Je zle, když vedle Babiše, představitele umírněného hnutí popularitu umocňuje populista Okamura. Dva protipoly, jednoho celku. Proto jsme tam, kde jsme. Svatoplukové pruty nám již celé generace nic neříkají. Škoda.
  • vo co jde?
    http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazory/komentare/clanek.phtml?id=798198&from=fbLike&fb_action_ids=749533748408157&fb_action_types=og.recommends&fb_ref=article-bottom&fb_source=other_multiline&action_object_map=[479457942162741]&action_type_map=[%22og.recommends%22]&action_ref_map=[%22article-bottom%22]
  • Tohle prolhaný estébácký prase může volit jen jedinec ducha mdlého. Už jen: "Do vlády nepůjdeme v žádném případě, jde nám o opoziční roli" Hnůj slovenskej prašivej *16*
    • ... tobě by měli vzít hlasovací právo, vypálit ti značku jako dobytku a zahnat tě do kotce :)))
      • Dej si + bod a táhni do pekel retraktore!
        • ... padl jsem na úrodnou dementní půdu, moulo :)))
          • To už od narození viď?
  • Je mně z toho jedině špatně.To všichni zhloupli?
    • Doktore, oni všichni nezhloupli, oni ještě od dob "hadráku" rozum nepobrali. Ta dementní mládež a havloidi stále spí na vavřínech v představách jaká je tu svoboda. Před "hadrákem" byla mnohem větší - nebyl jsem "big brothrem" špiclován na každém kroku
      • Jestlis byl v KSČ nebo dokonce STB, tak věřím, že ses měl před hadrákem jak prase v žitě. Dementní Studenti a havloidi ti leží v žaludku úplně oprávněně.
        jsou však i tací, kteří by se vrátit nechtěli. Big brothera komouši nepotřebovali, agenti stb a nadšení práskači amatéři jim bohatě stačili.
        • když byl "hadrák" tak jsem milej zlatej "sloužil vlasti" na ZVS (základní vojenská služba) to jen pro ty kdo tuhle zkratku neznají. Neříkám že jsem se měl jak "prase v žitě", ale určitě to bylo lepší než dnes. Bydlel jsem u rodičů "o nic" jsem se nemusel starat a výplata mi na moje potřeby taktéž stačila
    • Že by zhloupli, je nesmysl. Každý je, jaký je rozdělení na chytré a hloupé podléhá teorii pravděpodobnosti podle t.zv. "Gaussovy křivky". Jak to říkal Švejk: "Každej nemůže bejt chytrej. Kdyby byl každej chytrej, tak by bylo tolik chytrejch, že by z toho byl každej druhej úplně blbej" . A měl pravdu, nebo ne ???
  • Babiš má sice talent jak v zemi ,s děravými zákony pořádně nqahrabat miliardy,ale nemá na to jak v rozkradené zemi zastavit zadlužovéní a začít svižně splácet starými lumpy nadělané dluhy.Uvedené chce dostat k moci tvrdou ruku mladé generace.Ta bude muset být lumpy,kteří tuto zemi zbídačili tak krutá,že vedle ní budou i komunisté padesátých roků strašné měkoty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit