Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kcharl je starý dědek a nemá inteligenci, dokonce financuje děuku.
    • ... ty ses narodil a chcípneš bez čuráka, ubohoučká trosko :)))
      • ty mas svyho cikanskyho fotra curaka porad v hube hajzle *6*
    • A vás děsně mrzí , že na to nemáte a slintáte u kalendáře girls 2014.
  • Nu, takovéto průzkumy nelze brát vážně. I když i mě těší, že ODS již mizí z politické scény, následována TOPkou. Babišovi nechme alespoň 4 roky, aby ukázal, jak to doopravdy myslí. Já se domnívám, že jako podnikatel nemůže jít do žádného projektu bez toho aniž by od něj neočekával nějaký zisk. Řečem o záchraně republiky se mně moc věřit nechce.
    • ... nikoho absolutně nezajímá, co těší trotlíka tvého kalibru :)))
      • To zajímá hodně lidí. A kupodivu to zaujalo i takového trotlíka, jakým je jistý korektor.
        • ... první hloupoučká věta mi bohatě stačila :)))
    • O tom žádná, Babiš neříká, co si myslí, ale co je třeba říkat, aby stav byl takový, jaký je, ne-li lepší, samozřejmě pro něho. Republika, ani člověk v ní ho zajímá jen do té míry, aby ho využil ku svému prospěchu. Výsledkem jeho "vládnutí" bude mimo jiné to, že budeme muset papat jeho "pochoutky od Tricatela". Už dnes si musí člověk dávat dobrý pozor, aby se těm "pochoutkám" prodávaným všude, kam se podíváte, pod různými názvy vyhnul. Proč asi na nich není velkým písmem Agrofert Babiš? Ale např. Vocílka, což má vzbuzovat dojem, že jde o nějakého českého řezníka, což není ani v náznaku pravda, takže je to lež a matení.
  • Korektore,ty musíš mít nějakej komplex.Buď z malýho pinďoura (to by tvý koze zas až tak nevadilo) a nebo ti tu kozu někdo přebral. Dutou hlavou s IQ tykve nadále zůstáváš. Nedostals na ní modrou knížku?
    • ne já jsem byl u výsadkářů a na misi v afganistánu,skunku
      • zřejmě jsi ale skákal bez padáku a na hlavičku ty afganistáne.
  • A komu že za tuto dobrou zprávu můžeme poděkovat? Pitomcům z ČSSD, kteří si ponechali ve vedení uplakanýho a věčně zohnutého Bohouška. Je to skutečný hrobař ČSSD. *1*
    • ... nepiš "můžeme", trotlíku, neschovávej se za jiné :)))
      • A " korektora" v dětství zneužívali, proto je z něho duševní mrzák!
  • To, co se děje v současném Absurdistánu mě ubezpečuje o tom, že při sametovém převratu stačily jenom zásadní mírné korekce minulého režimu, abychom se dnes měli lépe. Národ podlehl euforii, že všechno bude lepší. Ale tak to nikdy nefungovalo a nebude fungovat. Musí se totiž převzít jenom to lepší a odstranit to horší. To se nestalo, protože lidé při těchto "revolucích" podléhají klamným emocím a slibům těch, co tuší, že na tom nejvíc vydělají(okradou ostatní).Je třeba si toto uvědomit při dalším převratu, který při současném konání současných rozkradačů a zadlužovatelů musí zákonitě přijít. Dějiny se ještě nikdy nezastavily. Některé takové události přicházely dříve jindy později.Pokud budou existovat třídní rozdíly nebude to jinak. Tak hodně úspěchu občané při dalších volbách.
  • Zatím Babiše hodnotí lidé pouze podle slibů.Pokud sliby nebude dodržovat,tak se přízeň národa rychle zvrhne v krutou nenávist k Babišovi.Jako první co pak bude chtít národ slyšet bude,aby Babiš národu vysvětlil,jak poctivě k miliardám přišel.Podobnou popularitu měl kdysi i Nečas,když národ ujišťoval,že ODS nedopustí další zadlužování této země.Pak ukázal u koryta,že si z národa dělal jen šprťouchlata.Dnes by Nečasovi a ODS většina národa nejraději nakopala zadek.
    • ... kolik miliard máš ty, nevzdělaný omezený trotle?
      • Omezený trotl jsi pouze ty.Já jsem nikdy netoužil vlastnit miliardy.Odmítl jsem kuponovou privatizaci i nákup podnikových akcií.Nechtěl jsem být v jedné řadě s těmi co tuto zemi zbídačovali.Ve svých předpovědích jsem se nemýlil.To,že budování kapitalistického ráje povede ke státnímu bankrotu jsem předpovídal už před čtyřiadvaceti léty.Tehdy byla většina národa z "géniů"Havla a Klause samou radostí podělaná.Dnes jim nemůže přijít na jméno.Tvýma urážkama mojí osoby koryta a nakradený majetek lumpům už nezachráníš.Na konci pohádky o kapitalistickém ráji bude stát velice krutý kat.
  • Samé dobré zprávy, Sobotka nikdy až tak za moc nestál. Hlavně aby B. vydržel a k něčemu to konečně bylo. Myslím, že se proti němu budou houfovat, protože mu neodpustí úspěch.
    • ... fajn, není nad neúspěšné houfování ztracených existencí :)
      ... nejde mi na rozum, že sem zabloudí občas lidé s inteligencí
      • kozomrde
        • ... ano, tebe mr*at nebudu, degene .)))
      • U slovenskyho privandrovalce je kazdy Slovak iteligentem.Je to tak Fedore Gale sprskly s Pruzinskym? *12* *10* *12*
  • Babiš a Okamura se pouze vezou na vlně nespokojenosti. Lidi jsou znechucení tou
    hromadou skandálů a rozkrádaček co tu pokaždé zůstane po vládách ČSSD nebo ODS:
    Babiš a Okamura také mají hromadu peněz na reklamu a prostor v TV: Malé strany
    se však do TV skoro nedostanou a peníze také nemají. S velkou reklamou a dostatkem
    penízků se dá uměle stvořit hnutí i strana. VV ANO ... jsou toho jasným důkazem.
  • Tyhle průzkumy jsou horší než epidemie dýmějového moru.
  • Asi dělali ten výzkum dopoledne, když jsou mladí ve škole. Kdo by tomu věřil , že preference Úsvitu klesají ? To leda Mirka - premiérka s vykuleným Kubou atp.
    • ... na tvou ubohost je slušná čeština slabá, bezvýznamný degene :)))
      • Nevotravuj slovenskej cikane.Mazej za Mistinovou smetaku!
        • ).(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit