Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak, ANO přebírá manýry ODS a bude si diktovat, jak se bude vládnout?
    Peníze sice rozhodují o všem, ale kmotři jménem Mrázek se vysokého věku
    nedožiili! Jiným gaunerům se dosud nioc nestalo. např. Klausovi, Bémovi,
    Janouškovi!
    Rodina Klausova díky "vypraným" penězům se daří zatím dobře. Panío Lívie
    přidala k bohatství to, co "našetřil" její otec za Slovenského štátu, Ona dodnes
    tvrdí,. že neví, čím se její otec za války živil! Za odměnu získala koryto v Blavě,
    na stará kolena. Podivná to existence staré báby!
  • Jo jo,kdo umí ten umí *3*
    • Nebo spíš opět naletěli. Hlúpý lid se nechal opět obloudit. Myslím, že se ještě dočkáme. Babiš je pro mě divnej týpek... Představa, že za socíku spolupracoval s STB. Někdo může namítnout, že pracoval v zahr.obchodu a tam snad každý musel... Tak trochu to vykresluje jeho povahový rys-pro karieru vše. A člověk se moc nemění. V divoké privatizaci si urval významný kus . Bylo vše košer? Je zde hodně otazníku... Lid obecný hledá mesiáše, který jej vytrhne z problémů. Ale mesiáš se obětoval pro lid a to se od Babiše čekat nedá-není mesiáš.
      • Kdo vyjel na západ ,vždy musel informovat s kým se tam stýkal,jaký byl nátlak od CIA apod.o informace za tzv.železnou oponou.Někdo donášel,někdo ne.Dostat se ven byla vždy velká bitva,ale vždy to byl chytrý člověk ,který něco uměl jazyková výbava apod.Hlavně jako Babiš byl schopen prodat naše kvalitní výrobky do oblastí,které měl nastarost.Demontáž průmyslu jaký předvedl Havel,Diensbier a další zašíváci nás vede do stále větších srágor.Mě nikdy nevadilo,když si někdo líznul,ale musel mít výsledky a ty Babiš měl.Vadí mi ,když zločinci pod líbivými kecy se zmocnily majetku státu v rozkrádačce za bílého dne vymyslené na prognosťáku pro nedostatek smyslplné činnosti.
      • Když za tebou přijdou agenti BIS ,že potřebují tvoji spolupráci při odhalení velké rozkrádačky ,uděláš co ??
        • Jsi naivní, tak to vůbec nechodilo. Toto řešila hospodářská kriminálka a pokud jsme u té rozkrádačky,...Jsi-li totiž svědkem trestného činu a Ty ho nenahlásíš, tak jsi také vinen. Spolupráce s STB byla o tom, že budeš donášet na lidi , které znáš, se kterými se i přátelíš. A to je na tom špatné. Pokud toto nevnímáš jako průšvih, tak je mi Tě líto cape. Víš jaké je nejrychlejší odstátnění....? No přece rozkradení. A tak by se dalo nazvat období, kdy tato osoba přišla k významnému majetku. STB se zajímala o postoje o názory, kdo kde s kým. Rychle zapomínáte, že na každého z vás diskutujících byl psán posudek, jestli dobře chápete situaci, jestli se zařazujete, jste-li ochotni spolupracovat....Skleróza je hrozná věc, ale dobře se s ní žije. Kde jsi přišel s nápadem, že tak STB funguje? Z 30případů majora Zemana? Pak to je pochopitelné
          • Alenko, StB , stejně jako další různé správy , podle tebe všichni StB patřily pod FMV . Z toho vyplývá,že i hudba FMV byli příslušníci StB? Ono totiž nešlo je o tzv. "donášení" I dnešní hlupák pochopil,že podstatě stejné úkoly plní tané služby našeho státu,. jenže pro jiné "pány". Tak se napřed seznam podrobněji s organizací bývalých státních orgánu a potom reaguj na příspěvky ostatních. Jinak stejné metody jako před r. 1989 používaly tajné služby celého světa , tedy i těch států kterým dnes říkáme "demokratické". Prostě bez technických prostředků a spoluprcujích osob nelze tyto činnosti provádět.
      • ... že je pro tebe, kravko, divnej týpek, neznamená, že je lid hlúpý, už se raději nerozepisuj :)))
        • Tys Babišák? Sori...Zachovej si vždy chlapče odstup, chladnou hlavu a pozorně pozoruj, aby ses pak nedivil jako po prezidentských volbách. Když jsi obhajoval v diskuzích Zemana. Přála bych si, aby se už to vše zklidnilo, ale nějak mu nemohu věřit. Volby mi připomínají rozhovor dětí s otcem v parném létě... "Tak co si děti koupíme zmrzlinu nebo uhlí na zimu.".. A co si dají děti? To bys jako korektor měl uhádnout.
          • Sorry....když tak
          • ... kterého Zemana máš na mysli?
            ... v Česku jich je 8750 Zemanů
            ... žádného jsem nikdy neobhajoval
            ... nestíháš, ale snažíš se :))))
            • Jseš opravdu nezařaditelný, každému nevybíravým způsobem nadáváš. Zatím nic rozumného a k věci
            • Milouše, neználku
          • ... raď své rómské prababičce, chlapečku :)))
  • Daně se příští rok zvyšovat nebudou, protože to nestihnou....Tak jakýpak vstřícný krok. Pak se to rozjede... Mobilní internet, kontroly online.... no vždyť pokud neděláš nic špatného, tak se nemusíš bát... No tak proč navečer zatahujete závěsy, když neděláte nic špatného??
    • a podle tebe Alenko, milovat se je neco spatneho ? Nebo se to ma ukazat vsem kolemjdoucim ?
      Nejses nejaka exibicionistka ? Intimita bytu ci domu znamena ze se tam deje neco spatneho ?
      • Trochu jsem to schválně nadsadila, ale Ty v tomto budeš muset dokazovat, že jseš nevinný. Kdežto v normálním fungujícím společenství to funguje tak, že je Ti daná míra soukromí a důkazní míra je na dohlížiteli...státu. Píšeš o intimitě, ale intimita se netýká pouze sexu...To by se Ti mohl číst korespondence, pravidelně šacování, čtení sms partnerovi nebo dětem.... no když nedělají nic špatného, tak se přece nemusí bát....
    • No tak závěsy zatahuji proto,aby mi tam nečuměla Alenka s dalekohledem,protože nemá nic kloudného na práci a zajímá se co kdo dělá *3* *3* *3* *2* *2* *2*
      • Neumíš číst? Nebo možná číst umíš, ale nerozumíš. A to je horší
    • ... komu píšeš ty své tradičně přitroublé plky, kravko?
  • Je vidět proč Babyš koupil tisk. Začínají lhát ve velkém včetně statistik.
    • ... ty zjevně nemáš prachy na zakoupení lepšího mozku :)))
  • Válcování bude pokračovat do doby, než si ČSSD najde nového fírera, který válcování obrátí o 180 stupňů.
  • Zatím je velmi předčasné cokoliv komentovat,nechám si to tak za půl roku až rok ale každopádně jsem rád že se karty trošku zamíchaly a už nám nevládnou v podstatě jen dvě strany,které tuto zemi přivedly k totálnímu chasu.Uvidím co bude v budoucnu,obávám se jen černopldelníků,kteří už v minulosti dokázali čeho všeho jsou schopni nebo spíše neschopní?
    • ty předčasnej ejakulante :)))
      • ty jsi srandista koukám,jen pokračuj i debilky tady potřebujeme,jsi velmi milé zpestření,stejně tě nikdo nebere vážně a už s tím i celkem nudíš ale pokud ti to vyhovuje,klidně se zesměšnuj dál blbečku. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ... s Andym je skvělá prča, na tu přitroublý výkvět v této diskuzi absolutně nemá :)))
  • válcuje hov.o, to jen manipulátoři, co tahají za nitky potřebují vytvořit davovou psychózu a přesvědčit ještě víc ovcí a tím pádem mít stát pod kontrolou při příštích volbách. ODS a TOP09 vytvořila špinavou práci, štafetu přebírá ANO, vždyť je to samý přebarvený Ódeesesák.
  • ... jak Andy válcuje ČSSD, tak já zde levou zadní zoufalé trosky jako třeba tupce Karla :)))
    • ... děkuji, debílkové, o vás to bylo :)))
    • zdar Kozomrde *1*
    • Tebe rozumově hravě překoná i můj papoušek. Tak se tu moc nekasej pometlo.
      • ... obdivuji tě, bezpohlavní ubožáku, že poznáš, že papoušek je ryba :)))
  • Já to říkal od začátku, bez hašana se škrómou to bude fiasko. S nima by došlo k tragédii až za pár let.
    • ... kdo to je, woe?
      • Ahoj Prdíku ... :-)
        Jak se vede ve středu v 10 hodin?
        Koukám, že píšeš hodně v noci. Takže:
        1/ nemůžeš spát
        2/ pracuješ v noci a sem se chodíš odreagovat
        3/ jsi v jiném čas. pásmu
        • Ahoj zlato, vede se mi skvěle, mám velmi zajímavou práci.
          Nebaví mě spát a miluji ty blbečky zde :)))
          • Jestli je noční hlídač zajímavá práce se mi nezdá.
          • nebaví tě spát? To já spím strašně ráda, tedy pokud se mi podaří usnout a nečumím celou noc do stropu ... :-)
            Napovíš, co je to za práci?
            • jsem kozí inseminátor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit